PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام دیتا سنتر رو انتخاب میکنید؟

DedicatedBOX
September 12th, 2008, 02:35
اگه یه وقت خواستید سرور اختصاصی خوب بگیرید از کدام دیتا سنتر میگیرید:auto:

Danial_Hiv
September 12th, 2008, 15:49
Dedicated Server, Dedicated Web Server Hosting, Colocation, Linux Servers, Unix Servers, BSD Servers, Windows Servers, Domain Registration and Connectivity. MULTACOM We Make The Net Work. (http://www.multacom.com)

دیتاسنتر معروف و بسیار عالی.
دارای پشتیبانی قدرتمند 24/7/365 واقعی!
محل در آمریکا
دارای چند پشتیبان ایرانی
روابط با ایران عالی
میهن بلاگ - هاست ایران و ... . سرویس دهنده های معروف از این دیتاسنتر استفاده می کنند.
کلا اگر مایل هستید یک جای امن و قدرمتند باشید بهترین جا است.
Dedicated Server, Dedicated Web Server Hosting, Colocation, Linux Servers, Unix Servers, BSD Servers, Windows Servers, Domain Registration and Connectivity. MULTACOM We Make The Net Work.

Vahid
September 12th, 2008, 16:52
بدون شک میگم Dedicated Servers Hosting, Web Hosting and Colocation from iWeb (http://www.iweb.com)

esfahanhost
October 11th, 2008, 14:37
یکی از بهترین دیتاسنتر ها به نظر من لایردتچ است ( www.layeredtech.com ) که هم ساپورتش فوری و عالی است هم مشکلات فنی خاصی برای سرویس ها ندارد تنها مشکلش در مورد ایرانی بودن است که اون را هم میشه مخفی کرد و ازش سرور گرفت من چند سال است ازش سرور دارم و خیلی راضی هستم ازشون
قیمتهاش هم بد نیست البته قبلا ارزونتر هم میداد

با سپاس
مسعود سعیدی - اصفهان هاست
www.esfahanhost.com

persian.developer
October 11th, 2008, 14:43
با آقا m4$t3r موافقم

Nikihost
October 14th, 2008, 00:46
به نظر من كسي فعلا از گيگاهاستينگ آلمان نگيره چون واقعا كيفيتشون افت پيدا كرده.( بدونه اطلاع قبلي down ميكنندو...)

ITHOST.IR
October 14th, 2008, 00:53
only
http://www.vrtservers.net/
کیفیت خوب دیتا
پشتیبانی خوب
قیمت بسیار مناسب

آی وب من فرار کردم خیلی مزخرفه

persian.developer
October 14th, 2008, 02:10
only
Dedicated servers, Dedicated hosting, Windows server, Linux server at VRTservers.net (http://www.vrtservers.net/)
کیفیت خوب دیتا
پشتیبانی خوب
قیمت بسیار مناسب

vrt و پشتیبانی خوب؟!!!

pishtazweb
October 14th, 2008, 09:55
vrt و پشتیبانی خوب؟!!!
من نمیدونم شما چه تجربه ای از این دیتا سنتر داشتی اما بنده چند بار تماس گرفتم سریع جواب دادن

Vahid
October 14th, 2008, 10:49
من نمیدونم شما چه تجربه ای از این دیتا سنتر داشتی اما بنده چند بار تماس گرفتم سریع جواب دادن
نمیدونم شاید جدیدا خوب شده ......
ولی قبلا اصلا قابل وصف نبود ساپورتش
حالا خود دانید

irlogo
October 17th, 2008, 22:06
only
Dedicated servers, Dedicated hosting, Windows server, Linux server at VRTservers.net (http://www.vrtservers.net/)
کیفیت خوب دیتا
پشتیبانی خوب
قیمت بسیار مناسب

دلیل شما منفور کردن آی وب چیست؟

irlogo
October 17th, 2008, 22:10
Dedicated Server, Dedicated Web Server Hosting, Colocation, Linux Servers, Unix Servers, BSD Servers, Windows Servers, Domain Registration and Connectivity. MULTACOM We Make The Net Work. (http://www.multacom.com)

