PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ لینوکس godaddy.com

1oveless
December 28th, 2010, 22:30
با سلام یک سوال در مورد هاست لینوکس این سایت godaddy.com داشتم می‌خواستم بدونم مشکلی‌ با محتوا نداره ؟ منظور فیلم و نرم افزار هست و از نظر امنیتی و این جور چیزا اگه می‌شه یک توضیحی بدید .:115:

M.S.R
December 28th, 2010, 23:13
سلام
godaddy آمریکایی است => با شما مشکل داره (شما ایرانی هستید.) + ... .
=> اصلا برای کار های وارز پیشنهاد نمی شود.

1oveless
December 28th, 2010, 23:36
ای بابا،یخورده جستجو کردم فهمیدم که با ایران مشکل داره این کمپانی بیخیالش شدم.
جستجو هم کردم تو این سایت همه از خودشون تعریف کرده بودن ! ما که چیزی نفهمیدم آخر از کجا بگیریم !! الان از "ایران هاست کمپانی" گرفتم اولش خوب بود حالا ...
والا هaستینگی مثل HOSTDL ندیدم من, اون هم که delet کرد همه چی‌ رو ما رو به فنا داد ولی‌ بازم میگم هاستینگ بهتر از اون ندیدم !
حالا از دوستان کسی‌ هاستینگ ایرانی‌ در سطح HOSTDL نداره ؟ فقط خواهشاً هاستینگ خودتون رو ندید یه هاستینگ درست معرفی‌ کنید گیج شدم !!
۴-۵ ساعت هست دنباله هاستینگ هستم.

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

این رو هم بگم برای سایت موزیک و فیلم می‌خوام یک بار به F¤"k رفته حالم گرفته شده یک هاستینگ بگید که sas نکنه.

HyperServer
December 29th, 2010, 00:24
ای بابا،یخورده جستجو کردم فهمیدم که با ایران مشکل داره این کمپانی بیخیالش شدم.
جستجو هم کردم تو این سایت همه از خودشون تعریف کرده بودن ! ما که چیزی نفهمیدم آخر از کجا بگیریم !! الان از "ایران هاست کمپانی" گرفتم اولش خوب بود حالا ...
والا هaستینگی مثل HOSTDL ندیدم من, اون هم که delet کرد همه چی‌ رو ما رو به فنا داد ولی‌ بازم میگم هاستینگ بهتر از اون ندیدم !
حالا از دوستان کسی‌ هاستینگ ایرانی‌ در سطح HOSTDL نداره ؟ فقط خواهشاً هاستینگ خودتون رو ندید یه هاستینگ درست معرفی‌ کنید گیج شدم !!
۴-۵ ساعت هست دنباله هاستینگ هستم.

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

این رو هم بگم برای سایت موزیک و فیلم می‌خوام یک بار به F¤"k رفته حالم گرفته شده یک هاستینگ بگید که sas نکنه.

داداش 4 -5 ساعت که چیزی نیست :دی
اگر وارز 100% می خای برو سراغ altushost
www.ghaemhost.com (http://www.ghaemhost.com)
امضا من شاید کمک کنه