PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلمان یا آمریکا

Kambiz
June 19th, 2009, 16:17
با سلام خدمت بچه های گل انجمن
من می خواستم یه سرور اختصاصی بخرم اما از بس دیتا سنتر زیاده نمی دونم از کدوم بگیرم
الان بعضی دوستان می گن فقط امریکا بعضی ها میگن فقط آلمان
دوستانی که اهل فن هستن لطفا کامل توضیح بدن دیتا سنترشونو و از مزایا و معایبش بگین
تا من بتونم مقایسه کنم و به لطف دوستان یه دیتا سنتر مناسب انتخاب کنم و با اون کار کنم

یادتون نره مزایا و معایب رو بگین <):)
:79:
منتظر جواب دوستای گلم تو انجمن هستم ;;)

WebRang
June 19th, 2009, 16:57
من می خواستم یه سرور اختصاصی بخرم اما از بس دیتا سنتر زیاده نمی دونم از کدوم بگیرم
دوستانی که اهل فن هستن لطفا کامل توضیح بدن دیتا سنترشونو و از مزایا و معایبش بگین
تا من بتونم مقایسه کنم و به لطف دوستان یه دیتا سنتر مناسب انتخاب کنم و با اون کار کنم

سلام...
دیتاسنتر!
خوب شما اول از همه از دیتاسنتر چی میخواین ؟
قیمت ؟
یا کیفیت ؟
یا پشتبانی؟

من با دیتاسنتر های Iweb , VRT , Giga-international کار کردم....
جدیدا" هم از worldstream.nl سرور برای پشتیبانی از وارز خریداری کردیم...
تو این ها
اگر میخواین وارز باشه که من worldstream.nl رو بهتون پیشنهاد میکنم
علاوه بر قیمت فوق العاده و پشتیبانی عالی وارز هم هست.
اگر وارز نمیخواین
نظر شخصی من فقط گیگا اینترنشنال آلمان هست ...
چون علاوه بر پشتیبانی و کیفیت اماکنتش خوبه و قیمتش هم مناسبه !
IWeb که دیگههمه آشنایی دارن ...
هم کیفیتش خوبه هم پشتیبانیش!
فقط قیمتش یه کم بالاتر هست نسبت به گیگا....
IWeb بخوای آپگرید کنی سرورتو قیمتاش خوبه ... اما گیگا فوق العاده تو آپگرید بالاست ... چون مثلا" هارد رو سالانه میگیره ...
آی وب : پهنای باند نامحدود نداره که گیگا داره
گیگا آپ لینک 1000 میده اما آی وب 100 هست....

پشتیبانی و کیفیت و آپتایم جفتشون خوبه!

حالا من میگم اگر میخوای وارز نباشه بین این 2تا یکی رو انتخاب کن:
Iweb.com OR Giga-international.com
اگر میخوای وارز باشه که این : worldstream.nl => این قیمتاش عالی هست + کیفیتش بالاس + پشتیبانی خوب داره ... به نظرم بین وارز ساپورتر های دیگه عالیه ...

اینم نظر شخصی من بود ....

البته آمریکا دیتاسنتر های عالی داره .. اما اصولا" دارای قیمت بالایی هستند .... بسیاری از اون ها هم مشکل با ایران دارن ....
اگر آمریکا میخواین بگیرید از vrtservers.net نگیرید چون *** تمام معنا هست!
جی نکس و کارو هم خوبه ....
caro.net هم اگردوست دارید بگیرید با کاربر Nikan صحبت کنین!
چند تا از یوسر هام قصد خرید از کارو رو داشتن من ایشون رو معرفی کردم و راضی هم بودن ....

تصمیم و انتخاب با شماست!!!
موفق و پیروز باشید.

rn4j1m1
June 19th, 2009, 17:11
من فقط iWeb رو پیشنهاد میکنم (کانادا)
پشتیبانی و آپتایم واقعا عالی

Kambiz
June 19th, 2009, 17:30
سلام...

من با دیتاسنتر های iweb , vrt , giga-international کار کردم....
جدیدا" هم از worldstream.nl سرور برای پشتیبانی از وارز خریداری کردیم...
تو این ها
اگر میخواین وارز باشه که من worldstream.nl رو بهتون پیشنهاد میکنم
علاوه بر قیمت فوق العاده و پشتیبانی عالی وارز هم هست.
اگر وارز نمیخواین
نظر شخصی من فقط گیگا اینترنشنال آلمان هست ...
چون علاوه بر پشتیبانی و کیفیت اماکنتش خوبه و قیمتش هم مناسبه !
Iweb که دیگههمه آشنایی دارن ...
هم کیفیتش خوبه هم پشتیبانیش!
فقط قیمتش یه کم بالاتر هست نسبت به گیگا....
Iweb بخوای آپگرید کنی سرورتو قیمتاش خوبه ... اما گیگا فوق العاده تو آپگرید بالاست ... چون مثلا" هارد رو سالانه میگیره ...
آی وب : پهنای باند نامحدود نداره که گیگا داره
گیگا آپ لینک 1000 میده اما آی وب 100 هست....

پشتیبانی و کیفیت و آپتایم جفتشون خوبه!

حالا من میگم اگر میخوای وارز نباشه بین این 2تا یکی رو انتخاب کن:
Iweb.com or giga-international.com
اگر میخوای وارز باشه که این : Worldstream.nl => این قیمتاش عالی هست + کیفیتش بالاس + پشتیبانی خوب داره ... به نظرم بین وارز ساپورتر های دیگه عالیه ...

اینم نظر شخصی من بود ....

