PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک فوری

CYB3R
December 27th, 2010, 01:11
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان عزیز موضوع این هست که بنده یک سرور 1 ماه پیش از Hugeserver خریداری کردم ، حالا قصد تمدید این سرور رو نداشتم و یک سرور جدید خریداری کردم .
پریروز یک سرور جدید خریداری کردم دیشب به من اطلاع دادن که اگر قصد تمدید سرور رو نداشتید باید 5 روز قبل به ما اطلاع میدادید تا ما سرور شما رو کنسل می کردیم .
من از همین فروم از طریق آقا سامان سرور خریداری کردم و زیاد زبان انگلیسی خوبی ندارم ، نگو تو قوانین همچین چیزی هست .
حالا هر 2 سرور بنده ساس شده ، خود من هم تو پشتیبانی این شرکت بن شدم ، جواب تیکت ها هم داده نمیشه .
حالا دیشب از ساعت 10 تا ساعت 1:30 رفتیم دنبال التماس که آقا اینکار رو نکنید ما نمی دونستیم و غیره اما کسی توجه نکرد انگار ما **** تشریف داریم .
تنها راهی که برای من گذاشتند اینه که یا باید سرور قبلی خودت رو تمدید کنی یا هر 2 سرور ساس میشه و پول سرور جدید هم که دادی برگشت نمی خره !!!!
حالا از دوستان راهنمایی می خوام که چیکار کنم .
ممنون.
یا علی.

mr.he3am
December 27th, 2010, 01:14
مثل اون دفعه نمیخوای درخواست پول کنی ؟‌
باید به وحید بگم یک قسمت قرض الحسنه به انجمن اضافه کنه ;)

CYB3R
December 27th, 2010, 01:15
مثل اون دفعه نمیخوای درخواست پول کنی ؟‌
باید به وحید بگم یک قسمت قرض الحسنه به انجمن اضافه کنه ;)
تو هم بیکاری بشین اسپم بده .

mr.he3am
December 27th, 2010, 01:16
تو هم بیکاری بشین اسپم بده .
حقیقت هست نه اسپم
ماه قبل هم یادمه تاپیک زده بودی درمورد هزینه سرور
تو که نمیتونی هزینه سرور بدی چرا سرور میگیری؟‌!
اول بیا این هزینه دامنه ای که 1 سال پیش دادم بده بعد برو سرور بخر !!

CYB3R
December 27th, 2010, 01:18
حقیقت هست نه اسپم
ماه قبل هم یادمه تاپیک زده بودی درمورد هزینه سرور
تو که نمیتونی هزینه سرور بدی چرا سرور میگیری؟‌!
اول بیا این هزینه دامنه ای که 1 سال پیش دادم بده بعد برو سرور بخر !!
شما که از داستان خبر نداری بی خودی حرف نزن .
خوبه رفیق فرض کردیم تو رو اومیدم یه حرف زدیم بهت الان بیا شیرین کاری بکن .

mr.he3am
December 27th, 2010, 01:20
شما که از داستان خبر نداری بی خودی حرف نزن .
خوبه رفیق فرض کردیم تو رو اومیدم یه حرف زدیم بهت الان بیا شیرین کاری بکن .
اینکه پولی که بهت 1 سال پیش دادم گفتی فردا میدم شیرین کاری هست ؟‌ نمیدونم این فردا کی هست که نمیاد !!!

CYB3R
December 27th, 2010, 09:21
دوستان عزیز موضوع این هست که بنده یک سرور 1 ماه پیش از Hugeserver خریداری کردم ، حالا قصد تمدید این سرور رو نداشتم و یک سرور جدید خریداری کردم .
پریروز یک سرور جدید خریداری کردم دیشب به من اطلاع دادن که اگر قصد تمدید سرور رو نداشتید باید 5 روز قبل به ما اطلاع میدادید تا ما سرور شما رو کنسل می کردیم .
من از همین فروم از طریق آقا سامان سرور خریداری کردم و زیاد زبان انگلیسی خوبی ندارم ، نگو تو قوانین همچین چیزی هست .
حالا هر 2 سرور بنده ساس شده ، خود من هم تو پشتیبانی این شرکت بن شدم ، جواب تیکت ها هم داده نمیشه .
حالا دیشب از ساعت 10 تا ساعت 1:30 رفتیم دنبال التماس که آقا اینکار رو نکنید ما نمی دونستیم و غیره اما کسی توجه نکرد انگار ما **** تشریف داریم .
تنها راهی که برای من گذاشتند اینه که یا باید سرور قبلی خودت رو تمدید کنی یا هر 2 سرور ساس میشه و پول سرور جدید هم که دادی برگشت نمی خره !!!!
ممنون.
یا علی.

