PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اپلود فایل در سی پنل

sohrab1374
June 20th, 2017, 20:18
سلام دوستان . وقتی میخوام از فایل منجر فایل اپلود کنم تا 99 درصد جلو میره و متوقف میشه . دلیلش چیه؟

vpgroup
June 20th, 2017, 23:45
سلام دوستان . وقتی میخوام از فایل منجر فایل اپلود کنم تا 99 درصد جلو میره و متوقف میشه . دلیلش چیه؟

با سلام و احترام
مشکل از خود برنامه می باشد. ابتدا نسخه ی خود را بروز کنید و یا از لاینسس استفاده کنید
اگر با هر دو گزینه فوق مشکل حل نشد ویندوز تعویض کنید
موفق باشید

sohrab1374
June 20th, 2017, 23:52
با سلام و احترام
مشکل از خود برنامه می باشد. ابتدا نسخه ی خود را بروز کنید و یا از لاینسس استفاده کنید
اگر با هر دو گزینه فوق مشکل حل نشد ویندوز تعویض کنید
موفق باشید

از فایل منجر خود cpanel اسنفاده میکنم

vpgroup
June 21st, 2017, 00:10
ربطی به cpanel نداره ؟

با سلام مجدد
لینک دانلود را مستقیم کنید و سپس فایل را دانلود نمائید
ولی ربطی ندارد در این مورد
مشکل از برنامه می باشد

SaMaN0861
June 21st, 2017, 00:13

با سلام
مورد اعلام شده مربوط به سرور نمی باشد و موارد دیگری همانند شبکه در این مورد دخیل هستند.
پیشنهاد میکنیم نسبت به تنظیم dns های گوگل بر روی کارت شبکه شخصی سیستم خود اقدام نمایید و یا از طریق تغییر آیپی این مورد را بررسی نمایید.
موفق باشید.

sohrab1374
June 21st, 2017, 00:14
فایل رو میخوام از کامپیوتر روی هاست اپلود کنم نه دانلود . از فایل منجر خود سی پنل اپ میکنم ولی کامل نمیشه

SaMaN0861
June 21st, 2017, 00:16
فایل رو میخوام از کامپیوتر روی هاست اپلود کنم نه دانلود . از فایل منجر خود سی پنل اپ میکنم ولی کامل نمیشه

همانطور که خدمت شما گفتم مورد اعلام شده مربوط به سرور نمی باشد و موارد دیگری همانند شبکه در این مورد دخیل هستند.
پیشنهاد میکنیم نسبت به تنظیم dns های گوگل بر روی کارت شبکه شخصی سیستم خود اقدام نمایید و یا از طریق تغییر آیپی این مورد را بررسی نمایید.

hiwebpw
June 21st, 2017, 00:21

این مورد ممکن از cxs باشه که فایل مورد نظر شما دارای باگ یا شل باشه و در لحظه آخر آپلود فایل متوقف بشه
البته به صورت نظر بود تا این مورد رو چک کنید