PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن درگاه مستقیم برای سایت شخصی؟؟؟

سیدرضا بازیار
July 8th, 2017, 00:39
من میخوام واسه سایت شخصیم درگاه بگیرم و گاهی وقت ها واسه فروش استفاده کنم
شاید در ماه ۵۰ هزار تومان هم از این کار درامد نداشته باشم. چون هدفم کسب درامد نیست. فقط جهت راحتی کاربران سایت هست

من میتونم واسه سایت شخصی درگاه بگیرم؟ به نظر شما سالیانه چقدر هزینه باید پرداخت کنم؟

iran20host
July 8th, 2017, 01:17
با سلام و عرض ادب
هزینه ای نداره فقط باید نماد اعتماد داشته باشید.

vpgroup
July 8th, 2017, 01:17
شاید در ماه ۵۰ هزار تومان هم از این کار درامد نداشته باشم. چون هدفم کسب درامد نیست. فقط جهت راحتی کاربران سایت هست

من میتونم واسه سایت شخصی درگاه بگیرم؟ به نظر شما سالیانه چقدر هزینه باید پرداخت کنم؟

با سلام و احترام

اگر در وبسایت خود کالایی یا خدماتی ارائه میکنید (یعنی هزینه بابت اینکار ها دریافت میکنید) توصیه میشود نماد اعتماد گرفته سپس برای دریافت درگاه مستقیم اقدام کنید
درگاه های مستقیم هزینه ی خاصی ندارد ولی درگاه های واسط کارمزد وجه دارد

اگر نمیخواهید نماد اعتماد بگیرید چاره ای جز استفاده از درگاه غیر مستقیم و واسط ندارید

موفق باشید

saeed.mihan
July 8th, 2017, 01:51
اما وب سایت شخصی لزومی به دریافت نماد ندارد و اینکه شاید بعدا برایتان مالیات هم در نظر گرفته شود. پیشنهاد استفاده از درگاه واسط بصورت مستقیم است.
موفق باشید

سیدرضا بازیار
July 8th, 2017, 14:15
هزینه نماد اعتماد چقدر میشه و چقدر دردسر داره؟

- - - Updated - - -

اما وب سایت شخصی لزومی به دریافت نماد ندارد و اینکه شاید بعدا برایتان مالیات هم در نظر گرفته شود. پیشنهاد استفاده از درگاه واسط بصورت مستقیم است.
موفق باشید

به نظر شما سالیانه تقریبا چقدر مالیات میگیرند؟

safaeean
July 8th, 2017, 15:33
نماد اعتماد سالانه 35000 تومان میگیرن + هزینه پست یه تعهد نامه
الان همه درگاه های واسط دارن ***** میشن و فکر کنم همه باید نماد بگیرن.
شما به نماد تیکت بزنید و بگید سایت شخصی دارید و قصد خرید و فروش ندارید و فقط برا دونات میخواین درگاه بگیرید ببینید چی میگن.

aligoli
July 8th, 2017, 16:24

سلام، حالتون چطوره سید ؟
نمی تونید، باید نماد بگیرید که مشکلات دیگه بعدش هست بنابراین توصیه نمیشه مستقیم بگیرید.

saeed.mihan
July 8th, 2017, 16:34
هزینه نماد اعتماد چقدر میشه و چقدر دردسر داره؟

- - - Updated - - -

به نظر شما سالیانه تقریبا چقدر مالیات میگیرند؟
دقیقا نمیشه گفت چقدر... ما هنوز برای نماد مالیات نیومده، اما دوستانی بودن که گفتن 50 تومن هم درامد ندارند ولی 500 تومان اومده.. بنظرم بستگی داره کی دارایی داده هاتون رو بگیره و کی نامه بزنه، اگر قبل از اظهارنامه پر کردن باشه که می توانید اظهار نامه پر کنید و بگید که درامد ندارید، اما اگه بعدش نامه بیاد که دیگه هیچی... خودشون میزنن فکر کنم.
و بیشتر فکر کنم روی نماد های حقوقی حساس باشند تا حقیقی