PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی استارت بزنم که زود به درامد برسه ؟

mr.jabbari
June 17th, 2017, 19:10
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
چه سایتی استارت بزنم ک زود به درامد برسه؟
با بودجه 1 میلیون تومان (بودجه ما خیلی بیشتر از این حد هست منتهی دوس دارم بدونم با این مبلغ میشه چیکار کرد)
ممنون میشم کمکم کنید تشکر

safaeean
June 17th, 2017, 19:14
با بودجه 1 میلیون تومان (بودجه ما خیلی بیشتر از این حد هست منتهی دوس دارم بدونم با این مبلغ میشه چیکار کرد)

نظر ما پ.خ شد

m2020k2012
June 17th, 2017, 19:23
نظر ما پ.خ شد
اگه امکانش هست برای منم ارسال کنید.

mr.jabbari
June 17th, 2017, 19:31
اگه امکانش هست برای منم ارسال کنید.

جناب برای خودتون تایپیک ارسال کنید یا از استارتر اجازه بگیرید اینطوری بهتره :)

- - - Updated - - -

نظر ما پ.خ شد

نظری هنوز دریافت نشده

delta
June 17th, 2017, 19:56
سوال: چه سایتی استارت بزنم که زود به درامد برسه ؟

جواب: خدایی اگر خود شما بودید و میدونستید به دیگران میگفتید؟ :-b

تمام نظراتی که خواهید شنید همه باطله هستند دوست عزیز..اگر میدونستند یا عملی بود خودشون انجام میدادند... منتظر جواب درست نباشید

mr.jabbari
June 17th, 2017, 20:16
سوال: چه سایتی استارت بزنم که زود به درامد برسه ؟

جواب: خدایی اگر خود شما بودید و میدونستید به دیگران میگفتید؟ :-b

تمام نظراتی که خواهید شنید همه باطله هستند دوست عزیز..اگر میدونستند یا عملی بود خودشون انجام میدادند... منتظر جواب درست نباشید

سلام جناب همه ی ادما مث هم نیستن :)

ashadata
June 17th, 2017, 20:26
درود

دنبال سایت نرید برید توی اپلیکیشن اندروید سرمایه گذاری کنید

من دوتا اپلیکیشن ممبرگیر سورسشون رو خریدم و دوتاشون رو پابلیک کردم

اولیه رو با تبلیغ برام 3 در اومد که ماه اول هم دراومد درامدش و ادامه داره

دومیه هم امروز پابلیک شد و حدود 5 تبلیغ میکنم براش ماه اول سود میکنه و ادامه پیدا میکنه

یا مثلا یکی از دوستان 600 داد براش یک اپلیکیشن ریکاوری نوشتن و 3 میلیون هم تبلیغ کرده توی ماه اول که الان اخراشه بالای بیست میلیون درامد داشت

و ....

بازار اندروید سرمایه گذاری کنید بهتره

pc.rootall
June 17th, 2017, 20:36
اپ اندروید طراحی کنید با استفاده اون کسب درآمد کنید سایت دیگه زیاد درامد بالایی نداره

اپ های اموزشی .. افزایش ممبر تلگرام .. اینستا گرام . شبکه مجازی تجربه این هارو ثابت کرده

m2020k2012
June 17th, 2017, 20:55
جناب برای خودتون تایپیک ارسال کنید یا از استارتر اجازه بگیرید اینطوری بهتره :)
شما به بزرگی خودت ببخش :53:
لطفا در تلگرام به من پیام بدید کارتون دارم
ایدی تلگرام در امضا هست:->

hmydcm
June 17th, 2017, 22:19
سلام.
به نظرم شما هر سایتی هم بزنید زود به درآمد نمی رسید. به عبارتی نمیشه راه صد ساله رو یک شبه رفت.
این رو بنده از روی تجربه می گم.
البته شاید با انجام برخی کارها بشه درآمد های بزرگی کسب کرد اما باد آورده را باد می برد. مگر برخی کارهای اصولی ، قانونی و البته هدفمند.
به نظرم شما برید به سمت دانشی که دارید و از اون به بهترین شکل استفاده کنید. یا هم علاقه خودتون رو دنبال کنید و دانش مربوط رو کسب کنید.
مطمئن باشید با تلاش و البته صبر می تونید به نتیجه دلخواه خودتون برسید.

