PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***** شدن زرین پال و درگاه ها

Jai
July 7th, 2017, 21:04
دوستان زرین پال و درگاه ها همه ***** شدن

این اطلاعیه واسم اومد :

به دستور کارگروه محترم تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، سرویس های صفحه پرداخت شخصی و فرم پرداخت از امروز مورخ 16 تیرماه 1396 بسته می شود و متقاضیان محترم دریافت خدمات پرداخت می بایست الزاما برای کسب و کار خود وب سایت و نماد اعتماد یا شناسه اعتماد داشته باشند.
همچنین هرگونه فعالیت پرداخت وجه در شبکه های مجازی خصوصا تلگرام ممنوع بوده و با افرادی که از امکانات سو استفاده نمایند به شدت برخورد خواهدشد.

نمی‌دونم چقدر صحت داره ، دوستان لطفا راه کاری بدین درگاه ما الان غیر فعال هر و پرداخت داریم

لطفا جدید ترین خبرا رو بدین

wapmaster
July 7th, 2017, 21:08
بله متاسفانه زرین پال هم ف شد ولی در تیکت اعلام کردن در حال پیگیری هستن و لینک جدید دادن

number one
July 7th, 2017, 21:26
ار فیل تر خارج شد
همین الان...

8110829
July 7th, 2017, 21:34
درود دوست عزیز با این اوصاف دیگه نمیشه کلا خرید و فروشی انجام داد
الانم هیچ کدوم از درگاها باز نمیشن جز pay.ir حتی زرین پال هم باز نمیشه

number one
July 7th, 2017, 21:34
مجدد فیل تر شد

wapmaster
July 7th, 2017, 21:40
با سلام و احترام
مشکلی در حال حاضر هست که در حال بررسی هستیم و به زودی برطرف خواهد شد.
با توجه به اختلال های پیش آمده
لطفا تمامی آدرس های منتهی به zarinpal.com رو به zarin.link تغییر دهید
مثال
‏https://zarin.link/pg/StartPay/au
‏https://zarin.link/pg/StartPay/au/ZarinGate
و برای آدرس وبسرویس
‏https://www.zarin.link/pg/services/WebGate/wsdl
‎با تشکر

پاسخ پشتیبان زرین پال

Mr_Hamed
July 7th, 2017, 21:41
درود
دوستان توجه داشته باشید که تارنمای zarinpal.com در حال حاظر فیلتتر میباشد و رفع فیلتتر نشده برای فهمیدن از فیلتتر شدن یا رفع فیلتتر شدن از لینک زیر
http://rafefilter.internet.ir/index.html
درخواست رفع فیلتتر سایت ایرانی میتوانید مشاهده کنید که فیلتتر هست یا خیر!
شایعه ها رو باور نکنید که رفع فیلتتر شده یا فیلتتر ! که در حال حاظر فیلتتر هست که برای مشاهده از لینک بالا میتوانید مشاهده کنید
موفق و موید باشید

mahdi-relax
July 7th, 2017, 21:52
یه درگاه خوب داشتیم اونم به فنا رفت ...

black.p
July 7th, 2017, 21:53
دوست عزیز همه درگاه ها که میگید *** شدن اینطوری نیست ، بنده از آرین پال حساب دارم هیچ مشکلی نداره

Jai
July 7th, 2017, 21:57
اطلاعیه PAY.IR

http://www.axgig.com/images/10816710014521322910.png

مثل این که همه اش بخاطر تلگرام ه

armin.rf
July 7th, 2017, 21:58
با سلام و احترام
بله pay.ir هم این اگهی رو داد اما تیکت دادیم گفتن مشکلی نیست و فعالیت کنید

ظاهرا دارن همه رو مجبور میکنن فقط نماد بگیرن !!
از طرفی فروش محصولات تلگرامی هم در این ماجرا ها دخیل هستش

aligoli
July 7th, 2017, 22:30
طبق گفتگویی که با اقای امیری الان داشتم :

با توجه به اختلال های پیش آمده
لطفا تمامی آدرس های منتهی به zarinpal.com رو به zarin.link تغییر دهید
مثال
‏https://zarin.link/pg/StartPay/au (http://go.shopkeeper.ir/?url=https%3A%2F%2Fzarin.link%2Fpg%2FStartPay%2Fau )
‏https://zarin.link/pg/StartPay/au/ZarinGate (http://go.shopkeeper.ir/?url=https%3A%2F%2Fzarin.link%2Fpg%2FStartPay%2Fau %2FZarinGate)
و برای آدرس وبسرویس
‏https://www.zarin.link/pg/services/WebGate/wsdl (http://go.shopkeeper.ir/?url=https%3A%2F%2Fwww.zarin.link%2Fpg%2Fservices% 2FWebGate%2Fwsdl)

sibait
July 7th, 2017, 22:45
***ان و افراد سودجو در شبکه اجتماعی تلگرام زیاد شدن و سر هزاران هزار نفرو کلاه گذاشتند و به این خاطر ایم محدودیت برامون ایجاد شد.
افرادی هستند که ایرانی نیستند و شبح ایرانین وگرنه ایرانی ***ی نمیکنه. تف بر شرف اینجور افراد که ***ی هاشون رو ما باید جورشون رو بکشیم. و دودش کار های اونا چشم مارو میسوزونه.
بخاطر این افراد بی لیافت باید بیشترین محدودیت ها برای ما ایجاد بشه که حتی روزی بشه که اجازه سایت داشتن هم نداشته باشیم بخاطر این ***ان عرب زاده.
عضر میخام بخاطر لحن تندم از همه شماها

djkamran
July 8th, 2017, 00:11
درود
pay.ir بنظر بنده بهتره نسبت به درگاه های دیگه و الان ف.ی.ل.ت.ر نیسته

ali-rezam
July 8th, 2017, 00:23
به هر روشی دارن جلوی کسب و کار های مجازی رو میگیرن و کار رو روز به روز سخت تر میکنن
هیچ موقع فکر نمیکردن زرین پال هم دچار این اتفاقات بشه ، بر خلاف برخی از دوستان بنده رابطه خوبی با سامان سیستم و سرویس هاشون دارم و واقعا متاسف شدم
امیدوارم روزی این مشکلات حل بشه و وبمستران به راحتی بتونن فعالیت کنن

hossein64
July 8th, 2017, 00:36
ملت باید چیکار کنن همه جا رو میبندن پس کدوم درگاه قانونیه اصلا قانونی وجود داره تو این مملکت

ColdWorld
July 8th, 2017, 00:39
تا وقتی که بختکی به نام کارگروه فیـــلترینگ هست وضع همینه.فردا بیایید بانک های خودتون و سایت های مداحی رو هم فیـــلتر کنید...

dertgtr
July 8th, 2017, 02:00
برای من زرین پال فیل نیست نت مخابرات

ourweb
July 8th, 2017, 02:19
گویا فعال هست چون برای من چندین تراکنش ثبت شده و کد تراکنش خورده

saeid1346
July 8th, 2017, 02:36
باز چی شده ؟

علت اصلی قضیه چیه ؟ فروش محصول در تلگرام ؟

TZHOST
July 8th, 2017, 03:16
ایران کشور آزادیه هر کی هرکاری دلش میخواد میکنه قانونم میاد بقیه رو محدود میکنه :((:-$

Reza G
July 8th, 2017, 03:25
من از آرین پال سرویس دارم. مشکلی نداره.

