PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار جمع اوری شماره های شیپور (اصلاح شده)

data20
June 19th, 2017, 21:12
درود
برنامه قبلا توسط جناب T.Toosi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=111042) ارائه شده ولی به کم کاستی داشت که مجبور شدم مجدد متناسب با نیاز یکی از دوستانم بنویسم
از نظر کارای تفاوت چندانی نداره فقط چند مورد کوچیک که ذکر میکنم

36152

1: برنامه کل شماره های سایت جستجو میکنه تا به اخر برسه
2: امکان جستجو در محله یا شهر ستان هم هست به این صورت نام مورد نظر وارد میکنید در قسمت "ف یلتر" فقط کاملا باید مطابق سایت شیپور باشه
3: چیزی به نام لایسنس و ... وجود نداره

* اگر تیک گزینه نگهداری اطلاعات لیست زده بشه در جستجو جدید شماره های قبلی پاک نمیشه
*با بسته شدن برنامه کل شماره های لیست پاک میشه
*شماره تکراری به لیست اضافه نمیشه
* گزینه تمام استان ها زیاد کاربرد نداره و لیست کاملی نمیده البته امکان کامل کردنش هست ولی کارای نداره چون بانک شماره همینجوری تو سطح نت هست
* UI برنامه هم زیاد جالب نیست که ببخشید چون کلا UI کار نیستم.

تست من روی ویندوز 10 x64 بوده
مشکلی بود اطلاع بدید.

به روز رسانی 1.0.0.1: 1396/3/30
---------------------------------
به خاطر یه سری مسائل ممکن در زمان دریافت اطلاعات request time out رخ بده و برنامه خطا بده و ...
در نسخه 1.0.0.1 فقط زمان تاخیر بیشتری بین هر دریافت قرار گرفته در حد (20ms ) و 2s برای زمانی که خطا رخ میده و دوباره تلاش میکنه برای برقراری ارتباط و اگر مجدد پاسخی نگیره هشدار میده
* در صورتی که خطا رخ بده در این نسخه و نسخه اولیه میشه تیک "نگهداری اطلاعات لیست" بزنید و دوباره شروع به جستجو کنید در این حالت به مراتب شماره های بیشتری پیدا می کنه
* این اشکال بیشتر به خاطر شبکه و زمان پاسخ سرور مورد نظر به وجود میاد که در اپ رسمی هم این مشکل وجود داره و میتونید چک کنید

ashadata
June 19th, 2017, 22:08
درود

بسیار عالی هست
فقط بعد از دویست تا شماره خطا میزنه
فکر کنم شیپور بلاک میکنه ای پی رو موقت ( اگه این مشکل هست لطفا یک قسمت ****** لیست اضافه کنید تا ****** ایمپورت کنیم و هر 150 شماره ****** رو عوض کنه )

data20
June 19th, 2017, 22:21
خواهش میکنم
در مورد خطا فقط فکر می کنم اگر مشکل شبکه داشته باشید یا تاریخ سیستم شما به روز نباشه رخ میده
البته هیچ لاگی نمیگیرم اگر مطمئن هستید 2 مشکل بالا رو ندارید یه لاگ فایل اضافه کنم تا ببینم چه خطایی میده
برای تست هم همین الان عکس گرفتم که مطمئن بشید بلاک نمیشه

در نسخه 1.0.0.1 تا حد خوبی جلوگیری شده از بروز خطا

36153

djspammer
June 20th, 2017, 14:55
سلام خوبه ولی گیر میکنه برای من روی 345 گیر کرد

فقط نحوه ذخیره به صورت لیست ذخیره نمیکنه

data20
June 20th, 2017, 15:53
برای خروجی منظورتون از لیست متوجه نمیشم لطفا یه نمونه فایل بدید
در مورد گیر کردن بعید میدونم چون اگر گیر کنه خطا میده
اما به هر حال لطفا نسخه 1.0.0.1 مجدد بگیرید پایین تعداد request موفق به عدد دیگه با رنگ آبی نوشته میشه که تعداد درخواست های تایید شده هست اگر اون توقف کرد اعلام کنید
در مورد گیر کردن هم 1 مورد توجه کنید ممکنه مثل حالت زیر شما f ilter تعریف کرده باشید و یا شماره تکراری باشه و ....