دیتاسنتر معروف و بسیار عالی.
دارای پشتیبانی قدرتمند 24/7/365 واقعی!
محل در آمریکا
دارای چند پشتیبان ایرانی
روابط با ایران عالی
میهن بلاگ - هاست ایران و ... . سرویس دهنده های معروف از این دیتاسنتر استفاده می کنند.
کلا اگر مایل هستید یک جای امن و قدرمتند باشید بهترین جا است.
Dedicated Server, Dedicated Web Server Hosting, Colocation, Linux Servers, Unix Servers, BSD Servers, Windows Servers, Domain Registration and Connectivity. MULTACOM We Make The Net Work.

مولتاکام با ایران روابط تجاری نداره ، یکی از 2 نفری که ایرانی هستند و در مولتاکام کار می کنند آقای کیا از دوستان بنده هست
kia@multacom.com

شاید بهتر باشه برای خرید از مولتاکام از اسپانسراش که با ایران روابط داره خرید کنیم مثلا
greensat.net
یا شرکت پویا گستر که در قم هست

Nikan
January 9th, 2009, 01:43
سلام

من این موضوع را زیاد شنیدم که چند نفر ایرانی در مولتاکام کار می کنند ولی تجربه ای با آنها نداشتم . نکته عجیب برای من این هستش که چندین سال هست سایتش را عوض نکرده ...

Vahid
January 9th, 2009, 01:46
سلام

من این موضوع را زیاد شنیدم که چند نفر ایرانی در مولتاکام کار می کنند ولی تجربه ای با آنها نداشتم . نکته عجیب برای من این هستش که چندین سال هست سایتش را عوض نکرده ...
من شنیدم کلا ایرانیند

Nikan
January 9th, 2009, 19:25
سلام

شما اطلاع دارید که چند تا سرور دارن در مجموع ؟؟ آیا دیتا سنتر مال خودشون هست ؟؟

با تشکر

pooyait
February 5th, 2009, 07:11
با سلام

ديتا سنتر مولتا كام ايراني نيست.
چند نفر ايراني در اون مشغول هستند كه اونها هم فعلاً بيشتر تو بخش پسيو ديتا سنتر هستند و در بخش پشتيباني و فروش نيستند.

دوستاني كه سئوال كردند در مورد نگرفتن پول setup اونهم بروي چشم.
هر كدوم از دوستان كه سرور نياز دارند با خود من هماهنگ كنند علاوه بر پول setup مي تونم تخفيفي هم بدم.
كليه سرورها داراي پنل مديريت شامل remote reboot و billing هستند كه هر كاربر مي تونه سرور خودش رو از لحاظ پهناي باند و موارد ديگه مديريت كنه.
دوست عزيزي هم كه سئوال كردند در مورد تغيير ندادن سايتشون خوب اين ديگه بر مي گرده به تصميمات مديريتي خود شركت. جالب هست بدونيد اين ديتا سنتر هاست share هم داره!

و نكته آخر اينكه هيچ ديتا سنتري مسلماً تعداد سرورهاشو اعلام نمي كنه!
باز هم اگر موردي بود من در خدمتم.

Danial_Hiv
February 5th, 2009, 11:20
دلیل شما منفور کردن آی وب چیست؟

راست میگه
iweb اشغاله

Nikan
February 5th, 2009, 16:15
سلام

خوب من هم مشخص است که دیتا سنتر Caro را پیشنهاد می کنم . برای اطلاعات کامل تر به http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=447 مراجعه کنید .

راستی فراموش نشود که امکان تست سرور اختصاصی برای 48 ساعت وجود دارد.

با تشکر

Mozafary
February 6th, 2009, 00:37
دلیل شما کاملا منطقی هست و محکمه پسند :D

راست میگه
iweb اشغاله

کی میگه که دیتاسنتر ها تعداد سرورها رو اعلام نمیکنن؟در مورد دیتاسنترهای کوچیک شاید اینجور باشه اما بزرگها اعلام که میکنن هیچی افتخارشون هم اینه که ما فلان تا سرور رو پشتیبانی میکنیم.

