PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Raid مناسب مجازی سازی

sarj.pro
July 9th, 2017, 10:40
باعرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز

میخواستم ببینم از نظر شما کدام raid برای مجازی سازی در سرورها مناسب تر هست؟اگر دلیل خاصی دارید یا تجربه شخصی دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید

Z.eus
July 9th, 2017, 10:56
درود؛

برای مجازی سازی رید 10 (1+0) به همراه bbu پیشنهاد می شود.

موفق باشید.

novinvps.com
July 9th, 2017, 11:04

میخواستم ببینم از نظر شما کدام raid برای مجازی سازی در سرورها مناسب تر هست؟اگر دلیل خاصی دارید یا تجربه شخصی دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید

سلام
همینطور که همکارمون گفتند raid 10 برای مجازی سازی پیشنهاد می گردد. ما سالهاست بر روی سرورهای هلند و المان خود از این نوع raid استفاده میکنیم
البته هزینه ان برای فروشنده به واسطه تامین هارد و raid card مناسب بالاتر از حالت عادی خواهد بود

Farid Saadat
July 9th, 2017, 12:05
سلام،
بستگی داره چی بخوایید. من شخصا اطلاعات مشتری برام از همه چیز مهم تر هست و به همین جهت هم پیشنهادم رید 10 هست.
در صورت تمایل مطلب زیر می تونه مفید باشه براتون :
https://goo.gl/F388yF

با احترام

sarj.pro
July 23rd, 2017, 16:29
عرض ادب

من از برخی از دوستان شنیدم که برای مجازی سازی از raid استفاده نشه؛چون هاردی که من دارم ssd هست و کلا 500 گیگ فضا بیشتر ندارم آیا بطور کلی برای مجازی سازی استفاده از raid الزامی هست یا خیر؟

ممنونم

Farid Saadat
July 23rd, 2017, 17:20
عرض ادب

من از برخی از دوستان شنیدم که برای مجازی سازی از raid استفاده نشه؛چون هاردی که من دارم ssd هست و کلا 500 گیگ فضا بیشتر ندارم آیا بطور کلی برای مجازی سازی استفاده از raid الزامی هست یا خیر؟

ممنونم
میتونین از noraid یا همون بدون رید استفاده کنین، رید کنترلر یک آپشن هست. می تونین رید 2 استفاده کنین که سرعت بالا بره. رید 10 سرعت رو بالا میبره، امنیت رو چند برابر میکنه ( در حفظ اطلاعات در صورت سوختن اطلاعات ) ولی فضای کلی سرور رو نصف میکنه. مثلا 4 هارد اس اس دی 256 گیگابایت با استفاده از رید 10، به شما حدود 470 گیگ در دسترسی میده ( 500 گیگ اسمی ).

با احترام.

TZHOST
July 24th, 2017, 00:26

قبلش میتونستید یه جستجو بزنید :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=188781&page=2