36157

moh4mm4di
August 28th, 2017, 12:48
سلام دوستان

الآن این نرم افزار شما کار میکنه ؟؟ ویندوز من 8.1 هست .

دوستانی که قبلا از این استفاده کردند اگر شماره های اصفهان را قبلا استخراج کردند خبر بدهند . متشکرم .

ali-rezam
August 28th, 2017, 14:00
سلام دوستان

الآن این نرم افزار شما کار میکنه ؟؟ ویندوز من 8.1 هست .

دوستانی که قبلا از این استفاده کردند اگر شماره های اصفهان را قبلا استخراج کردند خبر بدهند . متشکرم .

تست شد و به درستی کار میکنه
پیشنهاد میکنم آخرین نسخه رو دانلود و استفاده کنید

- - - Updated - - -

فقط یک سوال از سازنده عزیز
امکان فیل-تر کردن شماره ها و جمع آوری از یک دسته خاص نیست ؟
مثلا املاک ، خودرو ، خدمات یا ...

xMahdiyar
August 28th, 2017, 14:04
سلام
خیلی خیلی ممنون
امکانش هست یک آیدی تلگرام بدید یا به آیدی @www_mahdiyar_me پی ام بدین ؟ کارتون دارم ;)

moh4mm4di
August 28th, 2017, 15:28
تست شد و به درستی کار میکنه
پیشنهاد میکنم آخرین نسخه رو دانلود و استفاده کنید

- - - Updated - - -

سلام . ممنون از پاسختون .

با ویندوز 8.1 تست کردید شما ؟ از من خطا میده . آخرین نسخه 1.0.0.1 هست دیگه ؟ با هر دو فایل تست کردم . مینویسه خطا .

میشه اصفهان را بزنید ببینید چند تا شماره موبایل میاره ؟؟

data20
August 28th, 2017, 16:16
سلام . ممنون از پاسختون .

با ویندوز 8.1 تست کردید شما ؟ از من خطا میده . آخرین نسخه 1.0.0.1 هست دیگه ؟ با هر دو فایل تست کردم . مینویسه خطا .

میشه اصفهان را بزنید ببینید چند تا شماره موبایل میاره ؟؟

سلام
تنها پیشنیاز برنامه dotNet 4 (https://download.microsoft.com/download/9/5/A/95A9616B-7A37-4AF6-BC36-D6EA96C8DAAE/dotNetFx40_Full_x86_x64.exe)

سلام اضافه شد.

سلام
خیلی خیلی ممنون
امکانش هست یک آیدی تلگرام بدید یا به آیدی @www_mahdiyar_me پی ام بدین ؟ کارتون دارم ;)

سلام خصوصی شد.

--------------------------------------------------------------------------------
پست اول قابل ویرایش نیست

به روز رسانی 1.0.0.2:

1396/6/6

* برای جستجو چند محله میتوان اسامی با علامت , جدا کرد به طور مثال : محله 1,محله 2,محله 3,محله 4,محله 5
* در قسمت دسته هم امکان جستجو با جدا کردن , وجود داره ولی برای جستجو باید زیر دسته ها در نظر گرفته بشه به طور مثال برای جستجو املاک : فروش مسکونی,رهن و اجاره مسکونی,فروش اداری و تجاری,اجاره اداری و تجاری,زمین و باغ,سایر املاک

ali-rezam
August 28th, 2017, 18:01
پست اول قابل ویرایش نیست

به روز رسانی 1.0.0.2:

1396/6/6

* برای جستجو چند محله میتوان اسامی با علامت , جدا کرد به طور مثال : محله 1,محله 2,محله 3,محله 4,محله 5
* در قسمت دسته هم امکان جستجو با جدا کردن , وجود داره ولی برای جستجو باید زیر دسته ها در نظر گرفته بشه به طور مثال برای جستجو املاک : فروش مسکونی,رهن و اجاره مسکونی,فروش اداری و تجاری,اجاره اداری و تجاری,زمین و باغ,سایر املاک

