PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان فروش فایل در vb وجود دارد؟

iroo
June 16th, 2017, 14:02
سلام و خسته نباشید

راستش من میخاستم یک سیستم فروش قالب و.. راه اندازی کنم که در کنارش انجمن هم داشته باشم
منتها میخوام سیستم فروش فایلم و سیستم انجمنم یکپارچه باشه و یوزر سر در گم نشه

واسه همین این به ذهنم رسید که یک انجمن با vb بزنم و توسط vb فروش فایل داشته باشه، حالا چطوری... نمی دونم

منتها میشه برای هر محصول یک تاپیک ایجاد کرد، و یوزری که سفار میده، بصورت اتوماتیک دسترسی به اون تاپیک به داده میشه و....

ممنون میشم تو این زمینه راهنمائیم کنید
mehrdad-arch
June 16th, 2017, 14:56
سلام
میشه اشتراک vip در vb راه انداخت ولی فروش فایل فکر نکنم بشه.. شما میتونید وردپرس یا جوملا نصب کنید و افزونه انجمن رو نصب کنید البته امکانانت این افزونه ها نسبت به انجمن سازها کمتره ولی برای برای فروش فایل افزونه های خوبی برای این دو cms وجود داره

iroo
June 16th, 2017, 14:58
سلام
میشه اشتراک vip در vb راه انداخت ولی فروش فایل فکر نکنم بشه.. شما میتونید وردپرس یا جوملا نصب کنید و افزونه انجمن رو نصب کنید البته امکانانت این افزونه ها نسبت به انجمن سازها کمتره

من سایتم با وردپرس خواهد بود، در این میان انجمن هم خواهم داشت، من میخوام کاربرانم یکبار در سایت عضو بشند! یعنی برای خرید فایل / انجمن / سیستم پشتیبانی و... جداگونه عضو بشن
حالا موندم چیکار کنم

mehrdad-arch
June 16th, 2017, 15:07
یک راهش اینه که افزونه انجمن ساز روی وردپرس نصب شه و راه دوم نصب وردپرس و نصب vb و اتصال این دو با پلاگین vBSSO - vBulletin Single Sign-On

iroo
June 16th, 2017, 15:09
یک راهش اینه که افزونه انجمن ساز روی وردپرس نصب شه و راه دوم نصب وردپرس و نصب vb و اتصال این دو با پلاگین vBSSO - vBulletin Single Sign-On
ممنون را پاسختون

آیا راهی هست سیستم whmcs رو با VB مچ کرد؟ فقط کاربرانش یکی باشند

mehrdad-arch
June 16th, 2017, 15:17
ممنون را پاسختون

آیا راهی هست سیستم whmcs رو با VB مچ کرد؟ فقط کاربرانش یکی باشند
برای پشتیبانی پلاگین های زیادی برای وردپرس وجود داره.
در مورد اتصال whmcs با VB پلاگین معتبری برای اینکار وجود نداره .شاید بشه با کد نویسی این کارو کارد باید با برنامه نویس php صحبت کنید..

SaeedFazlollahzadeh
June 22nd, 2017, 20:00
سلام
هک دانلود سنتر برای ویبولتین با این امکانات رو دارم. اگر خواستید در تماس باشید با آی دی تلگرام:

رمزنگاری لینک به صورتی که تنها همان کاربر قادر به دانلود باشد
آپلود ریموت فایل
نمایش لینک به صورت ایندکس
تعیین لینک برای گروه های کاربری مختلف (مثلا گروه کاربری الف تنها قادر به دانلود فایل فلان باشد و گروه کاربری ب هم تنها فایل های بهمان)
اتصال به درگاه بانکی
و ...
در صورت تمایل در تماس باشید

iroo
June 22nd, 2017, 20:13
سلام
هک دانلود سنتر برای ویبولتین با این امکانات رو دارم. اگر خواستید در تماس باشید با آی دی تلگرام:

در صورت تمایل در تماس باشید

یه سوال:
با افزونه هایی مثل Edd و ووکامرس در وردپرس به آسانی میشه این کار رو کردن، منتها میخوام کاربر یکابار عضو سایت بشه، حالا میشه انجمن رو با فروش فایل ادغام کرد یا همین افزونه ای که شما میگین
منتها خواسته هامو باید دقیق تشریح کنم بعد

ممنونم از شما

Reza G
June 22nd, 2017, 20:25
سلام

چرا از ipb / ips استفاده نمی کنید. در این زمینه بی نظیره از نظر من. هم فروشگاه داره هم دانلود سنتر.

حتی قابلیت اتصال سرور دانلود خارجی هم داره که شما فایل ها رو در فضایی غیر از هاست تون آپلود کنید.

iroo
June 23rd, 2017, 01:34
سلام

چرا از ipb / ips استفاده نمی کنید. در این زمینه بی نظیره از نظر من. هم فروشگاه داره هم دانلود سنتر.

حتی قابلیت اتصال سرور دانلود خارجی هم داره که شما فایل ها رو در فضایی غیر از هاست تون آپلود کنید.

ipb نصب شده دارم
امروز هم ips رو نصب کردم، منتها دانلود و ... رو تست نکردم تا حالا

وقتی کاربر یک فایل رو میخره، بعدا تو پروفایلش میزنه و بعدا هم میتونه بهش دسترسی داشته باشه؟

Reza G
June 23rd, 2017, 16:29
ipb نصب شده دارم
امروز هم ips رو نصب کردم، منتها دانلود و ... رو تست نکردم تا حالا
وقتی کاربر یک فایل رو میخره، بعدا تو پروفایلش میزنه و بعدا هم میتونه بهش دسترسی داشته باشه؟

به صورت فروش فایل تکی باهاش کار نکردم. اشتراک فروختم باهاش. توی انجمن پشتیبانی فارسیش بپرسید. یقیناً اساتید اونجا مسلطتر هستند.