PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهمایی در مورد عضویت پیامکی

keyhan7
June 21st, 2017, 21:13
سلام من میخام سایتی طراحی کنم با عضویت پیامکی مثل سایت شیپور ولی در این زمینه نیاز به راهنمایی دارم کسی هست راهنمایی کنه

shahinmq
June 21st, 2017, 21:21
درود بر شما.

برای این کار لازم است یک کد هر چند رقمی که مایلید موقع ثبت نام برای کاربر مورد نظر تولید کرده و در رکورد مربوطه در دیتابیس ذخیره کنید و با استفاده از وب سرویس برای شماره ی مورد نظر پیامک کنید.

حال در صورتی که کد وارد شده (که قبلا پیامک شده بود) با کد درون رکورد(رکورد کاربر در دیتابیس) همخوانی داشت یعنی اوکیه دیگه.

یک راه دیگه هم هست که شماره ای از کاربر دریافت نکنید و به جای آن از کاربر بخواهید به شماره ی پیامکی شما کدی منحصر بفرد را ارسال کند.این حالت را می توانید با عضویت در سایت ما مشاهده کنید.

keyhan7
June 21st, 2017, 21:44
درود بر شما.

برای این کار لازم است یک کد هر چند رقمی که مایلید موقع ثبت نام برای کاربر مورد نظر تولید کرده و در رکورد مربوطه در دیتابیس ذخیره کنید و با استفاده از وب سرویس برای شماره ی مورد نظر پیامک کنید.

حال در صورتی که کد وارد شده (که قبلا پیامک شده بود) با کد درون رکورد(رکورد کاربر در دیتابیس) همخوانی داشت یعنی اوکیه دیگه.

یک راه دیگه هم هست که شماره ای از کاربر دریافت نکنید و به جای آن از کاربر بخواهید به شماره ی پیامکی شما کدی منحصر بفرد را ارسال کند.این حالت را می توانید با عضویت در سایت ما مشاهده کنید.
ممنون از پاسختون
شما چه ارائه دهنده وب سرویسیو پیشنهاد میدین

shahinmq
June 21st, 2017, 22:28
ممنون از پاسختون
شما چه ارائه دهنده وب سرویسیو پیشنهاد میدین

ما خودمون از سرویس های payamkutah استفاده می کنیم.

با کاربر payamkutah برای پنل پیامک در ارتباط باشید ، از کیفیت کارشون راضی هستیم.