هدف **لترینگ این هست که هر کس به دلایل واهی از ملت پول نگیره. بالاخره باید نظارتی باشه.

نباید همیشه از دیدگاه فرد ذینفع نگاه کرد. فرض کنید یه بار شما متضرر شید. اون وقت میگید چرا نظارت نمی کنند روی درگاه ها.

javad159
July 8th, 2017, 05:02
سلام و احترام

***** شدن مجددا این درگاه ها توسط کارگروه مصادیق خودسرانه بوده و بدون اطلاع

جمعی از دوستان و فعالان این حوزه در حال پیگیری می باشیم تا این مشکل یکبار برای همیشه حل شود

36260
36261
من #کارآفرینم_*****_نکنید
@cafeWMbot
https://t.me/newway2pay

pardishosting
July 8th, 2017, 09:25
یعنی جمعه روز ***** کردن است ؟

karjoo
July 8th, 2017, 09:34
حق دارن بابا
روزی هزارتا کلاهبرداری میشه
یه سر برین پلیس فتا ببینید چه خبره
همینجوری که نمیشه هر کی خواست بیاد کلاهبرداری کنه به وسیله این سایت ها !
یکمم حق بدین به اون بیچاره ها که سرسون کلاه رفته

sir1
July 8th, 2017, 09:54
به نظرم دیگه استفاده کردن از درگاه های واسط دیگه مشکل تراشیدن برای سایت خودتون است. درسته اکثر سایت ها از طریق درگاه های واسط پرداختشونو انجام میدن ولی اگه از همون درگاه دو نفر کلاه برداری بکنند و گزارشی به دست پلیس فتا و کمیته برسه حتما بدون چون و چرا ***** میکنن.
برای رهایی از این مشکل یک نماد بگیرید و برای همیشه از درگاه های واسط خلاص بشین.

mha1368
July 8th, 2017, 10:38
آتیش بگیره این تلگرام که به همه چی گند زده !

pardishosting
July 8th, 2017, 10:44
یکی از اولین مخالف درگاه های پرداخت خودم بودم.
ولی وقتی همه گیر شد - ما هم استفاده می کنیم. می تونند اعلام کنند مثلا تا شهربور حداکثر می تونید از این درگاه ها استفاده کنید ... بعدش ممنوع شه.
توی این کشور و خیلی کشورها از خیلی راه ها خلاف می کنند ، راهش پاک کردن صورت مسئله نیست.

Kian
July 8th, 2017, 11:19
فروش انواع مواد مخدر - فیلم های پو+رن - ق+مار اینترنتی - کلاه+برداری های مختلف و ده ها کار خلاف و غیرقانونی دیگه که از طریق درگاه های واسط انجام میشود.

k-pax
July 8th, 2017, 12:06
بنظر من (شخصی )
مقصر کارگروه *****ینگ نیست!

مقصر اصلی عدم سواد کافی در بین کاربران اینترنتی هست !
بنظر شما دوستان عزیز دولت و ... چطوری جلوی کلاه برداری را بگیره . وقتی بالای 50درصد از پرداختی ها داخل تلگارم و ... همه کلاه برداریه . مجبوره خشک و تر با هم بسوزونه .
من حق میدم بهش!

واقعا سواد اینترنتی 90% مردم ایران زیر خط فقره . (خودمون نگاه نکنیم) طرف میشناسم فوق لیسانس داره ویخواد بره تو گوگل کلمه "google" توی آدرس بار سرچ میکنه !

مشکل از خود ما ها هست که میخوایم از هرچی سوئ استافده کنیم !

کانال تلگارمی (جوک) شده بنگاه درامدی طرف . روزی بالای 1 میلیون درامد . ( حالا ما خودمون ... بدم با کار درست هفته ای یه میلیون کار نمیکنم)

در اصل نباید ***** کنن . باید فرهنگ سازی بشه . به جای درسهای چرت و پرت که دانش آموز میخونه چهار کلمه درست و حسابی یادش بدن .

به جای لعن و نفرین کارگروه . یه راه کار برای مقابله با کلاه برداری بفرمایید !
شاید به گوششون رسید!

پیشنهاد خود من اموزشه . آموزش درست . از پایه ! (شاید 10 سال دیگه بشیم مثل الان هند)

در کل هر اتفاقی برامون بیفته حقمونه !
حق هممون هست . نگید نه من فلانم .

navid2zp
July 8th, 2017, 12:22
بنظر من (شخصی )
مقصر کارگروه *****ینگ نیست!

مقصر اصلی عدم سواد کافی در بین کاربران اینترنتی هست !
بنظر شما دوستان عزیز دولت و ... چطوری جلوی کلاه برداری را بگیره . وقتی بالای 50درصد از پرداختی ها داخل تلگارم و ... همه کلاه برداریه . مجبوره خشک و تر با هم بسوزونه .
من حق میدم بهش!

واقعا سواد اینترنتی 90% مردم ایران زیر خط فقره . (خودمون نگاه نکنیم) طرف میشناسم فوق لیسانس داره ویخواد بره تو گوگل کلمه "google" توی آدرس بار سرچ میکنه !

مشکل از خود ما ها هست که میخوایم از هرچی سوئ استافده کنیم !

کانال تلگارمی (جوک) شده بنگاه درامدی طرف . روزی بالای 1 میلیون درامد . ( حالا ما خودمون ... بدم با کار درست هفته ای یه میلیون کار نمیکنم)

در اصل نباید ***** کنن . باید فرهنگ سازی بشه . به جای درسهای چرت و پرت که دانش آموز میخونه چهار کلمه درست و حسابی یادش بدن .

به جای لعن و نفرین کارگروه . یه راه کار برای مقابله با کلاه برداری بفرمایید !
شاید به گوششون رسید!