من ThePlanet.com Softlayer.com Liquidweb.com رو توصیه میکنم.

Nikan
February 6th, 2009, 00:46
سلام

کی میگه که دیتاسنتر ها تعداد سرورها رو اعلام نمیکنن؟در مورد دیتاسنترهای کوچیک شاید اینجور باشه اما بزرگها اعلام که میکنن هیچی افتخارشون هم اینه که ما فلان تا سرور رو پشتیبانی میکنیم.

من theplanet.com softlayer.com liquidweb.com رو توصیه میکنم.

بله من هم با شما کاملا موافق هستم . تا به امروز تمام دیتا سنترهایی که من از آنها سوال پرسیدم به این سوال من جواب داده اند شاید تعداد دقیق مطرح نشده ولی حدودی را می گویند مثلا حدود 10000 یا ... و یا اینکه چند تا سنتر دارند و در کجا هست و یا اینکه چقدر پهنای باند دارند .

با تشکر

WGB
February 6th, 2009, 08:33
راست میگه
iweb اشغاله

برعکس من فکر میکنم آی وب از نظر پشتیبانی فنی و کیفیت سرورها خوب هست ولی تنها بدیش قیمت های بالا و ندادن تخفیف مناسب به مشتری

WGB
February 6th, 2009, 08:38

VRT تنها کاری که می تونه انجام بده اینه که بگه Os Reload کنم؟ بشتر حالیشون نیست.ولی خدایش دست به Relaod توی کل جهان تکه:((

Nikan
February 6th, 2009, 11:44
سلام

VRT تنها کاری که می تونه انجام بده اینه که بگه Os Reload کنم؟ بشتر حالیشون نیست.ولی خدایش دست به Relaod توی کل جهان تکه:((

معمولا دیتا سنترهایی که خدمات مدیریت سرور را ارائه نمی دهند به این صورت پیشنهاد می دهند. من سال 80 در EV1Servers سرور داشتم آنها هم دقیقا به همین صورت عمل می کردند یعنی هر زمان مشکلی پیش می آمد فقط .......

با تشکر

LordVPS
February 11th, 2009, 00:15
فقط caro
همه رو لوله کرده
--
سرعت قابلل قبول
قیمت مناسب !
تا اینجا پشتیبانی خوبی هم داشته

MelatHOST
February 21st, 2009, 13:37
بنده caro رو ترجيه ميدم
از نظر پشتيباني و احترامي كه براي كاربر قائلند
چندين بار شده حتي مشكلاتي كه با تنظيمات cpanel ! هم داشتم را بر طرف كرده اند

Vahid
March 4th, 2009, 08:37
هیچی ای وی نمیشه از نظر کیفیت ....
قیمت همیشه همه جار ارزون هسا

Nikan
March 5th, 2009, 00:28
ادمین جان فکر می کنم کارو ارزش تست کردن داشته باشد. بعدش نظرت را در همین تاپیک بگو

Sajad
March 5th, 2009, 05:39
ادمین جان فکر می کنم کارو ارزش تست کردن داشته باشد. بعدش نظرت را در همین تاپیک بگو

خوب چگونه باید تست کرد؟ باید ازشون سرور خرید و تست کرد یا دموی چند روزه دارن؟

Nikan
March 5th, 2009, 08:36
سلام

شما می توانید برای 48 ساعت از سرور تست استفاده کنید و در مورد شبکه و .... بررسی کنید .

با تشکر

Sajad
March 5th, 2009, 09:39
خوب روشی که باید تست رو ازشون گرفت هم ممنون میشم بگید. ایمیل. تیکت. سفارش... چجوری؟

Nikan
March 5th, 2009, 15:01
سلام

دوست عزیز برای من پیغام خصوصی ارسال کنید و اطلاعات خودتان را بفرمایید ( شامل آدی یاهو و ... ) من برای شما سرور تست می فرستم

با تشکر