PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت iransetup

malmir
June 22nd, 2017, 15:03
سلام دوستان
من یه سریال نامبر Kaspersky Internet Security از سایت iransetup.com خریدم ولی متاسفانه معتبر نیست و هرچی ایمیل میزنم دلیور نمیشه و روی فرم ها هم اتفاقی نیافتاده.
شما اطلاعی از وضعیت این سایت دارید؟
و اینکه شماره تلفنی برای پاسخگویی.
ممنون

Nomix
June 22nd, 2017, 15:09
باید از بخش پستیبانی سایتشون پیگیر بشید و شماره تماس هم در نماد الکترونیک باید باشه

malmir
June 22nd, 2017, 15:14
انجام دادم فایده نداشته. شماره enamad همونیه که تو سایت گذاشته و روی پیغامگیر هستش.

malmir
June 22nd, 2017, 15:21
سریال رو تو سایت my kaspersky هم میزنم قبول نمیکنه Invalid میده. اشکال از سریال هستش

ashadata
June 22nd, 2017, 15:24
درود

یک بررسی کنید اگر نسخه رو از جای دیگه دانلود کردید ؛ نسخه خود سایتشون هم یکبار دانلود و تست کنید

AtrafNet
June 22nd, 2017, 15:33
سلام

لایسنس های کسپرسکی iransetup.com مثل لایسنس های ESET دو نوع هستن یکی جعلی و بدون اعتبار در سایت سازنده که باید با تغییرات خاصی که تو ایمیل توضیح دادن به آنتی ویروس به زور بفهمونید که مثلاً ارجیناله یکی هم Trial های قانونی که با قیمت های بالایی می فروشه.
کلاً ایران ستاپ نمایندگی قانونی هیچ کدوم از آنتی ویروس ها نیست برای همین هم آنتی ویروس هایی مثل ESET کلاً سایتش رو بلاک کردن وگرنه همین ESET نماینده های رسمی ایرانی داره که سایتشون هم توسط ESET بلاک نیست.

من خودم تا حالا از ایران ستاپ لایسنس های مختلفی من جمله لایسنس ESET و کسپرسکی و F-Secure و... خریدم و همش هم گول قیمت کمش رو تو دوره های ماهانه، 3 ماهه و... خوردم و پشیمون شدم.

اگه قصد خرید از ایران ستاپ رو دارید همیشه باید به چند مورد قبل از خرید دقت کنید:

حتماً قبل از خرید عجله نکنید و باهاشون ایمیلی مکاتبه کنید و درباره 100 درصد قانونی بودن لایسنس مورد نظرتون سوال کنید.
هرگز اقدام به خرید لایسنس های ارزان قیمت ماهانه یا 3 ماهه آنتی ویروس ها از این سایت نکنید چون مطمئن باشید اکثر لایسنس های زیر 1 ساله این سایت جعلی هستن و فقط با تغییرات اجباری در آنتی ویروس فعال میشن.
اگر لایسنس شما هم جعلی در آمد بدونید که پولی نمی تونید عودت بگیرید و باید قید پول و لایسنس رو با هم بزنید مگر اینکه مشکلی با پول دادن برای لایسنسی که از نظر سازنده قانونی نباشه نداشته باشید.

از نظر من اصولاً آدم یا پول میده برای یه چیزی که 100 درصد قانونی و حلال و با رضایت سازنده اش استفاده کنه یا اینکه کلاً پول نمیده و د.ز.د.ی استفاده میکنه دیگه من اینکه بیام به خاطر روش راحت تر و سر راست د.ز.د.ی پول بدیم رو درک نمیکنم.

چون به شخصه هدفم برای پول دادن به آنتی ویروس ها فقط قانونی مثل سایر آدم های جهان استفاده کردنه نه اینکه به هر نحوی شد فقط به زور آپدیتش کنم وگرنه خودمم روش های د.ز.د.ی آپدیت کردن اکثر آنتی ویروس ها رو بلدم و نیاز نیست پولی براش بدم یا حتی اگه قرار بر آپدیت زوری باشه میشه آپدیت های آفلاین ماهانه رو استفاده کرد چرا باید فقط برای روشی که صرفاً فقط به هر قیمتی شده آپدیت رو بگیریم پول بدیم؟

dertgtr
June 22nd, 2017, 15:55
پس چرا اکثرا مرجع این سایت رو برای ضد ویروس معرفی می کنند دوستان ؟ چه در این انجمن چه سایت های دیگه !

malmir
June 22nd, 2017, 16:26
سریالی که ارسال کرده بودن دارای اشتباه تایپی بود و بعد از اصلاح دوباره فرستادن.
سریال اورجیناله. و تو سایت My kaspersky ثبت شد.

AtrafNet
June 22nd, 2017, 16:46
سریالی که ارسال کرده بودن دارای اشتباه تایپی بود و بعد از اصلاح دوباره فرستادن.
سریال اورجیناله. و تو سایت My kaspersky ثبت شد.

1 ساله بوده؟ چون من که 3 ماهه اش رو خریده بودم جعلی بود و نیاز به تغییر در آنتی ویروس بود.