البته آمریکا دیتاسنتر های عالی داره .. اما اصولا" دارای قیمت بالایی هستند .... بسیاری از اون ها هم مشکل با ایران دارن ....
جی نکس و کارو هم خوبه ....
Caro.net هم اگردوست دارید بگیرید با کاربر nikan صحبت کنین!
چند تا از یوسر هام قصد خرید از کارو رو داشتن من ایشون رو معرفی کردم و راضی هم بودن ....

تصمیم و انتخاب با شماست!!!
موفق و پیروز باشید.
پشتیبانی و کیفت واسم از همه مهم تره.

یعنی فرق آمریکا با آلمان تو ترافیک و قیمت هستش ؟

Kambiz
June 19th, 2009, 17:33
http://giga-hosting.biz/
این دیتا سنتر با giga-international.com
چیه؟ هر دوتاشون آلمانی هستن
سایتاشونم شبیه هم هست

amirizadi
June 19th, 2009, 17:59
هر 2 یکیه

Arashdn
June 19th, 2009, 18:32
به نظر من از گیگا نگیرید
اولا که پورت شیر میده که به وقت آلمان صبح ها 10 مگابیت عصر ها 50 و شب ها 100 هست (خودشون در میل بهم گفتن)
دوم این که لیوساپرت نداره
سوم اینکه یادمه اوایل سال جاری میلادی حدود یه هفته شبکه شون شدید مشکل داشت به نظر من دیتاسنتر اول باید شبکه اش رو استیبل بکنه بعد سرور بده
چهارم اینکه میل ها رو دیر جوای میدن
پنجم اینکه اگر خیلی خیلی از پورتت استفاده کنی میگن به شبکه فشار میاری

من خودم از xlhsot امریکا خیلی راضیم ...

Kambiz
June 19th, 2009, 20:04
xlhost لیو ساپورت داره ؟
سرعت پورتش چنده ؟
آپتایمش چطوره ؟

Nikihost
June 19th, 2009, 20:07
با سلام
من به ترتیب با گیگا المان . ای وب و ECATEL.NET هلند و Xlhost امریکا و الانه همhivelocity امریکا که از نظر و پشتیبانی و اپ تایم به پای hivelocity نرسیده ( نظر شخصی ) . ان شاالله نمایندگیشون هم میگیرم و افر های خوبی میتونم تقدیم دوستان کنم همین الان هم افر خوبی داریم.خواستین پیغام خصوصی در خدمتم

Nikihost
June 19th, 2009, 20:08
xlhost لیو ساپورت داره ؟
سرعت پورتش چنده ؟
آپتایمش چطوره ؟
به نظر من ساپورت خوبی نداره
سرعتش و اپ تایم خوبی داره

rayannet
June 19th, 2009, 20:36
من میتونم از GIGA واستون سرور بگیرم با پهنای باند نامحدود که کلیه پلان هاشون میدن و تمامی مشکلات خودمان انجام میدیم و پشتیبانی و manege و ... خودمان انجام واستون میدیم.
و ما الان یکسال و نیم هست با گیگا کار میکنیم قطعی 1 هفته ای نداشتیم نمیدونم دوست عزیزمون از کجا میگت یک هفته !!!
اگر ما خودمان پشتیبانی سرور و مشکلات سرور هاتون رو حل میکنیم بصورت تلفنی هم راهنمایی میکنیم و ایمیل + تیکت و مسنجر راهنماییتون میکنیم یا میدین به ما انجام میدیم

موفق باشید

NovinServer
June 20th, 2009, 04:43
http://giga-hosting.biz/
این دیتا سنتر با giga-international.com
چیه؟ هر دوتاشون آلمانی هستن
سایتاشونم شبیه هم هست

با سلام و درود ، دیتاسنتر گیگا در المان یکی از بهترین دیتاسنتر ها می باشد که توضیحات لازم را خواهد داد و در ابتدا مسئله بالا را توضح بدهم و بعد امکانات دیناسنتر ...

وب سایت giga-international.com و giga-hosting.biz هر دو یک وب سایت هستند اما :

giga-hosting.biz بیشتر مخصوص آلمانی زبان ها می باشد اما giga-international.com همان طور که از اسمش پیداست برای کل دنیا با زبان انگلیسی می باشد .

حال به امکانات دیتا سنتر می پردازیم :
این دیتاسنتر با ایران بدون هیچ تحریمی با قرار داد رسمی کار می کند و از امکانات بسیار مفید ان برای ایرانیان می توان به :
# تمامی سرورها مجهز به پورت 100mbps در ثانیه می باشد . ( در امریکا برای اپگرید به این پورت نزدیک 20 تا 50 دلار ماهانه اضاف تر باید بدهید )
# پهنای باند نامحدود ماهیانه که هیچ جا گیرتون نمی اید .
# فروش ویژه و ارزانی سرور ها نسبت به سایر نقاط دنیا همراه با امکانات دو برابر همانند RAM , CPU که از منابع اصلی سرور هستند .
# اگر از نمایندگان رسمی همچون ما از دیتاسنتر سرویس خود را خریداری کنید دیتاسنتر به پاس قدر دانی به ما سرویس بک و اپ و .... هدیه می کند ما ان را به مشتری تقدیم می کنیم .
# پشتیبانی دیتاسنتر از دو طریق تلفن و ایمیل می باشد . تلفن ها را با دو زبان المانی و انگلیسی فورا پاسخ می دهند و ایمیل ها را هر دوازده ساعت یک بار برسی می کنند .