خیلی ممنون از لطف شما
فقط در جست و جو با فیل-تر ها کمی مشکل داره
مثلا در شاخه املاک به طور مثال فروش مسکونی به درستی شماره ها رو استخراج میکنه اما در سایر فیل-تر ها مانند خودرو و یا خدمات مشکل داره
حتی اگه زیر شاخه ها رو وارد کنیم مانند : ترجمه و تایپ ، علاوه بر این فیل-تر محله هم به خوبی کار نمیکنه
مثلا در فیل-تر محله ، با وارد کردن محله قیطریه شماره ای استخراج نمیکنه
باز هم تشکر ویژه بابت وقت گذاشتن و نوشتن این برنامه و انتشار به صورت رایگان:53:

dakkeh20
August 28th, 2017, 18:51
با سلام و احترام

دانلود شد ولی موقع اکسترکت آنتی ویروس حذفش میکنه و اخطار میده .

مشکل از چیه ؟

باتشکر

data20
August 28th, 2017, 20:30
با سلام و احترام

دانلود شد ولی موقع اکسترکت آنتی ویروس حذفش میکنه و اخطار میده .

مشکل از چیه ؟

باتشکر

سلام
احتمال میدم از انتی ویروس خود ویندوز استفاده میکنید
اشکال یه جورای از طرف من به خاطر این که داخل برنامه از dll های خود ویندوز استفاده کردم برای بررسی شبکه و مهم تر از همه امضا دیجیتالی روش قرار ندادم و بی نام نشون هست از همین رو ویندوز خطر ناک تلقی میکنه
برای اطمینان میتونید فایل توی انتی ویروس های انلاین بررسی کنید و یا شبکه رو sniff کنید تا مطمئن بشید هیچ سو استفاده ای نمی کنه این برنامه فقط از 2 utl استفاده میکنه sheypoor و google.com
بررسی انلاین فایل » https://virusdesk.kaspersky.com

خیلی ممنون از لطف شما
فقط در جست و جو با فیل-تر ها کمی مشکل داره
مثلا در شاخه املاک به طور مثال فروش مسکونی به درستی شماره ها رو استخراج میکنه اما در سایر فیل-تر ها مانند خودرو و یا خدمات مشکل داره
حتی اگه زیر شاخه ها رو وارد کنیم مانند : ترجمه و تایپ ، علاوه بر این فیل-تر محله هم به خوبی کار نمیکنه
مثلا در فیل-تر محله ، با وارد کردن محله قیطریه شماره ای استخراج نمیکنه
باز هم تشکر ویژه بابت وقت گذاشتن و نوشتن این برنامه و انتشار به صورت رایگان:53:

خواهش میکنم
هر دو مورد کاملا حق با شما و برنامه اشکال داره الان عجله ای یه کم اصلاح کردم که یه کم بهتر شده و محله از دسته بهتر عمل میکنه
در مورد دسته با عرض پوزش الان نمی تونم کاریش کنم سر حوصله باید از اول روش دریافت کلا اصلاح کنم تا بازه دریافت هم بهتر و دقیق تر بشه

نسخه 1.0.0.3 1396/6/6 بهبود ***** محله و دسته(تکمیل نشده)

ali-rezam
August 29th, 2017, 01:26
خواهش میکنم
هر دو مورد کاملا حق با شما و برنامه اشکال داره الان عجله ای یه کم اصلاح کردم که یه کم بهتر شده و محله از دسته بهتر عمل میکنه
در مورد دسته با عرض پوزش الان نمی تونم کاریش کنم سر حوصله باید از اول روش دریافت کلا اصلاح کنم تا بازه دریافت هم بهتر و دقیق تر بشه

نسخه 1.0.0.3 1396/6/6 بهبود ***** محله و دسته(تکمیل نشده)

تا همينجا هم لطف بزرگى كرديد ، ممنون از توجه و پيگيريتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

data20
August 29th, 2017, 20:13
نسخه 1.0.0.4 1396/6/7

36639

موارد اصلاحی :
باز نویسی دریافت اطلاعات و بهبود ترافیک مصرفی
اضافه شدن استان ها و مناطق مطابق سایت
اضافه شدن گروه ها و زیرگروه ها مطابق سایت
بهبود بخش تشخیص اتمام اطلاعات.

