PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی بهترین ربات های تلگرام

ebiarmin
July 1st, 2017, 23:46
درود . در این تاپیک برخی از رباتهای معتبر و مورد استفاده تلگرام (به همراه اموزش و توضیحات ) را معرفی میکنم . امیدوارم مورد توجه شما دوستان گرامی باشد ..

- - - Updated - - -

ربات تبدیل صدا به متن

تایپ کردن متن های طولانی در هنگام چت کردن با تلگرام گاهی اوقات خسته کننده است.
با ترفندی که قصد داریم معرفی کنیم دیگر لازم نیست تایپ کنید.

-تنها کافی است حرف بزنید تا تلگرام خودش گفتار شما را تایپ کند.

-برای انجام این ترفند مراحل زیر را طی کنید:

-ابتدا ربات @voicybot را به مخاطبین خود اضافه کنید.

-سپس صفحه چت با ربات را باز کنید و دکمه Start را فشار دهید.

-از لیست زبان های نمایش داده شده زبان فارسی را انتخاب کنید.

-حال می توانید با فرستادن پیام صوتی برای این ربات، پس از چند لحظه متن آن را دریافت کنید.

- - - Updated - - -

ربات : بررسي آلوده بودن فايل ها در تلگرام

همان طور که می دانید یکی از راه های هک تلگرام ارسال فایل آلوده به بدافزار برای قربانی است. شما می توانید قبل از دانلود یک فایل آن را برای #ربات زیر Forward کنید تا از نظر امنیتی بررسی های لازم انجام شود.
@DrWebBot

ebiarmin
July 2nd, 2017, 08:56
اضافه کردن زبان فارسی به تمام نسخه های تلگرام (اندروید،ویندوز و iOS) در کمتر از چند ثانیه

با استفاده از ربات رسمی

@langbot

می توانید زبان فارسی را تنها با چند کلیک به تلگرام اضافه کنید. بعد از ورود به ربات و انتخاب زبان فارسی، نسخه مورد نظر (اندروید، iOS یا دسکتاپ) را انتخاب کنید تا فایل مربوط را دریافت نمایید. پس از دانلود کردن فایل مورد نظر بر روی "..." کلیک کنید و Apply localization file را انتخاب نمایید. با این کار زبان دانلود شده به لیست زیان های اصلی در تنظیمات تلگرام اضافه خواهد شد. (در آخرین نسخه بتا 4.1 پسوند Custom نیز در مقابل آن ها قرار خواهد گرفت.)

ebiarmin
July 3rd, 2017, 10:15
چندی قبل ربات @GmailBot را معرفی کردیم که تلگرام در یکی از مطالب وبلاگش به آن اشاره کرده بود.
دوستان از من می‌پرسیدند که آیا این ربات رسمی و قابل اعتماد است؟
و من پاسخ مطمئنی نداشتم و صرفا می‌گفتم به سروری در روسیه وصل می‌شود و احتمالا کار برنامه‌نویسان تلگرام باشد.

اما امروز دوروف (مدیر تلگرام) در پاسخ توییتی، امن بودن ربات @GmailBot را تایید کرد و علامت تیک آبی (به معنای official بودن) امروز به این ربات اضافه شده تا کاربران مطمئن باشند.

با کمک این ربات شما می‌توانید ایمیل‌های دریافت شده در اکانت جیمیل‌تان را در همین ربات تلگرامی دریافت کنید و در همین ربات پاسخ را هم تایپ کنید تا به ایمیل مخاطب ارسال شود.