همین قدر فکر کنم کافی باشه ! :71:
سوال دیگری داشتید تماس بگیرید

مشاهده دیتاسنتر گیگا از وبکم : http://www.giga-hosting.biz/webcam.php

Kambiz
June 20th, 2009, 06:12
معلومه دوستانی که از کشور آمریکا با دیتا سنتر هاشون کار می کنن حرفی برای گفتن ندارن.
یعنی فقط گیگا خوبه ؟ :63:
خیلی عجیبه هیچ کس از آمریکا دفاع نکرد :دی
لطفا هر کی اهل فن هست شرکت کنه

Kambiz
June 20th, 2009, 06:15
با سلام و درود ، دیتاسنتر گیگا در المان یکی از بهترین دیتاسنتر ها می باشد که توضیحات لازم را خواهد داد و در ابتدا مسئله بالا را توضح بدهم و بعد امکانات دیناسنتر ...

وب سایت giga-international.com و giga-hosting.biz هر دو یک وب سایت هستند اما :

Giga-hosting.biz بیشتر مخصوص آلمانی زبان ها می باشد اما giga-international.com همان طور که از اسمش پیداست برای کل دنیا با زبان انگلیسی می باشد .

حال به امکانات دیتا سنتر می پردازیم :
این دیتاسنتر با ایران بدون هیچ تحریمی با قرار داد رسمی کار می کند و از امکانات بسیار مفید ان برای ایرانیان می توان به :
# تمامی سرورها مجهز به پورت 100mbps در ثانیه می باشد . ( در امریکا برای اپگرید به این پورت نزدیک 20 تا 50 دلار ماهانه اضاف تر باید بدهید )
# پهنای باند نامحدود ماهیانه که هیچ جا گیرتون نمی اید .
# فروش ویژه و ارزانی سرور ها نسبت به سایر نقاط دنیا همراه با امکانات دو برابر همانند ram , cpu که از منابع اصلی سرور هستند .
# اگر از نمایندگان رسمی همچون ما از دیتاسنتر سرویس خود را خریداری کنید دیتاسنتر به پاس قدر دانی به ما سرویس بک و اپ و .... هدیه می کند ما ان را به مشتری تقدیم می کنیم .
# پشتیبانی دیتاسنتر از دو طریق تلفن و ایمیل می باشد . تلفن ها را با دو زبان المانی و انگلیسی فورا پاسخ می دهند و ایمیل ها را هر دوازده ساعت یک بار برسی می کنند .

همین قدر فکر کنم کافی باشه ! :71:
سوال دیگری داشتید تماس بگیرید

مشاهده دیتاسنتر گیگا از وبکم : http://www.giga-hosting.biz/webcam.php

قیمت هایی که تو سایت زده ماهیانست ؟ سالیانش چجوری؟
این شرکت فروش ویژه نداره ؟ الان تو ایرا همه فروش تابستانی گذاشتن :">
اون چیزایی رو که به پاس قدر دانی میده چی هست , کامل تر بگو لطفا

Kambiz
June 20th, 2009, 06:17
من فقط iWeb رو پیشنهاد میکنم (کانادا)
پشتیبانی و آپتایم واقعا عالی

دوست عزیز گفتم باید دلایل شخصی و معایب و مزایاشو بگی مثل پیزول عزیز
ما داریم حرفه ای بررسی می کنیم دیتا سنتر ها رو

{ من فقط iWeb رو پیشنهاد میکنم (کانادا) }
کامل نیست
توضیح کامل لطفا

Kambiz
June 20th, 2009, 06:19
به نظر من از گیگا نگیرید
اولا که پورت شیر میده که به وقت آلمان صبح ها 10 مگابیت عصر ها 50 و شب ها 100 هست (خودشون در میل بهم گفتن)
دوم این که لیوساپرت نداره
سوم اینکه یادمه اوایل سال جاری میلادی حدود یه هفته شبکه شون شدید مشکل داشت به نظر من دیتاسنتر اول باید شبکه اش رو استیبل بکنه بعد سرور بده
چهارم اینکه میل ها رو دیر جوای میدن
پنجم اینکه اگر خیلی خیلی از پورتت استفاده کنی میگن به شبکه فشار میاری

من خودم از xlhsot امریکا خیلی راضیم ...

در مورد xlhost لطفا توضیح بده تا برتری هاشو نسبت به گیگا بفهمم
با تشکر

Kambiz
June 20th, 2009, 06:27
با سلام
من به ترتیب با گیگا المان . ای وب و ecatel.net هلند و xlhost امریکا و الانه همhivelocity امریکا که از نظر و پشتیبانی و اپ تایم به پای hivelocity نرسیده ( نظر شخصی ) . ان شاالله نمایندگیشون هم میگیرم و افر های خوبی میتونم تقدیم دوستان کنم همین الان هم افر خوبی داریم.خواستین پیغام خصوصی در خدمتم

شما این همه دیتا سنتر معرفی کردی حداقل اونایی که دوستان مزایا و معایبش رو نگفتن شما توضیح می دادی
با تشکر

WebRang
June 20th, 2009, 06:47
ببین دوست من اگر واست قیمت + پهنای باند مهم نیست!
http://iweb.com بهترین گزینه هست
بعد http://caro.net
و بعد هم http://xlhost.com

اما باز هچ جایی واسه من گیگا نمیشه :دی

Arashdn
June 20th, 2009, 06:51
ایکس ال هاست
مزایا:
- قیمت مناسب
- عدم مشکلات تحریم
- سرعت عالی
- آپتایم خوب
- پورت هم 10 میده که با حدود فک کنم 15 یا 20 دلار میتونید به 100 ارتقا بدید