پیش نیاز :
DotNet 4

معایب :
تشخیص برنامه به عنوان ویروس در انتی ویروس پیش فرض ویندوز (https://www.metadefender.com/#!/results/file/ZTE3MDgyOUIxREcyWHJXWFlXSGtfemhYSFpYRlo/regular/analysis)

moh4mm4di
August 30th, 2017, 09:51
نسخه 1.0.0.4 1396/6/7

36639

موارد اصلاحی :
باز نویسی دریافت اطلاعات و بهبود ترافیک مصرفی
اضافه شدن استان ها و مناطق مطابق سایت
اضافه شدن گروه ها و زیرگروه ها مطابق سایت
بهبود بخش تشخیص اتمام اطلاعات.

پیش نیاز :
DotNet 4

معایب :
تشخیص برنامه به عنوان ویروس در انتی ویروس پیش فرض ویندوز (https://www.metadefender.com/#!/results/file/ZTE3MDgyOUIxREcyWHJXWFlXSGtfemhYSFpYRlo/regular/analysis)

سلام ، خیلی متشکرم از لطفتون و زمانی که برای به روز رسانی گذاشتید .

چند سوال در مورد نحوه ی جستجوی نرم افزار داشتم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :

اول اینکه وقتی که ما فیل*****تر ها را اعمال میکنیم نرم افزار فقط همان قسمت را در شیپور جستجو میکنه و نتایج را برمیگردونه ؟؟ یا اینکه خیر همه ی سایت را جستجو میکنه و هر جا که با اون فی****لتر سازگاری داشت شماره را برمیگردونه ؟
مثلا برای یک جستجو با اعمال محدودست ها در سایت شیپور حدود 42 صفحه داشتیم و هر صفحه هم 24 پست که جمعا حدود 1000 ورودی میشه و وقتی با نرم افزار اجرا میکنیم هیچ وقت متوقف نمیشه . برای همین سوال بالا در ذهنم پیش اومد .

دوم : مثلا وقتی استان را تهران و شهر را تهران انتخاب میکنیم ، آیا مطمئنا فقط از خود شهر تهران را برمیگردونه ؟ در حقیقت سوالم این هست که وقتی نام استان با مرکز استان یکسان هست این باعث اضافه شدن بقیه شماره های همان استان نمیشه ؟؟

متشکرم .

data20
August 30th, 2017, 14:22
سلام
در نسحه 1.0.0.0 الی 1.0.0.3 کل اطلاعات قابل دریافت تحلیل و متناسب با ف_لتر تجزیه میشد که معایب زیادی داشت تو نسخه 1.0.0.4 و نسخه آخر 2.0.0.0 جستجو با توجه به شهر و گروه انجام میشه و 100% مطابق سایت هست.
مثالی هم که گفتید به خاطر اشتباه در کد نویسی بود که رفع شد.

نسخه 2.0.0.0 1396/6/8

36647

موارد اصلاحی :
رفع bug نسخه 1.0.0.4
اضافه شدن ف_یلتر اضافی در زیرگروه ها
هماهنگ سازی با تمام انتی ویروس ها (https://www.metadefender.com/#!/results/file/ZTE3MDgzMEhKbkQ5ZjhaNEtaUzE2d3FHVVpFRlo/regular/analysis) موجود

پیشنیاز Dotnet 4.7

اگر مشکلی در کارکرد برنامه وجود داشت و دوست داشتید رفع بشه اطلاع بدید در غیر این صورت برنامه رو به صورت نهایی در نظر میگیرم و به روزرسانی دیگه انجام نمیشه.

