PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به تبلیغات در گوگل

mamadshoshteri
December 27th, 2010, 23:13
سلام

من برای یکی از مشتریام میخوام تبلیغات کنم تو گوگل سرورم توی آمربکاست دامینم آی آر موضوع سایت سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا هاست حالا میخوام بدونم تبلیغات ماهیانه چقدر براش در میاد تبلیغات کلیکی چقدر و کی این کار رو برای من انجام میده لطفا افرادی داوطلب بشن که یا شرکت ثبت شده داشته باشند یا توی تالار چند نفر از مدیران یا افراد با سابقه ضمانتش کنند

و حتما میخوام کسانی که تو ایران سرچش میکنند براشون نمایش پیدا کنه و در صفحه ی اول گوگل اون بالا بیاد

Woshka
December 27th, 2010, 23:39
چند نکته
میزان قیمت هر کیلیک بستگی به رقابت داره و متغیر هستش
بستگی به عمر و میزان کیفیت سایتتون و میزان مطابقت کلمات کلیدیتون با صفحه ای که تبلیغ میشه داره
این لینک و ویدئو درون آن بهتون میگه چگونه قیمت ها و احتمال نمایش حساب میشه
Insight into your earnings Part I: Explaining the ad auction - Inside AdSense (http://adsense.blogspot.com/2010/09/insight-into-your-earnings-part-i.html)

---
December 27th, 2010, 23:46
سلام
هر تبلیغی که با قوانین جمهوری اسلامی مغایر نباشه براتون انجام میدیم
شروع قیمت از 105000 تومان
خواستید با من تماس بگیرید
اطلاعات \ خ شد

itjavani
December 27th, 2010, 23:47
متاسفانه تبلیغات بر روی دامنه .ir توسط گوگل صورت نمیگیره! باید دامنه دیگری مد نظر بگیرید...

میزان هزینه موردنظرتون جهت تبلیغات رو بفرمایید تا میزان نمایش و موارد دیگه پیشنهادی خودمون رو واستون ارسال کنیم!

mamadshoshteri
December 27th, 2010, 23:49
خب من یه سایت که عمری هم نداره و کارش اطلاع رسانی نرخ کالا هاست (ارز-طلا-سکه-چوب- و... ) خب کلمات کیدیشم که معلومه چیا میخواد تقریبا چقدر هزینه داره ؟

ویدئو ی اون لینکی که دادید برای من باز نشد

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

متاسفانه تبلیغات بر روی دامنه .ir توسط گوگل صورت نمیگیره! باید دامنه دیگری مد نظر بگیرید...

میزان هزینه موردنظرتون جهت تبلیغات رو بفرمایید تا میزان نمایش و موارد دیگه پیشنهادی خودمون رو واستون ارسال کنیم!

قیمت رو باهم کنار میایم ولی من دامنه ام دات آی آر هست و من روی این دامنه قراره کار کنم هیچ راهی نیست ؟

itjavani
December 27th, 2010, 23:54
خب من یه سایت که عمری هم نداره و کارش اطلاع رسانی نرخ کالا هاست (ارز-طلا-سکه-چوب- و... ) خب کلمات کیدیشم که معلومه چیا میخواد تقریبا چقدر هزینه داره ؟

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

قیمت رو باهم کنار میایم ولی من دامنه ام دات آی آر هست و من روی این دامنه قراره کار کنم هیچ راهی نیست ؟

شما میتونید دامنه بین المللی دیگری رو بگیرید و پارک کنید روی سایت...

mamadshoshteri
December 27th, 2010, 23:58
شما میتونید دامنه بین المللی دیگری رو بگیرید و پارک کنید روی سایت...
پس باید بیخیال این دامنه بشم ؟

itjavani
December 28th, 2010, 00:05
روی دامنه آی آر نمیتونیم تبلیغاتتون رو اکتیو کنیم!
میتونید دامنه بین المللی مشابه خریداری بفرمایید و تبلیغات را روی آن برای شما اکتیو کنیم...همینطور جهت اینکه همیشه در کلمات کلیدی خاصی در گوگل در صفحات اول باشید میتونید از سرویس سئو استفاده بفرمایید...

mamadshoshteri
December 28th, 2010, 00:08
من تکنیک های سئو رو در سیستم مدیریتی که طراحی کردم به کار بردم من میخوام سایت مشتریم رو به 2 تا سایت مرجعی که فعلا فعالیت میکنند با این روش برسونم

itjavani
December 28th, 2010, 00:10
من تکنیک های سئو رو در سیستم مدیریتی که طراحی کردم به کار بردم من میخوام سایت مشتریم رو به 2 تا سایت مرجعی که فعلا فعالیت میکنند با این روش برسونم

بسیار خوب! درصورتی که بتونید موضوع دامنه آی آر رو رفع کنید در خدمتتون هستیم....

Woshka
December 28th, 2010, 00:10

ویدئو روی youtube هستش و هیتلر هستش
اگر سایت شما عمری و اعتمادی پیش گوگل نداشته باشه باید بیشتر از سایتی که اعتبار داره و همین کلمات رو می خواد بگذاره هزینه کنه
مثلا سایت شما 2$ باید بده در حالی که سایتی با عمر بیشتر و اعتماد بیشتر باید 1$ بده

mamadshoshteri
December 28th, 2010, 00:13
با مشتریم صحبت میکنم اگه بتونم راضیشون کنم دامنه رو تغییر بدن مشکل حل میشه لطف کنید شماره تماس خودتون رو برام بفرستید