معایب:
- تنها عیب اینکه که شنبه ها و یکشنبه ها ساپرتشن خیلی ضعیف میشه

Vahid
June 20th, 2009, 07:19
۱۰۰ درصد تایید میشه

شما نماینده giga هستید؟

این یعنی بودن ساپورت :d
همیشه این یادتون باشه گت وی ها تو us هستند
المان به ایران ping یهتری میده تا نسبت به امریکا
ولی کیفیت دیتا سنتر هایی مثل liquid یا theplanet یا softlayer رو المانی ها تو خواب هم نمیتونند ببیند
ولی مشکل تحریم خیلی جدی هست
اصلا برا کسی که تازه کاره آمریکا توصیه نمیشه

Arashdn
June 20th, 2009, 07:27
۱۰۰ درصد تایید میشه

شما نماینده giga هستید؟

ولی کیفیت دیتا سنتر هایی مثل liquid یا theplanet یا softlayer رو المانی ها تو خواب هم نمیتونند ببیند
چرا بره تازه کارا توصیه نمیشه امریکا؟
البته بره تازه کارا سرور های مجازی و vds ها توصیه میشه ...

Vahid
June 20th, 2009, 07:31
چرا بره تازه کارا توصیه نمیشه امریکا؟
چون ممکنه توی پرداختشون مشکل پیش بیاد نتونند بیچونند :d
اونا هم از خداشونه میبندند

WGB
June 20th, 2009, 08:05

سلام.

بنده نه راجب دیتاسنتر گیگا بحث میکنم نه هیچ ای دیگه.

دیتاسنتری که سایتش دانی داره بحث کردن نداره.

Dual Core E5200
2GB Ram
250GB HDD
1000GB BW
100MB Port
5 IP

ماهانه : 69000 تومان

Core 2 Quad Q8200 یا Core 2 Quad Q6600
2GB Ram
250GB HDD
1500GB BW
100MB Port
5 IP

ماهانه : 89000 تومان

Quad Core Xeon X3220
4GB Ram
250GB HDD
1500GB BW
100MB Port
5 IP

ماهانه : 129000 تومان

Quad Core Xeon X3360
8GB Ram
500GB HDD
2000GB BW
100MB Port
5 IP

ماهانه : 199000 تومان

این سرور ها از دیتاسنتر ایکس ال هاست است

مزایا :
آپتایم بالا
کیفیت بالا
سرعت بالا
قیمت مناسب
آپ گرید سرورها با قیمت مناسب

ایرادها :
نداشتن ساپورت در ساعات غیر از ساعات کاری
پینگ بالاتر نسبت به اروپا

Quad Core Xeon X3210
8GB Ram
2x500GB HDD
3000GB BW
100MB Port
13 IP

ماهانه : 199000 تومان

این سرور از دیتا سنتر Leaseweb است که از بزرگترین دیتاسنترهای اروپا است
از همه لحاظ تایید شده است

موفق باشید

WebRang
June 20th, 2009, 08:21
100% تایید میشه!

Nikihost
June 20th, 2009, 08:35
به نظر من المان تنها چيزي كه داره و اكثريت روش مانور ميدن اين پهناي باند نامحدودش است.
من شخصا كيفيت امريكا را ترجيح ميدم به المان.
من ديتاسنتري كه ازشون راضي بودم يكيش اين XLhost است كه سرويس هاشون خوبه و اينكه يه كم پشتيبانشون ميلگنه.
من به شما hivelocity را هم پيشنهاد ميكنم.

WebRang
June 20th, 2009, 08:41
به نظر من المان تنها چيزي كه داره و اكثريت روش مانور ميدن اين پهناي باند نامحدودش است.
من ديتاسنتري كه ازشون راضي بودم يكيش اين xlhost است كه سرويس هاشون خوبه و اينكه يه كم پشتيبانشون ميلگنه.
آدرس دیتاسنتر رو لطف کنین ....

Nikihost
June 20th, 2009, 08:47
آدرس دیتاسنتر رو لطف کنین ....
خدمت شما http://hivelocity.net/

Kambiz
June 20th, 2009, 16:07
ایکس ال هاست
مزایا:
- قیمت مناسب
- عدم مشکلات تحریم
- سرعت عالی
- آپتایم خوب
- پورت هم 10 میده که با حدود فک کنم 15 یا 20 دلار میتونید به 100 ارتقا بدید

معایب:
- تنها عیب اینکه که شنبه ها و یکشنبه ها ساپرتشن خیلی ضعیف میشه

این ساپورت ضعیفش دردسر نمی شه ؟

Kambiz
June 20th, 2009, 16:13
من تا این جا فهمیدم گیگا برم بهتره شزایطش مناسب تره اما نمیدونم چیه که billing.ground این قدر از آپ تایم این دیتا سنتر بد می گه
اگه بهم دوستان بتونم ثابت کنن گیگا آپتایم بالا وعالی داره گیگا می خرم
اگه نشد xlhost میگیرم چون بهه نظر من بعد از گیگا مناسب تره
pizul لطفا ثابت کن که گیگا مشکلآپ تایم نداره و billing.ground شما هم نظرتونو بدین چون می خوام ئقیق ترین برداشت رو داشته باشم
با تشکر

Kambiz
June 20th, 2009, 16:15
من ديتاسنتري كه ازشون راضي بودم يكيش اين XLhost است كه سرويس هاشون خوبه و اينكه يه كم پشتيبانشون ميلگنه.

