PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم Mail Server برای اجرا یک اسکریپت بعد از دریافت Mail تازه

sonixax
December 27th, 2010, 19:05
سلام به همگی
من دیدم اینجا انجمنی برای Mail Server ها نداره برای همین توی این انجمن میپرسم .
من نیاز به یک Mail Server دارم که بتونه بعد از دریافت یک Mail مشخصات اون رو (عنوان ، متن ، IP ، فرستنده ، گیرنده و ...) رو به صورت پارامتر (حالا یا با متد GET یا POST یا هردو) به یک اسکریپت PHP بفرسته و اون رو اجرا کنه و بعدش میل دریافتی رو پاک کنه .
چه راه و روش و Mail Server ای رو پیشنهاد میدید ؟

atilnic
December 27th, 2010, 20:25
میخوای که اون ایمیل اومد مثلا به آدرس ایمیل فرستاده بشه به یک پی اچ پی و بعد از آن یک دستور اجرا بشه؟ مثلا دستور ساخت هاست یا مثلا اون ایمیل دستور ارسال اس ام اس به یکی باشه درسته؟
لطفا بیشتر توضیح بدین
با تشکر
====
تشکر یادتون .... :->

sonixax
December 28th, 2010, 20:03
میخوای که اون ایمیل اومد مثلا به آدرس ایمیل فرستاده بشه به یک پی اچ پی و بعد از آن یک دستور اجرا بشه؟ مثلا دستور ساخت هاست یا مثلا اون ایمیل دستور ارسال اس ام اس به یکی باشه درسته؟
لطفا بیشتر توضیح بدین
با تشکر
====
تشکر یادتون .... :->

یک چیزی توی همین مایه ها ، در حقیقت میخوام یک AutoResponse هوشمند طراحی کنم که کارهایی که میخوام رو انجام بده - بهترین کار اینه که بعد از دریافت Mail اسکریپتی که خودم نوشتم رو اجرا کنه .

mynetwork
December 8th, 2013, 12:25
یک چیزی توی همین مایه ها ، در حقیقت میخوام یک AutoResponse هوشمند طراحی کنم که کارهایی که میخوام رو انجام بده - بهترین کار اینه که بعد از دریافت Mail اسکریپتی که خودم نوشتم رو اجرا کنه .

سلام با بنده در تماس باشید برای کارتون

موفق باشید

rezahesami
December 8th, 2013, 17:36
سلام با بنده در تماس باشید برای کارتون

موفق باشید

یه ۳ سالی دیر اومدید!