HyperServer
December 27th, 2010, 19:28
ممنون.
یا علی.

عزیز من می خوای حرف غیر منطقی میزنی کسی راهنمایی کنه؟
هر شرکتی قوانین خاص خودش رو داره که HugeServer هم توی سایتش هست...
به فروشنده چه ربطی داره شما زبان بلد نیستی....
با چنین وضعیتی پیشنهاد میکنم از سایت هایی که انگلیسی هستن خرید نکنید
تا دیروز داشتین همه جا تایید میکردین....حالا این طور میفرمایین
بهتر آدم مسیولیت کارش رو بپذیره و رفتار حرفه ای داشته باشه
HugeServer Professional WebHosting - Terms Of Use (http://www.hugeserver.com/terms-of-use.html)

Cancellation Policy
All Accounts are generally billed monthly/yearly in advance. This payment is non-refundable unless within the money back guarantee. Domains are non-refundable and no money back guarantee is offered on them. HugeServer requires 5 days notice before a due invoice in order to cancel a service.

+ If you break this policy, HugeServer is allowed to cut all of your active services, without any asking, and refund.

اینم ترجمه دست و پا شکسته که میتونستید با گوگل بگیرید
Google (http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=fa&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=fa&u=http%3A%2F%2Fwww.hugeserver.com%2Fterms-of-use.html)

پس کم کاری خودتون رو بپزیرید.

sohrab.khan
December 27th, 2010, 19:36
من متوجه نشدم شما هر دو سرور رو از Hugeserver گرفتید؟
خوب مسدود شدن دومی چه ربطی داره به اولی؟
خوب شما تمدید نکردید باید سرور اولی مسدود بشه نیازی هم نبود شما اطلاع بدید .
حالا چرا دومی رو مسدود کردن ؟

ممنون.
یا علی.

HyperServer
December 27th, 2010, 19:48

اینو بخون عزیز ... درست و غلط کاری ندارم

If you break this policy, HugeServer is allowed to cut all of your active services, without any asking, and refund.

TukaNet
December 27th, 2010, 19:52

+ If you break this policy, HugeServer is allowed to cut all of your active services, without any asking, and refund.

Warez-Host.IR
December 27th, 2010, 19:53
احتمالاً دومی را از جای دیگه خرید کردن و هزینه اون باقی مانده
بعد ایشون با خودشون گفتن که اون را دیگه نمی رم اعلام کنم و خودش منتفی میشه و بعد از خرید این اطلاعات را انتقال میدم
حالا هر دوطرف باید هزینه کنند برای سرور تا باز بشه

FileBulk
December 27th, 2010, 20:12
دوست عزیز با عرض شرمندگی حرفت غیر منطقی هستش ،

من بیش از یکسال هستش که با این سایت کار میکنم و هیچ مشکلی نداشتم و دقیقا مثل شما یه سرور رو حتی بعد از 1 ماه خواستم کنسل کنم ، حدود 10 روز قبل از کنسل با هاشون تماس گرفتم و قابل توجه اصلا قوانین رو نخونده بودم ، و راهنمایی کردند که واسه کنسل کردن باید 5 روز قبل از اتمام خبر بدم که دادم و راحت کنسل شد.

حالا هم من مطمئنم اگر خیلی منطقی با هاشون تماس بگیری و هزینه 1 ماهه اشتباهی که کردی بدی هیچ مشکلی نخواهی داشت.

با احترام

CYB3R
December 27th, 2010, 20:12
خیر هر 2 از Hugeserver خریداری شده .