اگه یکم در مورد hivelocity بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

rn4j1m1
June 20th, 2009, 17:04
دوست عزیز گفتم باید دلایل شخصی و معایب و مزایاشو بگی مثل پیزول عزیز
ما داریم حرفه ای بررسی می کنیم دیتا سنتر ها رو

{ من فقط iWeb رو پیشنهاد میکنم (کانادا) }
کامل نیست
توضیح کامل لطفا

آپتایم 99.9% و پشتیبانی به وسیله Live chat ، Email ، تلفن
قیمت ها هم خوبه و افزایش آمکانات سرور هم ارزون تر از بعضی جاها مثل گیگا هست

ShahServer
June 20th, 2009, 17:35
setup fee نداره
پشتیبانیشون عالی هست. به وسیله چت و تلفن و ایمیل پشتیبانی می کنند. قیمت ها هم هر کدام را خواستید بگید من براتون با قیمت خیلی مناسب می خرم

Kambiz
June 20th, 2009, 17:44
قیمت هاش از گیگا گرون تره ؟

ShahServer
June 20th, 2009, 17:54
من با نصف قیمت می خرم از hivelocity.net
این قیمت را جایی دیگه نمیتونی گیر بیاری.

WGB
June 20th, 2009, 17:55
من تا این جا فهمیدم گیگا برم بهتره شزایطش مناسب تره اما نمیدونم چیه که billing.ground این قدر از آپ تایم این دیتا سنتر بد می گه
اگه بهم دوستان بتونم ثابت کنن گیگا آپتایم بالا وعالی داره گیگا می خرم
اگه نشد xlhost میگیرم چون بهه نظر من بعد از گیگا مناسب تره
pizul لطفا ثابت کن که گیگا مشکلآپ تایم نداره و billing.ground شما هم نظرتونو بدین چون می خوام ئقیق ترین برداشت رو داشته باشم
با تشکر

دوست عزیز من هم با Host Tracker و هم با http://www.myserveralerts.com/en/ چک کردم جفتشون دان تایم نشون دادن.
به گفته خودشون که با افتخار میگن بخاطر ارتقا پرت به 10 گیگابایت ( که بسیار ضعیف برای دیتاسنتر) چندین ساعت قطعی پورت داشتن

ShahServer
June 20th, 2009, 18:12
دوست عزیز من هم با host tracker و هم با http://www.myserveralerts.com/en/ چک کردم جفتشون دان تایم نشون دادن.
به گفته خودشون که با افتخار میگن بخاطر ارتقا پرت به 10 گیگابایت ( که بسیار ضعیف برای دیتاسنتر) چندین ساعت قطعی پورت داشتن

این ماله کدوم دیتاسنتر بود؟

WGB
June 20th, 2009, 18:19
این ماله کدوم دیتاسنتر بود؟

راجب گیگا بود

rayannet
June 20th, 2009, 18:26
أوست billing.ground از جای دیگه سرور دارن و میخوان واسه اونجا تبلیغ کنن و متاسفانه بلد نیست و همه اش اسم آپتایم میاره من نمیدونم این معجزه میکنه چیکار میکنه که DownTime میزنه ما هم از Host-tracker میگیریم هم myserveralerts.com هر دو 100% بوده اما واسه این میزنه DownTime
البته دوست عزیز سعی کن روش تبیلغ کردنت عوض کنی در ضمن من اگر این اقا بیاد از گیگا سرور بگیره یا از هر جای دیگه سوده زیادی تو جیب من نمیره .
فکر کنم این اقای billing.ground که همیشه مخالف 100% دگیگا هست بخاطر این مخالفن که قیمت پایین میده و پهنای باند نامحدود

دوست عزیز ما فعلا که ازش راضی بودیم و اون DownTime هایی که میگی نمیدونم از کجا میاری در ضمن میشه از یک سرور دیگه Uptime گرفت و بعد IP هاش تغییر داد و به IP گیگا تغییر داد و فکر کنم برای اینکه دشمن 100% گیگا هست داره اینکار انجام میده اگر نیاز باشه من عکس بگیرم که Uptime سرور ما اکثرا 100% هست و واسه این اقا بفرسم که شاید خدا کرد دیگه اینقدر بد و بیراه نگه
دوست عزیز نمیدونم دیتاسنتر شما کجاست خوب اگر نمیتونی معرفی اش کنی و یا مشتری زیاید نداره خواهش میکنم کار دیگران را زیر سوال نبر و در ضمن گیگا بهتر از کشورهای اروپایی هم سرویس میده

در ضمن هیچفروشنده ای نمیتونه رضایت همه مشتریانش جلب کنه , گیگا که رضایت ما جلب کرده و بهتر از اروپاییان هم هست , اما اگر رضایت شما جلب نکرده بهتره واسه خودتون حرف بی خودی نزنید

ببخشید تند رفتم چون دیگه این اقای محترم خیلی داره شورش در میاره

WGB
June 20th, 2009, 19:14
أوست billing.ground از جای دیگه سرور دارن و میخوان واسه اونجا تبلیغ کنن و متاسفانه بلد نیست و همه اش اسم آپتایم میاره من نمیدونم این معجزه میکنه چیکار میکنه که DownTime میزنه ما هم از Host-tracker میگیریم هم myserveralerts.com هر دو 100% بوده اما واسه این میزنه DownTime
البته دوست عزیز سعی کن روش تبیلغ کردنت عوض کنی در ضمن من اگر این اقا بیاد از گیگا سرور بگیره یا از هر جای دیگه سوده زیادی تو جیب من نمیره .
فکر کنم این اقای billing.ground که همیشه مخالف 100% دگیگا هست بخاطر این مخالفن که قیمت پایین میده و پهنای باند نامحدود

