PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی در مورد مشهد هاست و دات نت پنل

prolight
December 28th, 2010, 01:15
به یک ریسلر ویندوز نیاز دارم. زیاد با ویندوز آشنایی ندارم، میخواستم اول اینکه ببینم دات نت پنل چطوره و اینکه دوستان اگر از مشهد هاست روی دات نت پنل هاست یا ریسلر دارن در موردش نظر بدن. ممنون

pardishosting
December 30th, 2010, 16:00
من خودم دات نت پنل دارم به مشتری می دم ... باگ زیاد داره ولی در مجموع خوبه.

irlogo
December 30th, 2010, 18:09
نمایندگی هاست ویندوز و لینوکس (http://webvillage.ir/reseller/hosting)
می تونم بهتون 3 روز تست بدهم، هاست سرور نیز با دات نت پنل کارایی خوبی داره
دیتاسنتر آی وب کانادا 16 گیگابایت رم سرور

HyperServer
December 30th, 2010, 19:03
نمایندگی هاست ویندوز و لینوکس (http://webvillage.ir/reseller/hosting)
می تونم بهتون 3 روز تست بدهم، سرور نیز برای هاست دات نت نیوک کارایی خوبی داره
دیتاسنتر آی وب کانادا 16 گیگابایت رم سرور
قربان شما خوندید تاپیک رو؟؟؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در صورت امکان وبسایتشون رو میزارین...
من فکر میکنم یکی از دوستانم سرویس داره...(تشابه اسمی زیاده)

modir1
February 15th, 2017, 18:07
بعد از گذشت چندین ماه از گذاشتن این تایپیک پاسخ میدهم...البته چون وقتی در مور مشهد هاست و کیفیتش در گوگل میگردیم اول به این سایت برخود میکنند برای شفاف سازی چند مطلب را عرض میکنم

1- از پنل معمولی نماینگی هاست لینوکس گرفتم که در مجموع از یک ماه میزبان بودنشان حداقل 3 روز سایت خوابیده بوده و کسی پاسخ درست و درمانی نداشته

2- از پنل حرفه ای هاست گرفتم و سایت روی دیتا سنتر فرانسه بوده که همین الان که در حال نگارش هستم از دیروز تا الان سایت ارور زیر را داده

This site can’t be reached

..’s server DNS address could not be found.

فقط گفتند که ر باید تعوض شود و ..بررسی

اگردرک مشکل برای باورتان سخت است تا تایپیک ها را هم عکس گرفته و بگذارم که پشتیبانی هنوز جوابی نداده...

مجموعا افضاح ترین هاستینک در کشور است و از هاستنگ های دیگر هم خریداری کردم که موارد ایرانی را نپسندیدم....

- - - Updated - - -

من دیتا سنتر خارجی که به ایرانی ها هم امکانات بدهد را راضی ام که در تایپیک هایی که مربوط به آن باشد عرض میکنم