پیشنهاد خود من اموزشه . آموزش درست . از پایه ! (شاید 10 سال دیگه بشیم مثل الان هند)

در کل هر اتفاقی برامون بیفته حقمونه !
حق هممون هست . نگید نه من فلانم .

حساب کنید اگه اینهمه هزینه ای که صرف *****ینگ میشه توی آموزش استفاده می شد الان چقدر کشور پیشرفت کرده بود!!
...

البته این نکته رو هم باید در نظر گرفت که *****ینگ شده یک ابزار براشون تا یک سری مواردی که صرفا خلاف نظرشون هست رو هم از دور خارج کنن که البته باز جدیدا این مورد بهتر شده

number one
July 8th, 2017, 13:01
من هیچ جایی هیچ دلیلی برای *****ینگ درگاه های واسط ندیدم دیگه نمی دونم دوستان برداشت های خودشون رو نوشتن که خلاف میشه وفلان.... یا از جایی خوندن که ***** کردنشون به همین خاطر بوده
به نظر من ***** کردنشون کار درستی نبوده خیلی کاربردی بود خیلی وقتا هم کار خودمه به شخصه راه انداخته اگه مشکلی با تلگرام دارن تلگرام رو ***** کنن چه کاری به درگاه های واسط دارن بعدم اگر جرمی صورت بگیره با استفاده از این درگاه های واسط خیلی راحت قابل پی گیریه الان تمام درگاه های پرداخت برای فعال سازی حساب اسکن کارت ملی میخوان و...پس *****کردنشون فقط جنبه اذیت کردن داره همین.......

Web-Hosting
July 8th, 2017, 13:08
فروش انواع مواد مخدر - فیلم های پو+رن - ق+مار اینترنتی - کلاه+برداری های مختلف و ده ها کار خلاف و غیرقانونی دیگه که از طریق درگاه های واسط انجام میشود.

مواد مخدر و فیلم پ،ورن هم اینترنتی میفروشن ؟؟؟؟؟؟! من ندیدم تا حالا !

عجب وضعیه !

hpnn
July 8th, 2017, 13:10
سلام
دوستان الآن وضعیت ****ینگ درگاه های پرداخت چطوری هست؟
کدوم یکی ها فعال هستند و کار میکنند؟

Ashkankamangar.ir
July 8th, 2017, 13:13
مقصر خود ایرانیا هستند
حداقل میتونم بگم بیش از 1000کانال تلگرام هست به نام صیغه یاب که با درگاه های واسط و ... دارند دختر خرید و فروش میکنند که همه هم فیک هستند و عکس ناموس مردم رو از گوشیهای ***ی یا پیدا شده کش میرند یا از صفحات کجازی افراد و به عنوان مشتری صیغه توی گانالهاشون میذارند و از نظر تلگرام اینا مشکلی نیست و اگر ریپورت هم بدید بسته نمیشه
اتفاقا این کار رو من تحسین میکنم و باید جلوی این افراد گرفته بشه

nevergotme
July 8th, 2017, 14:05
واسه من زرین پـال فیـلتر نیست (های وب) کلا فک کنم در اومده چون تو الکسا هم میزنی بدونه فیـلتر میاد.

sadecohost
July 8th, 2017, 17:06
"
متقاضیان محترم دریافت خدمات پرداخت می بایست الزاما برای کسب و کار خود وب سایت و نماد اعتماد یا شناسه اعتماد
داشته باشند."

تعجبی نیست...

(یکی نیست بگه اگه قراره نماد اعتماد داشته باشه, خب دیگه چه نیازی به درگاه واسطه هست؟)

-------------------

البته اگه یادتون باشه, دم عید نوروز هم زرینپال بمدت 7-8 روز فیل بود و بعد آن-فیل شد. احتمالا این سری هم همونطور میشه.
ظاهرا فعلا کاری جز صبر از دستمون بر نمیاد.

farshid17
July 8th, 2017, 17:31
فکر کنم رفع ***** شد برای isp من که شد

k-pax
July 8th, 2017, 17:46
در روزگارانی قدیم ما یه تایپیک زدیم دوستان، همکاران، عزیزان لطف کنن و همکاری کنن بحث درگاه های خارجی رو رواج بدن مثل بیت کوین ... و آموزش بدن به یوزر که از این وابستگی ها و قوانین من درآوردی ها خارج شیم جالب بود حتی یک مورد فیدبک نداشتیم.
یکسری از همین عزیزان واسط که اسمی نمیبرم زیر نظر کار میکردن و خیلی خصوصی هم نبودن و حتی دسترسی هایی هم به برخی ارگان ها داده بودن و یوزرهاشون و اطلاعات هاشون زیر نظر بود و بررسی میشد.
عده ای دیگه ای هم (لول بالایی) قانون مبارزه با پولشویی رو مطرح و بولد کردن، دسترسی ها رو محدود تسویه های اینچنینی رو به اجرا دراوردن که بتونن معدود افرادی خوب مستفیض شن و بیس موضوع درسته مشکلی نیست منتها اجرا شدنش صرفا برای مردم کوچه و بازار شده
در مجموع وابستگی اینچنینی نابود شدس چه برای اونی که الان سایتش ***** شده و کاسبیش خوابیده چه برای منی که الان کاسبی موقتم هست و در نهایت میدونم نابود شده ام.

دوست عزیز همین الانش هم بیت کوین زیر ذربینه

فردا ببین چه قانونی براش میزنن .

کسی هم بره سمت درگاهش فردا چوب میکنن تو آستینش
-------

سایت اصلی زرین پال برای من که هنوز باز نمیشه

mizban97
July 8th, 2017, 17:47
من هیچ جایی هیچ دلیلی برای *****ینگ درگاه های واسط ندیدم دیگه نمی دونم دوستان برداشت های خودشون رو نوشتن که خلاف میشه وفلان.... یا از جایی خوندن که ***** کردنشون به همین خاطر بوده
به نظر من ***** کردنشون کار درستی نبوده خیلی کاربردی بود خیلی وقتا هم کار خودمه به شخصه راه انداخته اگه مشکلی با تلگرام دارن تلگرام رو ***** کنن چه کاری به درگاه های واسط دارن بعدم اگر جرمی صورت بگیره با استفاده از این درگاه های واسط خیلی راحت قابل پی گیریه الان تمام درگاه های پرداخت برای فعال سازی حساب اسکن کارت ملی میخوان و...پس *****کردنشون فقط جنبه اذیت کردن داره همین.......