+ نظر دوست عزیز ashadata هم جالب بود. اتفاقا ایده بسیار خوبیه که از نرم افزار ها و بازی ها و در کل از محتوای ایرانی حمایت کنیم یا حتی با ارائه نرم افزار ها و بازی های جدید و خلاقانه باعث پیشرفت در این زمینه بشیم ( در صورتی که دانش مربوط رو در این زمینه دارید می تونید خودتون اقدام به برنامه نویسی کنید یا حداقل به سمت فراگیری این دانش برید). البته در این زمینه اطلاعاتی ندارم اما توصیه می کنم قبل از شروع هر کار به دقت مطالعه بفرمایید. بعد ریسک اون کار رو قبول کنید.

mr.jabbari
June 18th, 2017, 00:33
درود

دنبال سایت نرید برید توی اپلیکیشن اندروید سرمایه گذاری کنید

من دوتا اپلیکیشن ممبرگیر سورسشون رو خریدم و دوتاشون رو پابلیک کردم

اولیه رو با تبلیغ برام 3 در اومد که ماه اول هم دراومد درامدش و ادامه داره

دومیه هم امروز پابلیک شد و حدود 5 تبلیغ میکنم براش ماه اول سود میکنه و ادامه پیدا میکنه

یا مثلا یکی از دوستان 600 داد براش یک اپلیکیشن ریکاوری نوشتن و 3 میلیون هم تبلیغ کرده توی ماه اول که الان اخراشه بالای بیست میلیون درامد داشت

و ....

بازار اندروید سرمایه گذاری کنید بهتره

برای مثال چه اپلیکیشنی پیشنهاد میدین ؟

armincity
June 18th, 2017, 00:57
مگر اینکه یه وب مناسب بخرید و روش کار کنید تا به درامد بیشتری برسه
تو مدت کم با این بودجه ها نمیشه یه سایت صفر خوب زد

vpgroup
June 18th, 2017, 01:36

با سلام
با توجه به حرف دوستان و نظر ها که دیدم همه ی افراد اینجوری نیستند البته نظرها محترم می باشند
ولی به هر حال اگر می خواهید درآمد داشته باشید به نظر من یک سایت مجله خبری مثل زومیت و زومجی و ... بزنید
بعد از راه افتادن سایت، در ای نتورک و صبا ویژن سایت رو ثبت کنید و از کلیک های حاصل درآمد کسب کنید
ولی میتونید استفاده های دیگری هم بکنید مثل زدن یک سایت دانلود. اون دیگه بستگی به علاقتون داره.
ولی به شخصه پیشنهاد می کنم مجله ی خبری یا همون فناوری اطلاعات. مطالبش هم می تونه کپی باشه هم می تونه اختصاصی (اگر جدی هستید)
موفق باشید

ashadata
June 18th, 2017, 04:12
برای مثال چه اپلیکیشنی پیشنهاد میدین ؟

اونش رو هیچکی نمیگه بهتون ! باید خودتون فسفر هارو فعال کنید یک ایده بیارید :)

اره قرار بود اینو هم به همه بگن که ایده نبود دیگه و درامدی نداشت

mr.jabbari
June 18th, 2017, 11:48

اوکی .

ColdWorld
June 18th, 2017, 11:52

مرسی.بنده فسفرها رو به کار انداختم و ایده دارم. یه سوال دارم از شما چون گفتید اپلیکیشن دارید.
یه اپلیکیشنی برای اندروید و ای او اس در زمینه نوشتاره.یعنی یه سری متن کاربردی آماده که بنده تهیه میکنم میدم برنامه نویس و اون فقط وارد برنامه میکنه
و شروع میکنه به نوشتن اپ بدون تغییری در متن ها به نظر شما چقدر هزینه اش میشه؟

SirMoein
June 18th, 2017, 12:23
با بودجه 1 میلیون تومان شما به نظرم ربات تحت وب افزایش فالوور و تبلیغاتی اینستاگرام راه بندازین
نصبش رایگانه و روی یک سرور با منابع پایین هم قابل راه اندازی هست
اگر خواستین نمونشو ببینین بعد از ثبتنام تلگرام پیام بدین تا اکانتتون رو فعال کنم
http://nexfollow.ir

ashadata
June 18th, 2017, 12:28
مرسی.بنده فسفرها رو به کار انداختم و ایده دارم. یه سوال دارم از شما چون گفتید اپلیکیشن دارید.
یه اپلیکیشنی برای اندروید و ای او اس در زمینه نوشتاره.یعنی یه سری متن کاربردی آماده که بنده تهیه میکنم میدم برنامه نویس و اون فقط وارد برنامه میکنه
و شروع میکنه به نوشتن اپ بدون تغییری در متن ها به نظر شما چقدر هزینه اش میشه؟

