PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد وبلاگ در دایرکتوری یا سابدامین ؟!!

T.G.B.Barsam
June 21st, 2017, 23:57
با سلام
این سوال تقریبا تا الان که سرچ کردم جوابی نداشته که کدوم یکی برای سئو بهتره و از نظر گوگل استانداردتره.

دوستان تجربیات شخصیتون رو اگر دوست دارین با همه در میون بزارین که بشه یه جمع بندی در این زمینه کرد.

uoogle
June 22nd, 2017, 00:33
با سلام
این سوال تقریبا تا الان که سرچ کردم جوابی نداشته که کدوم یکی برای سئو بهتره و از نظر گوگل استانداردتره.

دوستان تجربیات شخصیتون رو اگر دوست دارین با همه در میون بزارین که بشه یه جمع بندی در این زمینه کرد.
سلام
روی سابدامین بهتره از نظر سئو و کلا شیک تر هم هست

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

T.G.B.Barsam
June 22nd, 2017, 07:54
از لحاظ استانداردتر بودن چطور؟شیک بودن فعلا ملاک نیست.

uoogle
June 22nd, 2017, 13:40
از لحاظ استانداردتر بودن چطور؟شیک بودن فعلا ملاک نیست.
فواید ساب دایرکتوری در سئو

اولین فایده ی ساب دایرکتوری این است که می توان با ساب دایرکتوری در url از کلمه کلیدی استفاده کرد و دومین فایده این است که ساب دایرکتوری وارث دامنه می باشد و سئو سایت اصلی را به ارث می برند, در حالیکه در برخی ساب دومین ها می بایست سئو و بهینه سازی سایت را از ابتدا برایشان انجام داد .

معایب ساب دایرکتوری در سئو
یکی از مشکلات ساب دایرکتوری این است که اغلب برای هر سایتی یک یا دو موضوع از دید گوگل با اهمیت است و در ساب دایرکتوری ها اغلب نمی توانید با چند موضوع موفق شوید مگر اینکه بیشتر تلاش کنید. مثلا سایت هایی که موضوعی در مورد طراحی سایت و سئو دارد خیلی سخت است در یک ساب دایرکتوری بتواند با موضوعی نظیر هاست ورودی خوبی داشته باشد و بهتر است برای این حالت از ساب دامین استفاده کنیم گرچه اینکار در ابتدا سخت تر بنظر می رسد ولی آینده بهتری خواهد داشت.