PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمائی آیا بروزرسانی به نسخه 7 whmcs انجام بشه ؟!

negarnovin
June 19th, 2017, 00:28
سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم نماز و روزه همگی قبول باشه
آقا ما می خواهیم whmcs رو به آخرین نسخه آپدیت کنیم
قبلش چندتا سوال داشتیم آخرین نسخه ای که منتشر شده و فارسی سازی شده نال شده کامل شده چه نسخه ای هستش؟
چند وقت پیش دیدم یکی از دوستان زحمت کشیده بود نسخه آخر رو نال کرده بود و فارسی سازی کرده بود پنل کاربری رو ممنون میشم لینکش رو بدید
آیا اصلا بروزرسانی آپدیت بکنیم نکنیم نظرتون چیه؟ و به کدام نسخه بروزرسانی بشه
ممنون میشم دوستان نظراتشون رو بدن باتشکر.

vpgroup
June 19th, 2017, 05:02
قبلش چندتا سوال داشتیم آخرین نسخه ای که منتشر شده و فارسی سازی شده نال شده کامل شده چه نسخه ای هستش؟
چند وقت پیش دیدم یکی از دوستان زحمت کشیده بود نسخه آخر رو نال کرده بود و فارسی سازی کرده بود پنل کاربری رو ممنون میشم لینکش رو بدید

با سلام و احترام
نماز و روزه های شما هم قبول باشه
چند تا نکته :
برای ارتقاء نسخه سیستم حتما از لاینسس استفاده کنید چرا که احتمال دارد به مشکل بربخورید. و همچنین در آینده بتونید ببدون مشکل سیستم رو آپدیت کنید.
مورد بعد نسخه نال شده + پنل فارسی مدیریت و کاربری رو بنده دارم اگر خواستید در تلگرام پیام بدید تقدیم می کنم بهتون.
اگر با لاینسس بروز رسانی کنید عالیه. فوق العاده سیستم مشکلاتش حل شده استایلش جذاب تر شده
نظر شخص بنده این هست که ارتقاء بدید با لاینسس
اگر هم دوست دارید از نسخه های نال شده استفاده کنید حتما یک فول بکاپ بگیرید و تست کنید ببنید جوابگو هست یا خیر (بنده چند بار امتحان کردم حوابگو نبود برای من)
موفق باشید

kiavaco
June 19th, 2017, 06:16
به اخرین ورژن 7.2.2 بروز رسانی کنید بسیار عالی و خوب هست :x

negarnovin
June 19th, 2017, 20:38
با سلام و احترام
نماز و روزه های شما هم قبول باشه
چند تا نکته :
برای ارتقاء نسخه سیستم حتما از لاینسس استفاده کنید چرا که احتمال دارد به مشکل بربخورید. و همچنین در آینده بتونید ببدون مشکل سیستم رو آپدیت کنید.
مورد بعد نسخه نال شده + پنل فارسی مدیریت و کاربری رو بنده دارم اگر خواستید در تلگرام پیام بدید تقدیم می کنم بهتون.
اگر با لاینسس بروز رسانی کنید عالیه. فوق العاده سیستم مشکلاتش حل شده استایلش جذاب تر شده
نظر شخص بنده این هست که ارتقاء بدید با لاینسس
اگر هم دوست دارید از نسخه های نال شده استفاده کنید حتما یک فول بکاپ بگیرید و تست کنید ببنید جوابگو هست یا خیر (بنده چند بار امتحان کردم حوابگو نبود برای من)
موفق باشید

ممنون از توضیحات خیلی خوب شما
یک سوال فقط برام هستش اینکه پلاگین درگاه ها کار میکنه
مثلا درگاه ایران کیش یا ملت کار می کنه؟ روی نسخه های جدید یا می بایستی بروزرسانی بشه چون سایت های ایران کیش و ملت فعلا افزونه آپدیت whmcs 7 رو نزاشتن پلاگینشون رو آیا همین پلاگین قبلی ها جواب میده؟

- - - Updated - - -

به اخرین ورژن 7.2.2 بروز رسانی کنید بسیار عالی و خوب هست :x

تنها یک سوال دارم اینکه درگاه های بانکی روی نسخه 7.2 هم جواب میده؟

vpgroup
June 19th, 2017, 21:20
با سلام و احترام
تا جایی که بنده اطلاع دارم پلاگین های ملت و ایران کیش سازگار هستند با نسخه 7 سیستم. بقیه ی پلاگین ها رو بنده به شخصه تست نکردم
اگر دوست دارید می تونید از خود سایت های بانک ها پرس و جو کنید.
موفق باشید

kiavaco
June 20th, 2017, 02:17
ممنون از توضیحات خیلی خوب شما
یک سوال فقط برام هستش اینکه پلاگین درگاه ها کار میکنه
مثلا درگاه ایران کیش یا ملت کار می کنه؟ روی نسخه های جدید یا می بایستی بروزرسانی بشه چون سایت های ایران کیش و ملت فعلا افزونه آپدیت whmcs 7 رو نزاشتن پلاگینشون رو آیا همین پلاگین قبلی ها جواب میده؟

- - - Updated - - -

تنها یک سوال دارم اینکه درگاه های بانکی روی نسخه 7.2 هم جواب میده؟

بله تغییرات زیادی در زمینه پلاگین ها انجام نشده و سازگار بودند

limpi
June 20th, 2017, 03:53
دوست عزیز بر روی ورژن 7.2.1 مشکل یا ناسازگاری با درگاه های ئرداختی مشاهده نشده
اینکه اپدیت کنید یا نه بستگی به نظر خودتون داره اما تا جایی که ما دیدیم مشکلی وجود نداشته
موفق باشید

iwpanel
June 20th, 2017, 05:09
سلام
مشکل خاصی تو درگاه های اصلی نبوده البته بستگی به شرکت برنامه نویس هم داره مثلا ملت ما یه مورد کوچیک پیدا کرد که زود حل شد ولی یه سری از ماژول ها مثل شارژ نمایندگی دامین این ها مشکل دار شدند هواستون به این موضوع باشه در کل تا ver 7.2.2 خوبه

negarnovin
June 20th, 2017, 14:16
باتشکر از همه دوستان

menalgeya
June 20th, 2017, 14:24
دوستان عزیز

اگر کسی از دوستان اخرین نسخه را به صورت نال شده برای بنده ارسال کنه

mahdi-relax
June 20th, 2017, 14:51
دوستان عزیز

اگر کسی از دوستان اخرین نسخه را به صورت نال شده برای بنده ارسال کنه

www.scriptbaran.com/whmcs