PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورودی بازدید از internet.ir

wapmaster
June 18th, 2017, 15:56
سلام دوستان .یه بازدید از سایت http://www.internet.ir/afzoone/rasad/index.html داشتم ! بنظرتون میخوان ف... کنن یا چیز دیگه ای هست؟چنین اتفاقی برای شما افتاده؟

negarnovin
June 18th, 2017, 15:58
نه چیزی نیستش برای ما هم میاد بخاطره ساماندهی هست اگه ثبت نام کردید گاه گدار میان بررسی می کنن

wapmaster
June 18th, 2017, 16:02
نه چیزی نیستش برای ما هم میاد بخاطره ساماندهی هست اگه ثبت نام کردید گاه گدار میان بررسی می کنن

ممنون ,آخه پارسال این اتفاق افتاد دو روز بعد سایت f شد متاسفانه . البته مطالب هم مجاز از منابع معتبر گرفته میشه .:113:

مینا-صیفی
June 18th, 2017, 20:39
قبلا برای من که بازدید میکردن ف ... میشد حالا....با گذر زمان مشخص میشه

wapmaster
June 18th, 2017, 21:53
قبلا برای من که بازدید میکردن ف ... میشد حالا....با گذر زمان مشخص میشه

مطلب غیر مجازی نزاشتیم که f شه ! بعید نیست البته

mr.jabbari
June 19th, 2017, 01:21
سلام دوستان .یه بازدید از سایت http://www.internet.ir/afzoone/rasad/index.html داشتم ! بنظرتون میخوان ف... کنن یا چیز دیگه ای هست؟چنین اتفاقی برای شما افتاده؟

سلام و عرض ادب
این بخش برای رسد کردن کسب و کار های اینترنتی بکار میره اگر سایتتون محصول دارین میفروشین حتما دلیلش این بوده که رسد شده
و احتمال ***** توش خیلی کمه اما نمیشه گفت نیست
(اینجا ایران است)

ColdWorld
June 19th, 2017, 01:31
دوست عزیز من تجربه این بازدید رو خیلی دارم یقین بدون گزارشت کردن و اونا هم با کلیک از سایت بازدید کردن به احتمال قوی ***** میکنن. (مونده به مطالب شما) اینا دلیل درستی مگه برای کاراشون دارن؟

hegza
June 19th, 2017, 04:09
بدون شک این یک فرم گزارش مردمی هست که ادمین اونو رویت کرده
حالا لزوما هر گزارشی منجر به فیـــلــتر نمیشه بستگی داره محتواتون چی باشه
وگرنه ممکنه از دید گزارش دهنده محتوا بد اما از دید اونا بی مورد باشه
یا رقیب گزارش داده باشه و...
بهرحال چیزیکه هست اون پیج رفر رو بررسی کنید ببینید چه مطلب بی محتوایی دارید

پینوشت:
سیستم رصد رفر نمیندازه و از هدر و سایر موارد مثل isp ها اطلاعات رو میخونه

wapmaster
June 19th, 2017, 13:43
بله ممنون از پاسختون . شکی ندارم که گزارش شده / رقیب زیاده ولی مردانگی ندارن واقعا !