واقعا حرف شما تحسین داره.
ولی متاسفانه تو جامعه ای هستیم که این چیزا درک نمیشه.
روز به روز بجای بهتر شدن میزنن بدترش میکنن.
الان تمام درگاه های واسط کلی مدارک از مشتری هاشون میگیرند بعد دلیل *****ینگ چی هست؟o:-)

dizan
July 8th, 2017, 17:53
من همین الان چک کردم ساعت 17:52 زرین پال اوکی شده و میتونین ازش استفاده کنین

karjoo
July 8th, 2017, 18:15
*****ه هنوز
مبیننت

afra2017
July 8th, 2017, 18:39
با این لینک جدید که دادن بازم نمیشه کار کرد
دوستان اطلاعات جدیدی ندارید ؟
کلا کارها خوابیده

ashadata
July 8th, 2017, 19:01
شاتل که از همون شب بازه کامل

به سرویس اینترنتتون زنگ بزنید اطلاع بدید اگه کش کرده براشون درست کنن

viphyip
July 8th, 2017, 19:06
زرین پال من درست شده حتی لینک پرداخت شخصی که داشتم هم الان سالم و کار می کنه

nokan
July 8th, 2017, 19:09
میتونید فعلاً از درگاه بانک و آرین پال و اس بی پی ، استفاده کنید :)

khodeAmir
July 8th, 2017, 21:13
دیروز غروب نزدیک ساعت 6 7 درخواست تسویه 800 هزار تومان رو زدم برای زرین کارت که باید قبل 12 ساعت وارد حسابم میشد:

http://up.vbiran.ir/uploads/2861714995318621249_Capture.JPG

بعد گذشت بیشتر از یک روز، امروز دیدم مبلغ از قسمت در حال خروج من هم پاک شده! (یعنی مبلغ تسویه شده) اما در در خروجی امروز هم نیست و اون هم صفر هستش (یعنی تسویه نشده)

http://up.vbiran.ir/uploads/45291149953186120115_adddddd.JPG

زرین کارتم رو موجودی گرفتم دیدم حتی یک ریال هم واریز نشده؛ بعد با تلفنشون 02188636000 تماس گرفتم، تلفن گویا بود که "سرویس دچار اختلال شده ولی تسویه حساب ها مشکلی ندارند" .

8110829
July 8th, 2017, 21:15
دیروز غروب نزدیک ساعت 6 7 درخواست تسویه 800 هزار تومان رو زدم برای زرین کارت که باید قبل 12 ساعت وارد حسابم میشد:

http://up.vbiran.ir/uploads/2861714995318621249_Capture.JPG
بعد گذشت بیشتر از یک روز، امروز دیدم مبلغ از قسمت در حال خروج من هم پاک شده! (یعنی مبلغ تسویه شده) اما در در خروجی امروز هم نیست و اون هم صفر هستش (یعنی تسویه نشده)
http://up.vbiran.ir/uploads/45291149953186120115_adddddd.JPG
زرین کارتم رو موجودی گرفتم دیدم حتی یک ریال هم واریز نشده؛ بعد با تلفنشون ۰۲۱ ۸۸۶۳۶۰۰۰
تماس گرفتم، تلفن گویا بود که "سرویس دچار اختلال شده ولی تسویه حساب ها مشکلی ندارند" .
در حال که تسویه حساب من رو نزدند.
الانم نمیدونم چیکار کنم تیکت هم دادم 12 ساعته اما حتی جوابی بهم نمیدند.
به محض این که پولم رو از این ... بگیرم یک لحظه هم نمیمونم رو درگاهشون و اقدام به گرفتن درگاه اختصاصی میکنم.
این پول رو قرار بود به یک نفر بدم، با حرکت اینا نمیدونم باید چیکار کنم.
درود دوست عزیز نگران نباشید ماهم همین طور بودیم فردا ظهر واریز میشه براتون

ashadata
July 8th, 2017, 21:17
منم درخواست واریزیم رو هنوز نزدن

امکان داره حساباشون هم مسدود شده باشه

khodeAmir
July 8th, 2017, 21:23
درود دوست عزیز نگران نباشید ماهم همین طور بودیم فردا ظهر واریز میشه براتون
چرا پس از قسمت در حال خروج و خروجی امروز پاک شده؛ دلیلی نداره واقعا این کار جز چیزی که تو ذهن منه

Raymvnd
July 8th, 2017, 21:23
درود...هر دو درگاه زرین پال و پی دات آی آر باز می باشد...***** نیست...اینترنت مخابرات

mrhhamidi
July 8th, 2017, 22:16
دوستان طبق اطلاعات بنده به زودی همه ***** میشند زودتر پول ها رو بردارید و به سمت درگاه اختصاصی برید
این یک هشداره

live
July 8th, 2017, 22:20
جالبه که هرسال تابستون اوج *****ینگ درگاهاس

saeid1346
July 8th, 2017, 22:27
دوستان طبق اطلاعات بنده به زودی همه ***** میشند زودتر پول ها رو بردارید و به سمت درگاه اختصاصی برید
این یک هشداره

از کجا مطمئنی شما ؟ علت ف-یلتری ها چیه ؟

ashadata
July 8th, 2017, 22:48
از کجا مطمئنی شما ؟ علت ف-یلتری ها چیه ؟

هیچی میخواست اعلام حضور کنه کلا

javad159
July 8th, 2017, 22:59
این یک هشداره

سلام و احترام

دوست عزیز شما رو چه حساب اینقدر مطمئن حرف میزنی ؟
مدیرعامل بانک مرکزی هستی ؟
مدیر کارگروه مصادیق هستی ؟
رو چه حساب دارین جو سازی میکنید ؟

مدیران عزیز لطفا تاپیک بسته بشه
درگاه هایی که ***** شدن اطلاعیه دادن ساعاتی پیش و از روند پیگیری هم پذیرنده ها رو مطلع میکنند .
سپاس

mostafa73
July 8th, 2017, 23:33
یعنی اینا گندشو در اوردن
کلا بیان کسب و کار اینترنتی رو حذف کنن خیالشون راحت بشه
گرفتن نماد خودش یه پروژه بزرگ هست کلی هم زمان میبره

mrhhamidi
July 9th, 2017, 01:13
هیچی میخواست اعلام حضور کنه کلا
من مثل شما نیستم که با فحش دادن به این و اون اعلام وجود کنم

سلام و احترام

دوست عزیز شما رو چه حساب اینقدر مطمئن حرف میزنی ؟
مدیرعامل بانک مرکزی هستی ؟
مدیر کارگروه مصادیق هستی ؟
رو چه حساب دارین جو سازی میکنید ؟

