PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت بانک مرکزی بدلیل درگاه اختصاصی

refigh
June 25th, 2017, 12:09
سلام
دوستم درگاه اختصاصی داشت
دیروز از فتا باهاش تماس رفتن بهش گفتن شاکی داره باید بیاد فردا فتا

رفته اونجا گفته بانک مرکزی بخاطر درگاه اختصاصی شکایت کرده قراره فردا دوباره بده اونجا
طرف میگفت نزدیک ۵۰ تا سایت و شماره داشتن که از همه شکایت شده بود
کسی میدونه این وضعیت تماس فتا و شکایت بانک مرکزی به همه فروشندگان سیسیکم صدق میکنه یا فقط برخی که درگاه اختصاصی داشتند صدق میکنه ؟؟؟؟

Parti_Baz
June 25th, 2017, 13:33
سلام
دوستم درگاه اختصاصی داشت
دیروز از فتا باهاش تماس رفتن بهش گفتن شاکی داره باید بیاد فردا فتا

رفته اونجا گفته بانک مرکزی بخاطر درگاه اختصاصی شکایت کرده قراره فردا دوباره بده اونجا
طرف میگفت نزدیک ۵۰ تا سایت و شماره داشتن که از همه شکایت شده بود
کسی میدونه این وضعیت تماس فتا و شکایت بانک مرکزی به همه فروشندگان سیسیکم صدق میکنه یا فقط برخی که درگاه اختصاصی داشتند صدق میکنه ؟؟؟؟

دو هفته پیش با دوستم سر همین مسئله رفتیم فتا(خیابون پلیس - پشت پلیس فاتب) ربطی به درگاه اختصاصی نداره بخاطر همون سسی-سیکم هست دوستم رو به جرم پــــورنـــوگــرافی متهم کردن و رفت تو بازاداشت با وثیقه ازادش کردیم این فقط شامل دوستم نشد خیلی از همکاراش بهش پیام دادن که ما رو هم خواستن

refigh
June 25th, 2017, 13:46
عجب

پس دنبال فروشندگان سیسیکم افتادن

saeid1346
June 25th, 2017, 14:40
با عرض معذرت ، یک سوال ؟

دقیقا از این سیسیکم چه استفاده ای میکنن که اتهام پورن گرافی زدن ؟

refigh
June 25th, 2017, 14:57
سیس کم ارتباطی به پورن و ‌‌... نداره مثل این میمونه که فروشندگان گوشی یا هر وسیله تصویری را بگیرن بگن با اینا پورن میبینید
سی سیکم فقط یه نوع کد است که کانالهای ورزشی و فیلم میشه باهاش دید البته پورن هم هنینطور

karimstar
June 26th, 2017, 15:23
از چه شرکتی درگاه اختصاصی داشته ؟ اخه گرفتن درگاه اختصاصی به همین سادگی ها نمیدن دوست عزیز کلی باید مدراک تحویل بدی تا فعال کنند و سایت هم در چندین مرحله بررسی میشه من فکر کنم ایشون شاکی خصوصی دارن

medianet
June 26th, 2017, 16:24
با این سیسیکم ها چطور دچار تخلف شدن این ها ؟

m_dg_farari
June 27th, 2017, 16:22
"بانک مرکزی" از کسی شکایت نکرده دوست من :-)
کمی اطلاعات بیشتری کسب کنید تا روشن بشه قضیه برای شما
2 حالت داره مشکل شما:
1- شاکی خصوصی: یک نفر پول داده سرویس بگیره ، سرویس بهش ندادید ، یا دادید ، فکر کرده مشکل داره و رفته شکایت کرده ازتون
2- شکایت دادستان: از تاریخ 1/10/95 ابلاغی شد به کلیه شعب پلیس فتا تو کل کشور که در صورت مشاهده هرگونه استفاده از درگاه های بانکی در سایت های غیر مجاز (که قطعا فروختن دیکدر شبکه های پولی ماهواره نیز غیر مجاز هست) موضوع به دادستان استان اطلاع داده بشه ، سپس دادستان دستور مسدود سازی درگاه رو به شاپرک میده ، شاپرک هم نامه میزنه به psp مربوطه. بسته به نوع فعالیت و گستره ی فعالیت شما و همینطور صلاحدید دادستان ، مسئله میتونه فقط به بستن درگاه ختم بشه ، میتونه شکایت کیفری ازتون بشه و مورد تعقیب قرار بگیرید.

بانک مرکزی از شخصی شکایت نکرده....
ضمن اینکه برای فروش سیسی کم نیز کسی رو به پورونوگرافی متهم نمیکنن... مجددا کیفرخواست رو بخونید و ببینید دلیل چی هست (یا یه وکیل بگیرید که سر در بیاره!) هرکی چاقو میفروشه قاتله!؟

Parti_Baz
June 27th, 2017, 18:55
"بانک مرکزی" از کسی شکایت نکرده دوست من :-)
کمی اطلاعات بیشتری کسب کنید تا روشن بشه قضیه برای شما
2 حالت داره مشکل شما:
1- شاکی خصوصی: یک نفر پول داده سرویس بگیره ، سرویس بهش ندادید ، یا دادید ، فکر کرده مشکل داره و رفته شکایت کرده ازتون
2- شکایت دادستان: از تاریخ 1/10/95 ابلاغی شد به کلیه شعب پلیس فتا تو کل کشور که در صورت مشاهده هرگونه استفاده از درگاه های بانکی در سایت های غیر مجاز (که قطعا فروختن دیکدر شبکه های پولی ماهواره نیز غیر مجاز هست) موضوع به دادستان استان اطلاع داده بشه ، سپس دادستان دستور مسدود سازی درگاه رو به شاپرک میده ، شاپرک هم نامه میزنه به psp مربوطه. بسته به نوع فعالیت و گستره ی فعالیت شما و همینطور صلاحدید دادستان ، مسئله میتونه فقط به بستن درگاه ختم بشه ، میتونه شکایت کیفری ازتون بشه و مورد تعقیب قرار بگیرید.

بانک مرکزی از شخصی شکایت نکرده....
ضمن اینکه برای فروش سیسی کم نیز کسی رو به پورونوگرافی متهم نمیکنن... مجددا کیفرخواست رو بخونید و ببینید دلیل چی هست (یا یه وکیل بگیرید که سر در بیاره!) هرکی چاقو میفروشه قاتله!؟
داداش اگه شخصا پرونده رو نمیدیم شاید حرف دوستمو باور نمیکردم من درگاه داشتم و خلافم این بود که بهش درگاه رو داده بودم استفاده میکرد اصل کاری من بودم که صاحب درگاه بودم ولی چون دوستم از درگاه من استفاده کرده بود همه چیرو به گردنش خودش گرفت بعدشم اینکه جبهه میگیرید و اینقدر مطمن صحبت میکنید که دقیقا پرونده چجوری بوده و چی بوده برام جای تعجبه بعدشم چیز پی ان مگه همون کارایی چاقو رو نداره ؟ پس چرا برای اونم همین داستان هست ؟ شاکی پرونده همون دادستانه در این موارد