PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور بک لینک های اسپم رو شناسایی کنیم؟

hmydcm
June 24th, 2017, 21:05
باسلام.
در https://moz.com/researchtools/ose/
پس از رصد سایت ، متوجه شدم یکی از سایت های معتبر ایرانی رو به عنوان Spam Score شناخته.
به نظر شما این سیستم درست عمل می کنه؟
و آیا راه دیگه ای برای شناسایی لینک های اسپم هست؟

mehrania
June 24th, 2017, 21:26
دوست عزیز از سایت گوگل وبمستر بک لینک هارو شناسایی کنید بعد دیگ کاری نداره چون به سایتش سر بزنید میتونید متوجه اسپم شدن سایت بشید بعد هم از طریق ابزار dissallow links هم به گوگل درخواست نادیده گرفتنشون بدید

hmydcm
June 24th, 2017, 21:33
دوست عزیز از سایت گوگل وبمستر بک لینک هارو شناسایی کنید بعد دیگ کاری نداره چون به سایتش سر بزنید میتونید متوجه اسپم شدن سایت بشید بعد هم از طریق ابزار dissallow links هم به گوگل درخواست نادیده گرفتنشون بدید
+ مشکل همینه. چطور متوجه اسپم شدن سایت بشیم؟ یعنی از روی ظاهر سایت که نمیشه بعضی چیز هارو فهمید..
من خودم لینک سایت رو در اون انجمن خاص و البته معتبر ثبت کرده بودم.
حالا Moz.com با دلایل زیادی مثل لینک خروجی زیاد ، منابع بی ارزش و.. اون رو به عنوان منابع اسپم شناسایی کرده.
که البته بنده لینک هارو تا حدودی حذف کردم.

+ سوال ؟ ترجیحا باید لینک ها حذف بشه یا Disallow؟ گوگل کدوم رو ترجیح می ده؟
چون از طرفی با لینک های موقت مخالفه و از طرف دیگه این لینک ها بی ارزشه و طبق گفته برخی سایت های آموزشی باید حذف بشه..

mehrania
June 24th, 2017, 21:37
+ مشکل همینه. چطور متوجه اسپم شدن سایت بشیم؟ یعنی از روی ظاهر سایت که نمیشه بعضی چیز هارو فهمید..
من خودم لینک سایت رو در اون انجمن خاص و البته معتبر ثبت کرده بودم.
حالا Moz.com با دلایل زیادی مثل لینک خروجی زیاد ، منابع بی ارزش و.. اون رو به عنوان منابع اسپم شناسایی کرده.
که البته بنده لینک هارو تا حدودی حذف کردم.

+ سوال ؟ ترجیحا باید لینک ها حذف بشه یا Disallow؟ گوگل کدوم رو ترجیح می ده؟
چون از طرفی با لینک های موقت مخالفه و از طرف دیگه این لینک ها بی ارزشه و طبق گفته برخی سایت های آموزشی باید حذف بشه..

برای سوال اولتون که ببینید سایتتون اسپم شده یا نه ، فقط به یک سایت متکی نباشید و از جاهای مختلف چک کنید
برای سوال دومتون هم بهتره از Disallow خود گوگل استفاده کنید ، من خودم جدیدا ضربه بدی از بک لینک خوردم چون رقیب ها بک لینک زیادی برای سایت من خریده بودند و بعد از 30 روز حذف کرده بودند که باعث ضربه خوردن بد به سایت من شد که باعث شد هر چندروزی این قسمت لینک به سایت رو از وبمستر چک کنم و لینک های اسپم رو Disallow کنم

shayandavoudi
June 25th, 2017, 10:38
لینک های سایتتون رو از search console استخراج کنید و بهترین کار اینه که به صورت دستی بررسی کنید.
من توی سایت استوری یک لیست از سایت های اسپم آماده کردم و منظما آپدیت میشه. میتونید برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید. سایت های لینک اسپم (https://goo.gl/5ukoec)

ebru1
June 25th, 2017, 16:31
سلام....دوستان میشه بگید spam score چیه

hmydcm
June 25th, 2017, 19:06
سلام....دوستان میشه بگید spam score چیه
سلام.
سایت های هرزنامه و بی ارزشی هست که براساس معیار های خاصی، گوگل اونهارو شناسایی می کنه.
نمونه ای از معیار هارو در بالا نوشتم. لینک خروجی زیاد ، محتوای بی ارزش و...
گرفتن لینک از اینگونه سایت ها باعث افت ارزش و اعتبار سایت مقصد نزد گوگل خواهد شد.