مدیران عزیز لطفا تاپیک بسته بشه
درگاه هایی که ***** شدن اطلاعیه دادن ساعاتی پیش و از روند پیگیری هم پذیرنده ها رو مطلع میکنند .
سپاس
با اطلاع دقیق دارم این حرف را می زنم
هرکس خواست گوش کنه نخواست نکنه
خودش می دونی
فی امان الله

farssub
July 9th, 2017, 01:26
من مثل شما نیستم که با فحش دادن به این و اون اعلام وجود کنم

با اطلاع دقیق دارم این حرف را می زنم
هرکس خواست گوش کنه نخواست نکنه
خودش می دونی
فی امان الله

این اطلاعات دقیق رو از کجا اوردید؟
فتوا جدید علما هست؟
چون شما گفتی چشم ، اعلام میکنیم ، همکارا همین الان دیگه از درگاه واسط استفاده نکنن!!
:))

hoka
July 9th, 2017, 01:49
یعنی اینا گندشو در اوردن
کلا بیان کسب و کار اینترنتی رو حذف کنن خیالشون راحت بشه
گرفتن نماد خودش یه پروژه بزرگ هست کلی هم زمان میبره

گرفتن نماد در مجموع 2 تا 3 هفته کار نداره . شلوغش نکنید

یک گواهی امضا میخواد + کپی برابر اصل مدارک که در یک ساعت میتونید بگیرید . اون 2 3 هفته هم برای یک ارسال نامه پستی هست که تائید آدرس هست ( در تهران 3 روز در شهرستان 6 روز ) + یک نامه هم باید بفرستید به ستاد . کار خاصی نداره

برای گرفتن درگاه هم همه چیز آنلاینه و 2 3 روزه از 7 8 تا بانک میتونید درگاه بگیرید

saeid1346
July 9th, 2017, 02:02

یک گواهی امضا میخواد + کپی برابر اصل مدارک که در یک ساعت میتونید بگیرید . اون 2 3 هفته هم برای یک ارسال نامه پستی هست که تائید آدرس هست ( در تهران 3 روز در شهرستان 6 روز ) + یک نامه هم باید بفرستید به ستاد . کار خاصی نداره

برای گرفتن درگاه هم همه چیز آنلاینه و 2 3 روزه از 7 8 تا بانک میتونید درگاه بگیرید

اونقدرم ساده نیست ، ظاهرا جدیدا کارت پایان خدمت میخوان.

mostafa73
July 9th, 2017, 02:08

عزیز دلم شاید شما که درگاه گرفتین موقعی بوده که خیلی سرشون خلوت بوده
بنده خودم تو نمایندگی ایران گیش کار میکردم مورد های زیادی داشتیم 3 ماه طول کشید درگاه بگیرن تازه همه مدارک هم کامل بود
من حاضرم به شما 100 تومن بدم شما برام 2-3 هفته ای نماد بگیر

hostorder
July 9th, 2017, 02:11

مشکل بعد نماد گرفتن است که مالیات باید داده شه مالیاتی که اصلا اصولی نمیبرند و کارمند اداره مالیات اصلا نمیدونه هاستینگ چیه

hoka
July 9th, 2017, 02:54
اونقدرم ساده نیست ، ظاهرا جدیدا کارت پایان خدمت میخوان.
یادم نیست این موضوع رو بنده دادم یا خیر چون دارم شاید داده باشم

عزیز دلم شاید شما که درگاه گرفتین موقعی بوده که خیلی سرشون خلوت بوده
بنده خودم تو نمایندگی ایران گیش کار میکردم مورد های زیادی داشتیم 3 ماه طول کشید درگاه بگیرن تازه همه مدارک هم کامل بود
من حاضرم به شما 100 تومن بدم شما برام 2-3 هفته ای نماد بگیر
بنده درگاه ایران کیشم رو ماه قبل در 3 روز گرفتم . فکر نمیکنم شما جدیدا در این شرکت کار کرده باشید
دوم در مورد هزینه شما نمیخواد هزینه کنی اقدام کن اگر بیشتر از این طول کشید بفرمایید چون نمادم رو 12 ماه قبل گرفتم روندش همون بود که عرض کردم

مشکل بعد نماد گرفتن است که مالیات باید داده شه مالیاتی که اصلا اصولی نمیبرند و کارمند اداره مالیات اصلا نمیدونه هاستینگ چیه

این مورد رو واقعا نمیدونم . مملکت روی قانونه واقعا برای همین نمیشه از فردای قوانین خبر دار شد !!!

saeed.mihan
July 9th, 2017, 02:58

الان منظورتون این هست که درگاه اختصاصی گرفتن آنلاینه؟!

hoka
July 9th, 2017, 15:15
الان منظورتون این هست که درگاه اختصاصی گرفتن آنلاینه؟!

بله . تنها کفایت میکنه در سایتشون درخواست بدید و اسکن مدارک رو براشون + اسکن قرارداد آپلود کنید درگاهتون فعال میشه تا زمانی که فرم قرارداد امضا شدرو پست کنید براشون یک هفته زمان دارید

chaleshgaran
July 9th, 2017, 16:54
فکر کنم زرین پل جمع کرد 600 از پری روز درخواست دادم واریز نکردن . صبح زنگ زدم به پشتیبانی رفت روی تلفن گویا الان تلفن گویا هم نیست . تلفن فکس هم نمیره روی فکس .
خدا لعنتشون کنه طوری میکنن که همه برن سمت اینماد و در آخر مالیات نجومی

nevergotme
July 9th, 2017, 17:22
It's not just you! www.zarinpal.com (http://www.zarinpal.com) looks down from here.

number one
July 9th, 2017, 17:22
منم درخواست واریز دادم دو روزه هیچی به حسابم نریختن

k-pax
July 9th, 2017, 17:31
الان من 260 تومن درخواست برداشت زدم ( به زرین کارت)
فوری به زرین کارتم واریز شد !

شایعه نسازید

برای همه و در هز زمانی مشکل پیش میاد

number one
July 9th, 2017, 17:32

شایعه نسازید

شایعه نیست من اون چیزی رو که دیدم گفتم هنوزم که هنوزه واریز نشده

- - - Updated - - -

تیکت هم زدم جواب ندادن

chaleshgaran
July 9th, 2017, 17:40
شما چطوری درخواست دادی حتی سایتشون هم بالا نمیباد .