taranoome
August 30th, 2017, 15:03
عالیه تا الان 22830 شماره استخراج کرده خیلی بدردم خورد ممنون

wapmaster
August 30th, 2017, 16:22
بسیار نرم افزار خوبیه !
با سرور مجازی اجراش کردم توی 20 دقیقه 10 هزار شماره جمع آوری کرد

moh4mm4di
September 5th, 2017, 09:35
سلام
در نسحه 1.0.0.0 الی 1.0.0.3 کل اطلاعات قابل دریافت تحلیل و متناسب با ف_لتر تجزیه میشد که معایب زیادی داشت تو نسخه 1.0.0.4 و نسخه آخر 2.0.0.0 جستجو با توجه به شهر و گروه انجام میشه و 100% مطابق سایت هست.
مثالی هم که گفتید به خاطر اشتباه در کد نویسی بود که رفع شد.

نسخه 2.0.0.0 1396/6/8

36647

موارد اصلاحی :
رفع bug نسخه 1.0.0.4
اضافه شدن ف_یلتر اضافی در زیرگروه ها
هماهنگ سازی با تمام انتی ویروس ها (https://www.metadefender.com/#!/results/file/ZTE3MDgzMEhKbkQ5ZjhaNEtaUzE2d3FHVVpFRlo/regular/analysis) موجود

پیشنیاز Dotnet 4.7

اگر مشکلی در کارکرد برنامه وجود داشت و دوست داشتید رفع بشه اطلاع بدید در غیر این صورت برنامه رو به صورت نهایی در نظر میگیرم و به روزرسانی دیگه انجام نمیشه.

سلام . با سپاس فراوان از زحمتی که کشیدید .

چند روز نرم افزار را تست کردم . خیلی از لحاظ دسته بندی و ساختار برنامه خوب و عالی شده ولی احساس میکنم تعداد شماره هایی که برمیگردونه یک مقدار کم هست .

مثلا برای "آرایش و زیبایی" تمام استان ها | ایران/خدمات/آرایشگری-زیبایی | فقط 542 شماره برگشت میده که در مقایسه با 7620 نتیجه ممکن هست صحیح نباشه .

البته ممکن هست شماره های تکراری هم وجود داشته باشه ولی وقتی یکی دو تا از شماره را به صورت دستی از آرایشگری-زیبایی استخراج کردم و در شماره های پیدا شده توسط نرم افزار چک کردم ، شماره ها پیدا نشد .

نمیدونم شاید هم این فقط مشکل من هست ، دوستان لطف کنند این دسته بندی را چکی بکنند و نتیجه را اطلاع بدهند . سپاسگزارم .

مجددا از زحمات جناب data20 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=66845) تشکر و قدردانی میکنم .

- - - Updated - - -

بسیار نرم افزار خوبیه !

کدام نسخه را استفاده میکنید ؟ کدام دسته بندی را انتخاب کردید ؟ نسخه ی 2 تعداد کمی برمیگردونه برای من .

- - - Updated - - -

کدام نسخه را استفاده میکنید ؟ کدام دسته بندی را انتخاب کردید ؟ نسخه ی 2 تعداد کمی برمیگردونه برای من .

moh4mm4di
September 11th, 2017, 01:44
بسیار نرم افزار خوبیه !

سلام ، کدام نسخه را استفاده میکنید ؟ کدام دسته بندی را انتخاب کردید ؟ برای من نسخه ی 2 تعداد کمی برمیگردونه . وقتی از ***** ها استفاده میکنم .
کل ارایشی و زیبایی برای شما چند ایمیل پیدا میکنه ؟؟؟!!! ممنون میشم کمک کنید .

moh4mm4di
September 13th, 2017, 23:27

سلام اگر امکان داره لطف کنید بفرمایید کل "آرایشی و زیبایی" برای شما چند ایمیل پیدا میکنه ؟؟؟!!! ممنون میشم کمک کنید . واقعا مشکل دارم :(:(