PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید و ثبت ip با اسم شرکت خودمان

soroush.insta
July 10th, 2017, 00:47
سلام دوستان عزیز
من میخوام سرور کولو کنم. برای راه اندازی وب هاستینگ. حالا چجوری میشه ip ها رو ثبت کرد ؟ منظور من اینه که وقتی مشتری پینگ میکنه و مشخصات سرویس دهنده رو میخواد ببینه دیگه اسم دیتاسنتر نیاد. اسم شرکت ما نشون داده بشه.
دیتا سنتر گفته از طریق RIPE آی پی ثبت کنم. اما زیاد متوجه نشدنم. انگار سخته نه؟!
با تشکر

starting
July 10th, 2017, 04:38
سلام دوستان عزیز
من میخوام سرور کولو کنم. برای راه اندازی وب هاستینگ. حالا چجوری میشه ip ها رو ثبت کرد ؟ منظور من اینه که وقتی مشتری پینگ میکنه و مشخصات سرویس دهنده رو میخواد ببینه دیگه اسم دیتاسنتر نیاد. اسم شرکت ما نشون داده بشه.
دیتا سنتر گفته از طریق RIPE آی پی ثبت کنم. اما زیاد متوجه نشدنم. انگار سخته نه؟!
با تشکر
سخت نیست شما باید یک ساب نت /22 بگیرید که بطبع خیلی زیاده براتون
یک هزینه عضویت اولیه داره + یک هزینه اجاره آی پی برای سالانه
بهتره اگر در حد 256 آی پی به پایین لازم دارید از دوستان تهیه کنید چون میتونن هویز رو به نام شما هم بزنند

negarnovin
July 10th, 2017, 08:47
سلام دوستان عزیز
با تشکر

شما می توانید از شرکت هلند رایپپ آی پی / تهیه کنید
به اسم خودتون بعدش روت کنید رو دیتاسنترهای ایران

OmizbanCo
July 10th, 2017, 11:50
سلام دوستان عزیز
با تشکر

درود
در صورت تمایل در ارتباط باشید
تلگرام OmizbanCo