شایعه نسازید

razavihost
July 9th, 2017, 17:42
شما چطوری درخواست دادی حتی سایتشون هم بالا نمیباد . آدم خودشون هستی ؟

با قند شکن باز میشه.

ourweb
July 9th, 2017, 17:49
شما چطوری درخواست دادی حتی سایتشون هم بالا نمیباد . آدم خودشون هستی ؟

من هم واریز شد برام نکنه منم ادم شون هستم؟

viasky
July 9th, 2017, 17:55
دوستان معمولا این اتفاق در مورد بورس و سهام هم پیش میاد
وقتی مشکلی به وجود میاد اکثر افراد اقدام که خروج دارایی خودشون می کنن که باعث میشه حجم کارها بالا بره
در حال حاضر تمام بحث محدودیت ها فشار های اعمال شده به زرین پال یک طرف ( که باعث دردسر شده و براشون مشکل ایجا شده)....
این موضوع که الان تمام افراد احساس خطر کردن و به راحتی بالای 80 درصد مردم مثل شما عمل کردن و درخواست تسویه و... یک طرف
پس لطفا منتظر باشید تا این شرایط و این مجموعه رد کنه و تمام درخواست ها و بررسی کنه
موفق باشید

mrhhamidi
July 9th, 2017, 17:58
آقا پولو ندادند تلفن هم قطع کردند چه وضعشه

razavihost
July 9th, 2017, 18:16
آقا پولو ندادند تلفن هم قطع کردند چه وضعشه

صبور باشید.

hoka
July 9th, 2017, 18:45
یادم هست زمانی که دقیقا همین مشکل برای سایت سیباپال ایجاد شد یوزر ایشون اینقدر فعال بودن در تاپیک سیباپال که میشد مدیرشون کرد !! ولی الان که خودشون گریبان گیر کارهای خودشون شدن نمیان پاسخ بدن . دنیا دار مکافات هست همینه

به قولی که میگه فته به فتنه گر برمیگرده مثالش همین موضوع هست

saeed.mihan
July 9th, 2017, 20:48
بله . تنها کفایت میکنه در سایتشون درخواست بدید و اسکن مدارک رو براشون + اسکن قرارداد آپلود کنید درگاهتون فعال میشه تا زمانی که فرم قرارداد امضا شدرو پست کنید براشون یک هفته زمان دارید

کدوم بانک اینطوری هست؟ همه مراجعه به شعبه باید بشه.

ضمنا با این شرایط فیل..ترینگ درگاه ها نظر دوستان چیه؟

chaleshgaran
July 9th, 2017, 20:51
ظاهرا درخواست های واریز رو بعد از 48 ساعت انجام میدن برای من واریزی های روز جمعه رو الان واریز کردن. البته پول اگر به حساب بیاد

hoka
July 9th, 2017, 21:03
کدوم بانک اینطوری هست؟ همه مراجعه به شعبه باید بشه.

ضمنا با این شرایط فیل..ترینگ درگاه ها نظر دوستان چیه؟

به پرداخت پارسیان پاسارگاد و کیش درگاه هایی بود که آنلاین گرفتم . مبنا مراجعه به بانک صادرات برای درخواست بود فقط

saeed.mihan
July 9th, 2017, 21:17
به پرداخت پارسیان پاسارگاد و کیش درگاه هایی بود که آنلاین گرفتم . مبنا مراجعه به بانک صادرات برای درخواست بود فقط

برای پارسیان و پاسارگاد حتما باید حساب از همان بانک داشته باشید؟ یا افتتاح حساب بصورت انلاین وجود ندارد؟
متاسفانه این بانک ها در شهر ما شعبه ندارند

hoka
July 9th, 2017, 21:49
برای پارسیان و پاسارگاد حتما باید حساب از همان بانک داشته باشید؟ یا افتتاح حساب بصورت انلاین وجود ندارد؟
متاسفانه این بانک ها در شهر ما شعبه ندارند

خیر . فکر کنم فقط مبنا از همون بانک میخواد .من الباقی رو همرو حساب بانک سپه ام رو دادم

sazsaz
July 9th, 2017, 22:10
الان که زرین پال باز شده موردی هم نداره

saeed.mihan
July 9th, 2017, 22:13
خیر . فکر کنم فقط مبنا از همون بانک میخواد .من الباقی رو همرو حساب بانک سپه ام رو دادم
بسیار عالی
بعد بفرمایید از درگاه هایی که استفاده میکنید کدوم یکی امکان تقسیم تراکنش رو به دو حساب متفاوت داره

almandata
July 9th, 2017, 23:42
مثل سایت های موزیک

درگاههای پرداخت هم باید ادرس یاب درست کنن

هربار ***** شدن ادرس جدید بدن !:|

hoka
July 10th, 2017, 01:03
بسیار عالی
بعد بفرمایید از درگاه هایی که استفاده میکنید کدوم یکی امکان تقسیم تراکنش رو به دو حساب متفاوت داره

والا من چون دنبال این نبودم واقعا نمیدونم کدوم این قابلیت رو دارن ( من ندیدم و فکر نکنم داشته باشن )

TZHOST
July 10th, 2017, 04:09
الان زرین پال باز شده و مشکل دیگه هم نداره

بسیار عالی
برای این کار هم میشه توی زرین پال درخواست حساب اشتراکی داد !

saeed.mihan
July 10th, 2017, 11:40
والا من چون دنبال این نبودم واقعا نمیدونم کدوم این قابلیت رو دارن ( من ندیدم و فکر نکنم داشته باشن )

بانک صادرات یک بار شنیدم که همچنین قابلیتی دارد اما تست نکردم

number one
July 10th, 2017, 15:49
درگاه واسط مورد اطمینان معرفی کنید جایگزین زرین پال کنیم

razavihost
July 10th, 2017, 16:31

این نوع بیزینس در ایران همیشه دچار مشکل میشه بهتره درگاه مستقیم تهیه کنید.

Amy
July 10th, 2017, 17:19

با سلام
Arianpal.com
Pay.ir
البته زرین پال هم درست میشه

saeed.mihan
July 10th, 2017, 23:23

آرین پال و بیت پی و پردانو مورد تایید هستند

k-pax
July 11th, 2017, 08:26
خیلی جالب شده
زرینپال به جای سایت اصلی آدرس zarin.link معرفی کرده بود
سایت اصلی که درست نشد هیچ . این لینک دوم هم ***** شد !

hostorder
July 11th, 2017, 09:51
این نوع بیزینس در ایران همیشه دچار مشکل میشه بهتره درگاه مستقیم تهیه کنید.

