PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ریختن عکس از اینترنت به داخل سایت وردپرسی

erfanx
July 7th, 2017, 20:26
سلام دوستان می خوام مثلا عکس یه ادم یا یا یه حیوون رو از طریق ایمیج های گوگل (نمیخوام دانلود کنم ) مستقیم بریزم تو سایت وردپرسی خوب من sftp بلدم تنظیم کنم و فقط بلدک با file zilla فایل از کامپیوتر خودم به سرورم آپلود کنم
اما نمی تونم مستقیم از ایمنترنت عکس بریزم تو سایت وردپرسیم لطفا کمک کنید ؟
2-می خوام بدونم بهترین روش پوشه بندی برای آپلود عکس که چند نویسنده داشته باشه چطوری هست و اینکه افزونه می خواد یا نه ؟ باتشکر:55::55::):)

erfanx
July 8th, 2017, 15:40
کسی کمک نمیکنه ؟

Hund
July 8th, 2017, 16:56
سلام از این افزونه استفاده کنید: Save & Import Image from URL کافیه لینک عکس رو وارد کنید، پلاگین خودش تصویر رو در هاست شما بارگذاری میکند. افزونه مثل این کم نیست:

LH Add Media From Url
Hacklog Remote Image Autosave
Archive Remote Images
Auto Upload Images

erfanx
July 9th, 2017, 07:55
ممنون برادر راه دیگه ای نداره ؟ از sftp or ftps نمیشه بچه ها ?

mosenth
July 10th, 2017, 11:18
درود، اگر قصد استفاده از ftp رو دارید، می تونید در هاست خود چند یوزر ایجاد کنید و بهشون دسترسی فولدرهای خودشون رو بدید که تصاویرشون رو آپلود کنند. ولی بهترین روش استفاده از رسانه های خود وردپرسه!

erfanx
July 10th, 2017, 18:50
ممنون بابت راهنماییتون الان بهترین پلاگین که امنیت داشته باشه و عکس url اینترنتیشو بدم بهش عکسو بریزه تو هاستم چیست نام ببرید ممنونم