PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود یا هاست وردپرس

vahid.ely
July 10th, 2017, 11:26
سلام دوستان من یه سوالی دارم در مورد استفاده از هاست دانلود برای قرار گیری ویدیوهای آموزشی یا استفاده از هاست مخصوص وردپرس که فضای میزبانی زیادی داره؟

من بین استفاده از هاست دانلود سایت ****** و استفاده از هاست وردپرسی میزبان فا موندم، از پشتیبانی میزبان فا پرسیدم، گفتن شما نیاز به هاست دانلود ندارید و میتونید از هاست های وردپرس استفاده کنید.
میخوام ببینم به نظر شما فرقی میکنه؟ از نظر سرعت سایت و سرعت دانلود یا مشاهده آنلاین ویدیوها برای کاربران؟

به نظرتون بهتره سایتم رو به هاست وردپرسی انتقال بدم؟ یا دست به سایتم نزنم و یک هاست دانلود خریداری کنم؟
در حال حاضر سایت خودم روی ****** میزبانی میشه.

vpgroup
July 10th, 2017, 12:06
سلام دوستان من یه سوالی دارم در مورد استفاده از هاست دانلود برای قرار گیری ویدیوهای آموزشی یا استفاده از هاست مخصوص وردپرس که فضای میزبانی زیادی داره؟

من بین استفاده از هاست دانلود سایت ****** و استفاده از هاست وردپرسی میزبان فا موندم، از پشتیبانی میزبان فا پرسیدم، گفتن شما نیاز به هاست دانلود ندارید و میتونید از هاست های وردپرس استفاده کنید.
میخوام ببینم به نظر شما فرقی میکنه؟ از نظر سرعت سایت و سرعت دانلود یا مشاهده آنلاین ویدیوها برای کاربران؟

به نظرتون بهتره سایتم رو به هاست وردپرسی انتقال بدم؟ یا دست به سایتم نزنم و یک هاست دانلود خریداری کنم؟

با سلام و احترام

بله توصیه میشود از هاست دانلود استفاده کنید چرا که این توع هاست های کانفینگ های حرفه ای مخصوص سرور دانلود هستند و استفاده شده اند

حتما توجه کنید که هاستی که خریداری میکنید از وبسرور انجیکس استفاده کنند تا سرعت لود و موارد دیگر بالا باشد

موفق باشید

DaryaHost
July 11th, 2017, 00:04

درود

دوست عزیز ممئنا جدا کردن این ها از هم بهتره
بهتره هاست سایت رو جدا داشته باشید و فایل هاتون رو جدا
چرا که هاست پرسرعت حرفه ای گرون هست ! فایل های شما باعث میشه فضا به مرور زمان زیاد مصرف بشه
و البته هاست دانلود هم برای فایل ها مناسب هست چونگه فایل های شما نیاز به دیتابیس و بکاپ روزانه و ... رو ندارند

پس هم از نظر قیمتی هم کیفیت جدا کردن این دو بهتر هست

در رابطه با ارائه دهنده سرویس من ****** رو بهتون پیشنهاد میکنم و البته خودمون هم اراه دهنده این سرویس ها هستیم

اگر راهنمایی دقیق تر و بیشتر نیاز داشتید تلگرام در خدمتتون هستم

09212182842