اول نماد بگیریم بعد درگاه بگیریم و بعد مالیات بدون اصول و مفتی به اداره مالیات بدیم!!!
ما خودمون هم همچین اشتباهی کردیم.

miladtnt
July 11th, 2017, 11:22
zarin.link هم ***** شد:(

asrhosting
July 11th, 2017, 11:56
http://www.tabnak.ir/fa/news/710739/%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DB%8C

number one
July 11th, 2017, 11:59
یه ساعتی یه بار ***** میشه یه بار از ***** در میاد
معلوم نی چی کار دارن میکنن
ماروهم گذاشتن بین زمین و آسمون

Jai
July 11th, 2017, 12:27
مثل اینکه این مشکل زرین پال هنوز ادامه داره ، ادرس جایگذین هم ***** شده

Nomix
July 11th, 2017, 12:42
سایت اصلی زرین پال تو این مدت برای من اصلا ***** نشده و مشکلی تو ورود نداشتم ولی برای مشتریان مشکل ایجاد شده
ولی zarin.link ***** الان

nima73
July 11th, 2017, 12:48
درود
مملکت شده جنگل و هر کی زورش بیشتره اون یکی را پاره پاره میکنه
تا دیروز زرین پال زور میگفت و بقیه را با نفوذ و پول زیاد فیل/تر میکرد امروز برعکس شده و پی داره زور میگه ، اگر به فروش در تلگرام فیل/تر شدن که پی سردمدار این موضوع بود و فروشگاه ساز تلگرام (بوت ساز ) را هم راه اندازی کرده بود
وقتی تو یک مملکت هر کی قدرت مالی بیشتر برای چرب کردن سبیل چهار تا بیسواد را داشته باشه میشه محق و صاحب حق ، نه شاهد پیشرفت خواهیم بود نه آسایش مردم
هر روز یک قانون جدید میزارن ، یک روز کلا این متمرکز کنندگان خرد را میگن ممنوع و همه فیل/تر میشن جز یکی ، فرداش میان میگن قانونی شده و برید ثبت کنید بعد بدون هشدار میزنند همه را فیل/تر میکنند و اینبار اون یکی که وضع مالی امروزش از رقیب بهتر هست باقی میمانه (انگار چربی شام شب جمعه و تعطیل زیادی رو معده فشار آورده و دینی بزرگ گردن میهمان گذاشته که حتی منتظر شنبه و باز شدن ادارات هم نمانده تا دین خودش را ادا کنه ) و ....
اگر روزی مثل چین هر فاسد رشوه خواری را از بام آویزان کردن کشور رشد میکنه ولی تا زمانی که رشوه و اختلاس و فساد جرم که نیست هیچ ، به قول دختر صفدر حسینی خانم سیده فاطمه حسینی (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%87_%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85% D9%87_%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C) ، سهم از انقلاب هست اوضاع ما بهتر که نخواهد شد هیچی بدتر از این را هم خواهیم دید

natallli
July 11th, 2017, 13:04
چرا از pay.ir استفاده نميکنی

dertgtr
July 11th, 2017, 13:13
چرا از pay.ir استفاده نميکنی

شما چرا تو هر تاپیکی که علیه pay.ir مطلبی نوشته میشه بلافاصله حاضر میشی ؟ تابلو هست که مولتی یوزر هستی و یوزر چندم pay.ir !!! مولتی یوزر بودن خلاف قوانین انجمن هست من واقعا موندم چرا مدیران برخورد نمی کنن !

natallli
July 11th, 2017, 13:36
شما چرا تو هر تاپیکی که علیه pay.ir مطلبی نوشته میشه بلافاصله حاظر میشی ؟ تابلو هست که مولتی یوزر هستی و یوزر چندم pay.ir !!! مولتی یوزر بودن خلاف قوانین انجمن هست من واقعا موندم چرا مدیران برخورد نمی کنن !

شما چرا عصبانی ميشي
من فقط پرسیدم
اسلا از بیت پی استفاده کنید

36272

dertgtr
July 11th, 2017, 14:01
شما چرا عصبانی ميشي
من فقط پرسیدم
اسلا از بیت پی استفاده کنید

36272

من عصبانی نیستم دوست عزیز ! مولتی یوزر بودن خلاف قوانین انجمن هست شما هم که ماشالا مولتی اندر مولتی ! مدیران لطفا بررسی کنید !

khodeAmir
July 11th, 2017, 14:26
الان zarin.link هم خوابیده، کار ما هم کلا خوابیده!
نماد هم بخوایم بگیریم باید راحت 3 4 ماه بدو بدو داشته باشیم؛ بد اوضاعیه!

pardishosting
July 11th, 2017, 15:57
فعلا : pay.ir تا زرین پال مشکلش حل بشه

saeid1346
July 11th, 2017, 16:38
اسفند 94 یک شخصی قضیه ای رو شروع کرد و ادامه اش داد ، که منجر شد به نابودی چند برند معتبر ، الان ترکش هاش به خودشم رسیده !

کاریشم دیگه نمیشه کرد هر روز یک ماجرای جدید راه میوفته !

RealHAM
July 11th, 2017, 16:53
دوستان عزیز من،

لطفاً خونسردی خودتان را حفظ کنید انشاالله به زودی مشکل تمامی دوستان ***** شده حل خواهد شد.

و همگی همانند قبل کسب و کار خود را ادامه خواهید داد.

لطفاً با همدیگر سر مباحث مختلف کل کل نکنید.

از شما دوستان انتظار بیشتری داریم

روز خوبی داشته باشید

ashadata
July 11th, 2017, 17:04
شما چرا تو هر تاپیکی که علیه pay.ir مطلبی نوشته میشه بلافاصله حاظر میشی ؟ تابلو هست که مولتی یوزر هستی و یوزر چندم pay.ir !!! مولتی یوزر بودن خلاف قوانین انجمن هست من واقعا موندم چرا مدیران برخورد نمی کنن !

جالبیش اینه هرکی هم گفته فعلا از pay.ir کلیک کنید ایشون تشکر کرده ازش ( دکمه تشکر رو زده ):-|

saeid1346
July 11th, 2017, 21:12
دوستان عزیز من،

لطفاً خونسردی خودتان را حفظ کنید انشاالله به زودی مشکل تمامی دوستان ***** شده حل خواهد شد.

و همگی همانند قبل کسب و کار خود را ادامه خواهید داد.

لطفاً با همدیگر سر مباحث مختلف کل کل نکنید.

از شما دوستان انتظار بیشتری داریم

روز خوبی داشته باشید

بعید میدونم مشکلات حل بشه ، شما الان از اسفند 94 تا الان رو با دقت نگاه کن ، وضعیت بهتر شده به نظرت ؟

فکر کنم تا حدی جلو برن که فقط چند درگاه واسط فعالیت انجام بدن. یا به کلی این خدمات ( درگاه واسط ) حذف بشه.