دوست عزیز ما فعلا که ازش راضی بودیم و اون DownTime هایی که میگی نمیدونم از کجا میاری در ضمن میشه از یک سرور دیگه Uptime گرفت و بعد IP هاش تغییر داد و به IP گیگا تغییر داد و فکر کنم برای اینکه دشمن 100% گیگا هست داره اینکار انجام میده اگر نیاز باشه من عکس بگیرم که Uptime سرور ما اکثرا 100% هست و واسه این اقا بفرسم که شاید خدا کرد دیگه اینقدر بد و بیراه نگه
دوست عزیز نمیدونم دیتاسنتر شما کجاست خوب اگر نمیتونی معرفی اش کنی و یا مشتری زیاید نداره خواهش میکنم کار دیگران را زیر سوال نبر و در ضمن گیگا بهتر از کشورهای اروپایی هم سرویس میده

در ضمن هیچفروشنده ای نمیتونه رضایت همه مشتریانش جلب کنه , گیگا که رضایت ما جلب کرده و بهتر از اروپاییان هم هست , اما اگر رضایت شما جلب نکرده بهتره واسه خودتون حرف بی خودی نزنید

ببخشید تند رفتم چون دیگه این اقای محترم خیلی داره شورش در میاره

سلام دوست عزیز.
راجب DownTime :
من دان تایمتون رو واسه خودتون تنها ارسال کردم پس شلوغ بازی در نیار که کسی فکر کنه خبری.دیتا سنتری که خودش اعلام کنه دانی دارم بدرد آب حوض میخوره.بنده نیازی به خراب کردن گیگا ندارم که بخوام آی پی عوض کنم.آنچه Host Tracker و myserveralerts.com به من داد منعکس کردم.شما هم به خودت فشار نیار شیرت خشک میشه.

راجب دیتا سنتر :
بنده از XLHost یا همون EE.Net سرور میگیرم و LeaseWeb هم بتازگی شروع کردم. راجب پورت گیگا بنده کامل توضیح دادم که از کجا شبکه دیتاسنتر رو تامین میکنه.شمایی که با 10 ساعت دان تایم مثل آب خوردن کنار میای باید باقله بفروشی نه هاستیگ

میخوای جواب بدی پیام خصوصی بده که اینجا رو الکی شلوغش نکنی بچه جون

والسلام

rayannet
June 20th, 2009, 19:35
در ضمن شاید شما بخواید برید رو سروری Uptime بگیری که در روز 2ساعت هم روشن نیست و خود مدیرش خاموش میکنه دوست عزیز من در تاپیک قبل اعلام کردم از سایت بنده بگیر و در انجمن بزار

در ضمن چند تا توهین کردی به بنده که میخواستم جوابت بدم که دیگه حتی روت نشه در انجمن بیای اما صلاح ندونستم اگر دیگه بیشتر توهین بشه مطمئن باش بی جوابت نمیزارم. (بچه جون دیگه تکرار نشه جیش/بوس/لالا)

و راجب توصبح بعدی تون (راجب دیتا سنتر :)
شما که در تاپیک قبل گفتی 40 سرور دارم بهتر نبود دیتاسنتر تو خارج راه انداری کنی ؟ :))
فکر کنم شرکت های بزرگ ایرانی هم اینقدر نداشته باشن که این اقا اینقدر داره :))

باز جواب این (مثل آب خوردن کنار میای باید باقله بفروشی نه هاستیگ) هم میخواستم بدم اما دیدم تو انجمن درست نیست بگم.

Kambiz
June 20th, 2009, 20:21
سلام دوست عزیز.
راجب downtime :
من دان تایمتون رو واسه خودتون تنها ارسال کردم پس شلوغ بازی در نیار که کسی فکر کنه خبری.دیتا سنتری که خودش اعلام کنه دانی دارم بدرد آب حوض میخوره.بنده نیازی به خراب کردن گیگا ندارم که بخوام آی پی عوض کنم.آنچه host tracker و myserveralerts.com به من داد منعکس کردم.شما هم به خودت فشار نیار شیرت خشک میشه.

راجب دیتا سنتر :
بنده از xlhost یا همون ee.net سرور میگیرم و leaseweb هم بتازگی شروع کردم. راجب پورت گیگا بنده کامل توضیح دادم که از کجا شبکه دیتاسنتر رو تامین میکنه.شمایی که با 10 ساعت دان تایم مثل آب خوردن کنار میای باید باقله بفروشی نه هاستیگ

میخوای جواب بدی پیام خصوصی بده که اینجا رو الکی شلوغش نکنی بچه جون

والسلام

پ.خ برای چی یادت رفته ؟
من تاپیک زدم که بفهم کدوم بهتره تا انتخاب بکنم
شما 2 تا نمی خواد پ.خ بدی همینجا بگو لطفا

WebRang
June 20th, 2009, 20:29
من 100% گیگا رو تایید میکنم ...
عالی هست واقعا"!
امیدوارم همیشه اینجوری باشه

WGB
June 20th, 2009, 20:43
در ضمن شاید شما بخواید برید رو سروری uptime بگیری که در روز 2ساعت هم روشن نیست و خود مدیرش خاموش میکنه دوست عزیز من در تاپیک قبل اعلام کردم از سایت بنده بگیر و در انجمن بزار

در ضمن چند تا توهین کردی به بنده که میخواستم جوابت بدم که دیگه حتی روت نشه در انجمن بیای اما صلاح ندونستم اگر دیگه بیشتر توهین بشه مطمئن باش بی جوابت نمیزارم. (بچه جون دیگه تکرار نشه جیش/بوس/لالا)

و راجب توصبح بعدی تون (راجب دیتا سنتر :)
شما که در تاپیک قبل گفتی 40 سرور دارم بهتر نبود دیتاسنتر تو خارج راه انداری کنی ؟ :))
فکر کنم شرکت های بزرگ ایرانی هم اینقدر نداشته باشن که این اقا اینقدر داره :))

باز جواب این (مثل آب خوردن کنار میای باید باقله بفروشی نه هاستیگ) هم میخواستم بدم اما دیدم تو انجمن درست نیست بگم.

