PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست برای Vbulletin نال شده! (لطفاً زیر 8 تومان در ماه باشه)!!!

skyhost
December 28th, 2010, 00:49
با سلام دوستان عزیز...آقا من هاستی می خواهم که روی آن ویبولتین نال شده نصب کنم! (یعنی انتقال بدم!!!) ادان دومین و بقیه چیزهاش هم نا محدود باشه!!! درضمن از قربانیان تیز هاست هستم!!! پس تو را خدا هوامو داشته باشید! توی 4 ماه 90 هزار تومانم پرید!. بازدیدام هم زیاد نیست! روزی 300-400 (احتمالاً در آینده زیاد بشن که اونا رو نمی دونم!!!) در ضمن چند تا سایت خواهم داشت!!! که با ادان دومین مدیریت خواهم کرد!!! احتمالاً 4 تا باشن!. فضاش هم 5 - 10 گیگا بایت باشه!. قیمت هم ماهانه باشه! قیمت بدین! لطفاً زیر 8 تومان در ماه باشه. پشتیبانیش خوب باشه از شرکت های شبیه تیز هاست نباشه حتماً!!! مثل دی ال باشید لطفاً!!!...منتظرم فقط سریع که عجله دارم!.ممنونم.

irlogo
December 28th, 2010, 01:08
یک مثالی هست که می گه هر چقدر پول بدین همون قدر اش می خورین
البته ممکنه که سایت شما خیلی نیاز به آش نداشته باشه! تست بهترین کار هست

من می تونم 5 روز به شما تست بدم و بعدش بهتون قطعی قیمت می دم، شما نیز در این 5 روز سرویس ما رو خوب خواهید شناخت
بعدش هم می تونین ماهیانه ، سه ماهه، شش ماهه و یا یک ساله تمدید کنین

فروم الگزای جدود 300 روی سرور های ما kocholo.org
forum.1pars.com

MagicVps.Com
December 28th, 2010, 02:10
با سلام دوستان عزیز...آقا من هاستی می خواهم که روی آن ویبولتین نال شده نصب کنم! (یعنی انتقال بدم!!!) ادان دومین و بقیه چیزهاش هم نا محدود باشه!!! درضمن از قربانیان تیز هاست هستم!!! پس تو را خدا هوامو داشته باشید! توی 4 ماه 90 هزار تومانم پرید!. بازدیدام هم زیاد نیست! روزی 300-400 (احتمالاً در آینده زیاد بشن که اونا رو نمی دونم!!!) در ضمن چند تا سایت خواهم داشت!!! که با ادان دومین مدیریت خواهم کرد!!! احتمالاً 4 تا باشن!. فضاش هم 5 - 10 گیگا بایت باشه!. قیمت هم ماهانه باشه! قیمت بدین! لطفاً زیر 8 تومان در ماه باشه. پشتیبانیش خوب باشه از شرکت های شبیه تیز هاست نباشه حتماً!!! مثل دی ال باشید لطفاً!!!...منتظرم فقط سریع که عجله دارم!.ممنونم.

یک بار بلا بسرت امد هنوز عاقل نشدی
قیمت زیر 8 تومن باشه بعد ساپورت عالی هم باشه اپ تایم خوب هم داشته باشه
دفعه قبل شانس اوردی ایندفعه خدا میدونه چی میشه

amirizadi
December 28th, 2010, 07:15
در خدمتم
هر گیگ 1000

Warez-Host.IR
December 28th, 2010, 09:48
در صورت تمایل قیمتها را مشاهده کنید :

شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. Services warez-host.ir (http://www.warez-host.ir/?cat=main&item=hostpackage&os=linux&pagenumber=2&perpage=6&orderby=b_1&ordermode=DESC&reseller=0)

skyhost
December 28th, 2010, 13:39
وطن میوسیک عزیز در نظر داشته باشید که من وارز خواستم هااا!!! وارز هست؟! پست اولی را میگم!!! دوستان دیگه نظری ندارند؟!
ممنون.

Warez-Host.IR
December 28th, 2010, 13:49
skyhost (http://www.webhostingtalk.ir/member/15098/) , عزیز اگر برای همان انجمن نابینایان بخواید , هر میزان که فضا نیاز دارید را با هر شرایطی که در توانتون برای پرداخت هزینه باشه بهتون تقدیم میکنم

itjavani
December 28th, 2010, 14:07
5 گیگ ماهیانه 10 هزارتومان!
پهنای باند 400 گیگ
ادد دامین: 5عدد
بقیه امکانات نامحدود...
در مورد نصب vb هم مشکلی نیست...

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

لازم به ذکر هست که اگر برای امور خیریه یا عام المنفعه باشه بستگی به پلن انتخاب شده 30-50 درصد تخفیف داده میشه!

mr.he3am
December 28th, 2010, 14:17
3 گیگ سایر امکانات نامحدود ماهی 10 هزار تومان

amirizadi
December 28th, 2010, 14:33
هم وارز موجوده هم معمولی عزیز

MihanServer.com
December 28th, 2010, 22:50
با هاست وارز در خدمتیم .