PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نصب ssl رایگان از سایت cloudflare

rnori.net
June 21st, 2017, 02:48
برای دامنه دات کام درخواست نصب اس اس ال رایگان از سایت cloudflare رو داشتم تنظیمات سرور و دامنه در اختیار شما گذاشته میشه فقط یکیو میخوام اینکارو انجام بده
لطفا با آی دی تلگرام زیر در ارتباط باشید
@sun2rise

babakebrahimi
June 21st, 2017, 03:00
برای دامنه دات کام درخواست نصب اس اس ال رایگان از سایت cloudflare رو داشتم تنظیمات سرور و دامنه در اختیار شما گذاشته میشه فقط یکیو میخوام اینکارو انجام بده
لطفا با آی دی تلگرام زیر در ارتباط باشید
@sun2rise

نیازی به تنظیمات سرور نیست
توی کلاود فلر اکانت باز میکنی دی ان اس های دامنه رو اشاره میدی به اون از داخل پنل کلاودفلر هم درخواست رو صادر میکنی به سرورت هم ربطی نداره مثل بقیه گواهینامه ها فایلی برای نصب نمیده بهت خود کلاودفلر علاوه بر خدمات سی دی ان گواهینامه رو هم برای سایتت نشون میده

rnori.net
June 21st, 2017, 03:08
نیازی به تنظیمات سرور نیست
توی کلاود فلر اکانت باز میکنی دی ان اس های دامنه رو اشاره میدی به اون از داخل پنل کلاودفلر هم درخواست رو صادر میکنی به سرورت هم ربطی نداره مثل بقیه گواهینامه ها فایلی برای نصب نمیده بهت خود کلاودفلر علاوه بر خدمات سی دی ان گواهینامه رو هم برای سایتت نشون میده
من این کارو برا همین دامنه ام توی هاست انجام دادم و به درستی کار کرد حالا دامنه رو انتقال دادم روی سرور خطای 502 رو میده و باید یه سری تنظیمات مثل اینکه توی سرور انجام بدم برا همین خواستم یه کسی که کاربلد باشه بیاد و انجام بده اگه شما میتونید بهم پیام بدین لطفا

babakebrahimi
June 21st, 2017, 03:10
من این کارو برا همین دامنه ام توی هاست انجام دادم و به درستی کار کرد حالا دامنه رو انتقال دادم روی سرور خطای 502 رو میده و باید یه سری تنظیمات مثل اینکه توی سرور انجام بدم برا همین خواستم یه کسی که کاربلد باشه بیاد و انجام بده اگه شما میتونید بهم پیام بدین لطفا

متاسفانه آیدی من ریپورت هست نمیتونم پیام بدم
این آیدی منه:
@babak1983
یا آدرس مستقیم در تلگرام
https://t.me/babak1983
شما پیام بدید در خدمتم

- - - Updated - - -

دوست گرامی اگر آدرس سایت شما این هست:
http://qomrecovery.com/
که الان داشتم توی انجمن دنبال مطلبی میگشتم توی اون یکی تاپیکتون دیدم، ظاهرا مشکل شما از گواهینامه نیست یه سری موارد دیگه باید بررسی بشه