PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اشتراک ماهانه cxs

MostafaBestMan
June 17th, 2017, 17:52
سلام
دوستان برای چند ماه نیاز به اشتراک ماهانه CXS داریم + امکان تغییر آی پی وجود داشته باشه. (هرچند ممکنه اصلأ لازم نشه)
اگر آفری دارید بدون هزینه اولیه لطفأ ارائه بفرمایید.
با توجه به اینکه هزینه لایسنس cxs یک باره هست (درحدود 250ت خرید تکی) ، لطفأ آفرها بدون هزینه اولیه بدید.چون احتمالأ طی چند دوره بعد لایسنس تهیه میکنم و بصرفه نیست برام هزینه اولیه بپردازم قاعدتأ.

yasserhost
June 17th, 2017, 18:34
سلام
دوستان برای چند ماه نیاز به اشتراک ماهانه cxs داریم + امکان تغییر آی پی وجود داشته باشه. (هرچند ممکنه اصلأ لازم نشه)
با توجه به اینکه هزینه لایسنس cxs یک باره هست (درحدود 250ت خرید تکی) ، لطفأ آفرها بدون هزینه اولیه بدید.چون احتمالأ طی چند دوره بعد لایسنس تهیه میکنم و بصرفه نیست برام هزینه اولیه بپردازم قاعدتأ.

سلام cxs کلا 60 $ هست کسی که بخواد بهت ماهانه بده نمیتونه هر روز ای پی عوض کنه چون توی شرایط cxs ممنوعه و امکان داره بعد از مدتی لایسنسش مسدود بشه پس از الان به فکر خرید باشید.

OmizbanCo
June 17th, 2017, 19:16
درود
در صورت تمایل با هزینه 190 هزار تومان درخدمتیم
تلگرام OmizbanCO
وب سایت معتبر + دارای نماد اعتماد
پنل دارای چند لایسنس می باشد به همین دلیل اگر نیاز به تغییر ای پی شد ما برای شما ای پی جدید قرار خواهیم داد

company_hosting
June 17th, 2017, 20:52
سلام
دوستان برای چند ماه نیاز به اشتراک ماهانه CXS داریم + امکان تغییر آی پی وجود داشته باشه. (هرچند ممکنه اصلأ لازم نشه)

سلام

لایسنس cxs ماهانه نمیتواند باشد و در یک سال فقط 4 مرتبه متیوانید تغییر لایسنس بدهید

درصورت نیاز متیوانیم با هزینه 180 هزارتومان یک لایسنس بصورت lifetime ارائه کنیم
برای خرید به بخش فروش تیکت بزنید

با تشکر