PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود تورنت روی سرور مجازی

SiminSecret
July 9th, 2017, 03:28
با سلام ، میخواستم بدونم دانلود تورنت روی سرور مجازی مشکلی داره؟ یا بستگی به سرور داره که از کدوم کشور باشه ؟ مثلا آمریکا مشکل داره آلمان نداره یا برای همه به یک شکل هست؟ فرض بر این بگیریم که میخوایم با نرم افزار بیت تورنت اقدام به دانلود کنیم. اگر مشکلی هست راه دور زدنش چیه؟

cacodemon
July 9th, 2017, 07:53
سلام بله کاملا به مکان سرور مربوط میشه
بیشتر یا تمامی سرور های امریکایی نسبت به تورنت های عمومی حساس هستن
کمترین حساسیت در تورنت های عمومی و توی سرور های هلند داریم

اگر ترکرتون خصوصی باشه زیاد اذیت نمیشید

Z.eus
July 9th, 2017, 10:12
درود؛

بله استفاده از تورنت (ترکر عمومی) بستگی به لوکیشن سرور شما دارد، دیتاسنتر ها نیز اغلب بر روی این مورد حساس هستند.
دیتاسنتر هایی که در کشور هلند مستقر هستند عموما مشکلی با این مورد ندارند. دیتاسنتر ovh فرانسه نیز فکر میکنم حساسیت کمتری داشته باشد زیرا ما تا به حال ابیوزی از این جهت نداشته ایم.

دیتاسنتر های دیگر اغلب با این مورد مشکل دارند و برای شما ابیوز ارسال میکنند.

با تشکر.

negarnovin
July 9th, 2017, 10:27
با سلام ، میخواستم بدونم دانلود تورنت روی سرور مجازی مشکلی داره؟ یا بستگی به سرور داره که از کدوم کشور باشه ؟ مثلا آمریکا مشکل داره آلمان نداره یا برای همه به یک شکل هست؟ فرض بر این بگیریم که میخوایم با نرم افزار بیت تورنت اقدام به دانلود کنیم. اگر مشکلی هست راه دور زدنش چیه؟

بله به دیتاسنتر بستگی داره کشورهای اروپایی مثل سرورهای آمریکا و کانادا که کلا خیلی گیر هستن به این قضیه حساس هستند
کشورهای اروپایی بهتر هستند ولی مثلا آلمان هم کمی گیر میده
ولی ovh فرانسه کمتر گیر میده به این قضیه به نظرم از فرانسه تهیه کنید بهتر می باشد

365web.online
July 9th, 2017, 10:31
سلام
چند سال پیش از او وی اچ استفاده میکردم که بعد از سه چهار ماه بلاک شدم . ولی بعدش که به دیتاسنتر لیزوب هلند رفتم دیگه با خیال راحت کارم انجام شد و تا زمانی که از تورنت لیچر استفاده میکردم مشکلی نداشتم

aligoli
July 9th, 2017, 15:03

مشکل داره اما راه هایی برای حلش هست. چطور ؟

SiminSecret
July 9th, 2017, 23:43
مشکل داره اما راه هایی برای حلش هست. چطور ؟

من حقیقت سروری که دستم هست برای المان ـه ، میخوام با بیت تورنت روزی یکی دو تا فایل دانلود کنم بعد بریزم رو سرورهای شاتل لند و رایگان دانلود کنم. حالا به ذهنم رسید تورنت رو روی سرور مجازی دانلود کنم ، اگه جور دیگه میشه تورنت رو مستقیم کرد که چه بهتر

aligoli
July 10th, 2017, 01:33
من حقیقت سروری که دستم هست برای المان ـه ، میخوام با بیت تورنت روزی یکی دو تا فایل دانلود کنم بعد بریزم رو سرورهای شاتل لند و رایگان دانلود کنم. حالا به ذهنم رسید تورنت رو روی سرور مجازی دانلود کنم ، اگه جور دیگه میشه تورنت رو مستقیم کرد که چه بهتر

بعضی پورت ها رو ببندید می تونید کار کنید. 5 سال هست از آلمان سرور داریم و بدون مشکل از اون سرویس هم استفاده میکنیم.

تیک تاک
July 10th, 2017, 10:30
به هبچ عنوان از سایت های تورنت و ترکرهای عمومی روی سرورهای آلمان استفاده نکنید ... چون دیتا سنتر هتزنر بینهایت روی سایت های تورنت حساسه بالافاصله ابیوز می ده
ولی هیچ کدوم از دیتا سنترها با ترکرهای خصوصی مشکلی ندارن

farshad_1_2004
August 31st, 2017, 13:35
بعضی پورت ها رو ببندید می تونید کار کنید. 5 سال هست از آلمان سرور داریم و بدون مشکل از اون سرویس هم استفاده میکنیم.

چه پورت های باید بسته باشه تا مشکلی پیش نیاد؟