بنده شخصیتم طوری نیست که خودمو بیشتر از این با شما دهن به دهن کنم.
ولی یادت باشه که همیشه عاقلان دانند

Arashdn
June 21st, 2009, 04:09
چرا تو این فروم هر تاپیکی که از 3 صفحه بره بالاتر به دعوا کشیده میشه؟؟؟؟؟

در مورد گیگا من یادمه سرور مجازی داشتم و خود گیگا هم اعلام کرده بوده که اوایل سال جاری میلادی سرعت 100 سروراش فک کنم به 5 رسیده بود......

بعد عیبش اینکه پورت شیر میده و سرعت 10 رو گارانتی میکنه ولی تا 100 میره (اونم فقط شب ها به ساعت آلمان)

ولی ایکس ال هاست پورت اخاصاصی بهتون میده

در مورد تعداد سرور من خودم شاهدم یکی از دوستام از ایکس ال هاست حدود 50 تا سرور برای مشتری هاش گرفته ....
یه خورده که با این دی سی کار کنید آفر های خوبی براتون داره ...

Nikihost
June 21st, 2009, 05:55
دوست عزیز.
هر شخصی که میخواد سرور بگیره برای خودش ملاک خواستی داره.شاید من بگم از امریکا بگیرید ولی شما از سرویس المان خوشتون میاد.بستگی به خودتون داره.اپ تایم امریکا تضمینی است چون دولتش روی اون سرمایه گذاری میکنه و تضمین شده است ( نقل قول از مدیر اشیانه - بهروز )
شما دیتاسنتری که میخوای ازش سرویس بگیری در مرجله اول خوب در موردش تحقیق کن که بعد از خرید پشیمون نشی.
موفق باشی

Kambiz
June 21st, 2009, 07:18
آی خدا من اومدم تاپیک بزنم تا مشکلم حل شه باز حل نشد یکی میگه 100% گیگا یکی میگه گیگا بدرد نمی خوره

Nikan
June 21st, 2009, 13:43
سلام

خوب من فکر می کنم یکم دیر به این تاپیک رسیدم شرمنده.

دوست عزیز اگر در فکر انتخاب دیتا سنتر خوب هستید به نظر من چیزی که خیلی باید به آن توجه کنید کیفیت شبکه و پهنای باند دیتا سنتر و تعداد سرور هایی که آن دیتا سنتر دارد و بحث پشتیبانی آن و اینکه آیا دیتا سنتر پشیتبانی قوی و فنی 24 ساعته دارد ؟؟ و نکته ای که شاید کمتر کسی به آن توجه می کند بحث سخت افزارهای سرور ها است که آیا اصلی و از یک شرکت معتبر تهیه می کند یا نه ؟ آیا سرور ها به صورت Rackmount هستند یا خیر ؟؟

اینها مواردی است که دیتا سنتر ها بایستی برای آن هزینه کنند و دیتا سنتر های خوب فقط این کار را انجام می دهند.

پیشنهاد من به شما گرفتن سرور از Caro است

با تشکر

Kambiz
June 21st, 2009, 16:38
سلام

خوب من فکر می کنم یکم دیر به این تاپیک رسیدم شرمنده.

دوست عزیز اگر در فکر انتخاب دیتا سنتر خوب هستید به نظر من چیزی که خیلی باید به آن توجه کنید کیفیت شبکه و پهنای باند دیتا سنتر و تعداد سرور هایی که آن دیتا سنتر دارد و بحث پشتیبانی آن و اینکه آیا دیتا سنتر پشیتبانی قوی و فنی 24 ساعته دارد ؟؟ و نکته ای که شاید کمتر کسی به آن توجه می کند بحث سخت افزارهای سرور ها است که آیا اصلی و از یک شرکت معتبر تهیه می کند یا نه ؟ آیا سرور ها به صورت rackmount هستند یا خیر ؟؟

اینها مواردی است که دیتا سنتر ها بایستی برای آن هزینه کنند و دیتا سنتر های خوب فقط این کار را انجام می دهند.

پیشنهاد من به شما گرفتن سرور از caro است

با تشکر

می شه چند تا دیتا سنتر دیگه هم نام ببری البته با توضیح معایب و مزایا تا من از بین اینها یکی رو انتخاب کنم
با تشکر

j4b3r
June 21st, 2009, 17:20
سلام
من الان با xlhost کار میکنم
یکم من رو اذیت کرد که سرور روز اول مشکل سخت افزاری داشت بعدش حل شد
قیمتش مناسبه
منم با واسطه گرفتم قیمت کمتر بهم میده
اپ تایم و سرعتش هم خوبه
و یه خوبی دیگش اینه که مدیرش ایرانیه
به نظر الان برا ما خوبه
اگه هم مثل من حال وخوصله پرداخت دلاری رو ندارید از یکی از واسطه ها بگیرید که البته مطمئن باشه
تا خیالتون راحت بشه
این دوست من که ازش گرفتم افرهای خوبی میده که واقعا مناسبه
و فکر کنم بالای 30 تا سرور برا مشتری ها داره

WebRang
June 21st, 2009, 17:35
دوستان لطفا" احترام همدیگر رو نگهدارید!
از دیتاسنتر خودتون تعریف کنین و معایبشو بگین ...
نیاز نیست به دیتاسنتر هایی که اصلا" باهاشون کار نکردید حرف بزنین و دیگران را مورد بی احترامی قرار بدید!
این تاپیک واسه جنگ نیست!
واسه کمک به این بنده خداست که میخواد سرور بگیره و تو دوراهی گیرکرده ...