درود

اگه کتاب و اینا هست که متن اماده دارید ولش کنید چون اینقدر زیاده که سود نداره دنبال اپلیکیشن برای چیزای دیگه باشید و با پرداخت درون برنامه ای

ولی اگه چیز دیگه ای هست چند حالت داره
اگه نمونش قبلا نبوده اگه چیز اماده ای باشه و ساده اندرویدش با یک یا دو برنامه خوب درمیاد و ios هم که چهار پنچ شاید در بیاد

اما راه دیگه که توی ایران هنوز راه نیوفتاده و برنامه نویسش کمه زامارین هست که با سی شارژ کد میزنه طرف و هر سه خروجی اندروید و ویندوز فون و ای او اس رو میده یکجا
اما زامارین توی ایران هنوز برنامه نویسش کمه

برنامه نویس اندروید خوب با ماهی 3 اینا گیر میاد ولی زامارین خوب حدودا ماهی 8 حقوقشه

- - - Updated - - -

اگه خواستید ممبرگیر راه بندازید هنوز بازارش جا داره اگه در حد دو سه تبلیغات کنید
سورسش هم موجوده هم میفروشیم هم به صورت شراکت بهتون میدیم ( شراکت اگه باشه قرارداد رسمی باید بسته بشه )

ColdWorld
June 18th, 2017, 12:35
درود

اگه کتاب و اینا هست که متن اماده دارید ولش کنید چون اینقدر زیاده که سود نداره دنبال اپلیکیشن برای چیزای دیگه باشید و با پرداخت درون برنامه ای

ولی اگه چیز دیگه ای هست چند حالت داره
اگه نمونش قبلا نبوده اگه چیز اماده ای باشه و ساده اندرویدش با یک یا دو برنامه خوب درمیاد و ios هم که چهار پنچ شاید در بیاد

اما راه دیگه که توی ایران هنوز راه نیوفتاده و برنامه نویسش کمه زامارین هست که با سی شارژ کد میزنه طرف و هر سه خروجی اندروید و ویندوز فون و ای او اس رو میده یکجا
اما زامارین توی ایران هنوز برنامه نویسش کمه

برنامه نویس اندروید خوب با ماهی 3 اینا گیر میاد ولی زامارین خوب حدودا ماهی 8 حقوقشه

- - - Updated - - -

اگه خواستید ممبرگیر راه بندازید هنوز بازارش جا داره اگه در حد دو سه تبلیغات کنید
سورسش هم موجوده هم میفروشیم هم به صورت شراکت بهتون میدیم ( شراکت اگه باشه قرارداد رسمی باید بسته بشه )

نه عزیز بیشتر ترجمه چیزی هست که مخاطب زیاد داره اما بسبار بسیار کمیابه داخل ایران. تبلیغ هم یه سایت بسیار پر بازدید مرتبط با همین موضوع دارم
که میتونم راحت تبلیغ کنم. فعلاً برای اندروید مد نظره. قیمتش زیاد در نیومد به نظر شما؟
راستی یه سوال دیگه این درامد چطوری به من میرسه چون این اپ مد نظر من پولی نمیکنم.

ashadata
June 18th, 2017, 12:39
درود

با هزینه های جانبی گفتم بهتون

البته اگه ترجمه هست و فقط باید جایگزین بشه با پانصد هم میشه یک چیزی سرهم کرد

اما خب هزینه های جانبی رو در نظر بگیرید

* هزینه سالانه بازار
* هزینه اضافه کردن تبلیغات اگه بخواید

البته یک چیزی هم بگم اگه اپلیکیشن درون برنامه ای هست که برای باز شدن بقیه قسمت ها کاربر باید پول بده اونم یک هزینه ای داره باز

ولی اگه اول پرداخت هست همون پانصد ششصد که کلا اول پرداخت توصیه نمیشه

- - - Updated - - -

راستی این هزینه با استفاده از یک سری چیزای اماده هست ها و فقط برای اندرویدش

برای ios هزینش بالاس کلا و نمیصرفه برای هر برنامه ای

حتی میتونید از codecanyon.net سورس اماده کتاب یا چیزای دیگه بخرید و خودتون ترجمه کنید
فکر کنم بگردید سورس کتاب رو هم داره که پنل ادمین داشته باشه و بتونید مطلب بذارید و ...

هزینه هاشم خوبه بین 20 تا 100 دلاره