راستی یادمه یکی از همین برند های معتبر که الان دیگه فعالیتی نداره بهم گفت اردیبهشت یا خرداد 95 مشکل حل میشه !

بهشون قول داده بودن مجوز میدن و رفع ***** میشن ! :|

zarpop.com
July 11th, 2017, 22:14
یادمه یه روزی همه درگاها مسدود شدن به جز زرین پال
این کارا فقط ترفند های جدیده که وب مستر ها را مجبور به عضویت در اینماد کنند و علاوه بر گرفتن هزینه های الکی ارسال بسته های پستی و ... یواش یواش بحث مالیات را جدی کنند
به جای این کارا بهتره روی مالیات دنیای واقعی برنامه ریزی کنند
طرف فروش میلیاردی داره یک دونه فاکتور صادر نمیکنه و فرار مالیاتی میکنه
طوری که از همین یه دونه شخص میشه اندازه ده ها هزار کسب کار اینترنتی مالیات گرفت
انشاءالله که هدفشون از این کارای بی خود فقط جلوگیری از کلاه برداری باشه نه اذیت کردن جوان هایی که وقت و سرمایه جوانشیون را گزاشتن روی نت حالا که به یه جایی دارند میرسند سرکوب شن %

hostorder
July 12th, 2017, 00:50
زرین پال الان برای ما باز میشه

ashadata
July 12th, 2017, 12:41
مثل این که زرین پال باز شده

هم سایتش برام باز میشه هم تراکنش های اپلیکیشنم شروع شده

mahdi20
July 12th, 2017, 14:36
سلام
سایت زرین پال رفع ***** شده و برای بنده باز شد

موفق باشید

zigma4000
July 12th, 2017, 16:50
***ان و افراد سودجو در شبکه اجتماعی تلگرام زیاد شدن و سر هزاران هزار نفرو کلاه گذاشتند و به این خاطر ایم محدودیت برامون ایجاد شد.
افرادی هستند که ایرانی نیستند و شبح ایرانین وگرنه ایرانی ***ی نمیکنه. تف بر شرف اینجور افراد که ***ی هاشون رو ما باید جورشون رو بکشیم. و دودش کار های اونا چشم مارو میسوزونه.
بخاطر این افراد بی لیافت باید بیشترین محدودیت ها برای ما ایجاد بشه که حتی روزی بشه که اجازه سایت داشتن هم نداشته باشیم بخاطر این ***ان عرب زاده.
عضر میخام بخاطر لحن تندم از همه شماها

دوست گرامی بحث رو قومی، قبیله ای و نژادی نکنین. *** و کلاهبردار همه جا هست و ربطی به نژاد نداره و این کار شما خودش یک عمل نژادپرستانست و جرم محسوب میشه!

در سال های اخیر که همه در حال پیشرفت در زمینه های مختلف تکنولوژی و علم هستند ما هم در زمینه کلاهبرداری و ***ی پیشرفت های چشمگیری داشتیم. نگاهی به دورو برمون بکنیم، بانک ها موسساتی که یک شبه بسته میشن و و و...

ashadata
July 12th, 2017, 17:07
دوست گرامی بحث رو قومی، قبیله ای و نژادی نکنین. *** و کلاهبردار همه جا هست و ربطی به نژاد نداره و این کار شما خودش یک عمل نژادپرستانست و جرم محسوب میشه!

در سال های اخیر که همه در حال پیشرفت در زمینه های مختلف تکنولوژی و علم هستند ما هم در زمینه کلاهبرداری و ***ی پیشرفت های چشمگیری داشتیم. نگاهی به دورو برمون بکنیم، بانک ها موسساتی که یک شبه بسته میشن و و و...

فاشیسم به هیچ وجه جرم نیست !

در صورتی جرمه که به عملی ختم بشه که اون عمل غیرانسانی باشه در غیر این صورت جرم نیست

zigma4000
July 12th, 2017, 17:11
فاشیسم به هیچ وجه جرم نیست !

در صورتی جرمه که به عملی ختم بشه که اون عمل غیرانسانی باشه در غیر این صورت جرم نیست

توهین به نژاد و قوم جرم نیست؟ ایشون همه اعراب رو به *** بودن نسبت دادن، این توهین نیست؟ ما ایرانی ها بینمون *** و کلاهبردار نیست؟ هر کسی ***ی و یا کلاهبرداری میکنه از یک قوم، قبیله و نژاد دیگست؟

ashadata
July 12th, 2017, 17:18
توهین به نژاد و قوم جرم نیست؟ ایشون همه اعراب رو به *** بودن نسبت دادن، این توهین نیست؟ ما ایرانی ها بینمون *** و کلاهبردار نیست؟ هر کسی ***ی و یا کلاهبرداری میکنه از یک قوم، قبیله و نژاد دیگست؟

از اون جایی که موجب آزاد دوستان میشه این بحث اینجا ادامه نمیدم پیام خصوصی جواب کامل رو میفرستم کسی کنجکاو بود به جواب براشون ارسال کنید

mehrdad-arch
July 12th, 2017, 22:00
دوباره ***** شد که ...

iraniam2000
July 12th, 2017, 22:05
دوباره ***** شد که ...

من متوجه نمیشم چرا هیچ کدام از اینها که برای بقیه کاربران ***** هستند برای من اصلا از روز اول حتی یک دقیقه ***** نبودن
همارا سیستم

wapmaster
July 12th, 2017, 22:15
سلام . اعلام کردن امشب کل سایتها رفع ..... میشن

number one
July 12th, 2017, 23:50
چ اصراری به اذیت کردن ملت دارن نمیدونم...

Amy
July 13th, 2017, 00:25
در حال حاضر کاملا رفع فـیـلـتـر شده
اینترنت همراه اول و ایرانسل
همچنین مبین نت

Jai
July 13th, 2017, 00:41
به صورت رسمی رفع ف-یلتر شد

لینک خبر از کانال رسمی : https://t.me/zarinpal/365

ختم تاپیک .

natallli
July 13th, 2017, 08:56
عجب لابی بازی ای دراوردن
5 روز
مگه میشه
مگه داریم

TalaWP.com
July 14th, 2017, 12:09
بسیار خوشحالم که زرین پال و دیگر دوستان مجدد می توانند در کنار وبمستران ایرانی باشند
امیدوارم هیچ گاه مشکلی براشون پیش نیاد