ممنون از همکاریتون
موفق باشید.

j4b3r
June 21st, 2009, 17:55
سلام
نمی دونم چرا هر جا بحث هاستینگ هست
تند و تند دعوا میشه
ما همه به هم دوستیم ....
من حدود 7 ماه از سروز24 سرور داشتم ویکی از بهترین سرورام بود
و حتی از این سرور xlhost هم که الان دارم بهتر بود
واقعا عالی هست

WebRang
June 21st, 2009, 18:12
سلام
نمی دونم چرا هر جا بحث هاستینگ هست
تند و تند دعوا میشه
ما همه به هم دوستیم ....
من حدود 7 ماه از سروز24 سرور داشتم ویکی از بهترین سرورام بود
و حتی از این سرور xlhost هم که الان دارم بهتر بود
واقعا عالی هست
شما از سروز24 ، سرور داشتین؟!
یعنی سرور داخل ایران یا منظورتون وی پی اس هست؟

__OMID__
June 21st, 2009, 18:14
آی خدا من اومدم تاپیک بزنم تا مشکلم حل شه باز حل نشد یکی میگه 100% گیگا یکی میگه گیگا بدرد نمی خوره

فکر کنم مشکل شما چیز دیگه ای باشه و یا اینکه خیلی دوست دارید مشکل ایجاد کنید .

چون اگه مشکل سرور داشتید تا الان حتما تصمیم گرفته بودید

حالا هم من به خاطر اینکه مشکلتون حل نشده بمونه بهتون میگم نه آلمان به درد شما میخوره نه آمریکا ولی نری تاپیک هلند یا چین باز کنی :78:

NovinServer
June 21st, 2009, 19:42
المان حرف نداره این 150 بار !

Average Monthly Uptime for NovinServer.com [ http://www.webhostingstuff.com/uptime/NovinServercom.html ]

:67:

WGB
June 21st, 2009, 22:29

Average monthly uptime for novinserver.com [ http://www.webhostingstuff.com/uptime/novinservercom.html ]

شما در مارچ 2009 نزدیک به 23 ساعت دان تایم داشتید. این یعنی عالیه

لطفا حمله نکنید.
جواب فقط.

Nikan
June 22nd, 2009, 06:58
سلام

به نظر من امکانات دیتا سنتر ها در آمریکا قابل قیاس با دیتا سنتر های سایر کشورها نیست

IFACO.Net
June 22nd, 2009, 07:49
مراتب استیبل بودن زیر ساخت شبکه اینترنتی کشوری و مراتب کیفی دیتاسنترهای آنها :

1- آمریکا

2- کانادا

3- انگلستان

4-آلمان

5- هلند و دیگر کشورهای اروپایی

6- ژاپن ، کره

7- ، چین ، روسیه ، مالزی، ایران و ....

j4b3r
June 22nd, 2009, 12:58
شما از سروز24 ، سرور داشتین؟!
یعنی سرور داخل ایران یا منظورتون وی پی اس هست؟
سلام
من سرور ازشون داشتم تویه هلند
و هنوزم میگم سرور خوبی بود
یکمک هزینه اش بالا بود
ولی بک آپ داشتم
و apc هم داشتم
و در کل سرور خیلی عالیی بود

Kambiz
June 22nd, 2009, 13:48
سلام
من الان با xlhost کار میکنم
یکم من رو اذیت کرد که سرور روز اول مشکل سخت افزاری داشت بعدش حل شد
قیمتش مناسبه
منم با واسطه گرفتم قیمت کمتر بهم میده
اپ تایم و سرعتش هم خوبه
و یه خوبی دیگش اینه که مدیرش ایرانیه
به نظر الان برا ما خوبه
اگه هم مثل من حال وخوصله پرداخت دلاری رو ندارید از یکی از واسطه ها بگیرید که البته مطمئن باشه
تا خیالتون راحت بشه
این دوست من که ازش گرفتم افرهای خوبی میده که واقعا مناسبه
و فکر کنم بالای 30 تا سرور برا مشتری ها داره

چجوری می تونم با دوستتون که واسطه است ارتباط برقرار کنم ؟

Kambiz
June 22nd, 2009, 13:51
دوستان لطفا" احترام همدیگر رو نگهدارید!
از دیتاسنتر خودتون تعریف کنین و معایبشو بگین ...
نیاز نیست به دیتاسنتر هایی که اصلا" باهاشون کار نکردید حرف بزنین و دیگران را مورد بی احترامی قرار بدید!
این تاپیک واسه جنگ نیست!
واسه کمک به این بنده خداست که میخواد سرور بگیره و تو دوراهی گیرکرده ...

ممنون از همکاریتون
موفق باشید.

خیلی ممنون پیزول عزیز
خوشحالم که یکی منو درک کرد و فهمید برای چی تاپیک زدم:55::55:

Kambiz
June 22nd, 2009, 13:55
فکر کنم مشکل شما چیز دیگه ای باشه و یا اینکه خیلی دوست دارید مشکل ایجاد کنید .

چون اگه مشکل سرور داشتید تا الان حتما تصمیم گرفته بودید

حالا هم من به خاطر اینکه مشکلتون حل نشده بمونه بهتون میگم نه آلمان به درد شما میخوره نه آمریکا ولی نری تاپیک هلند یا چین باز کنی :78:

شما مثل اینکه با کله اومدی تو تاپیک و پست دادی از اول رو بخون می فهمی که هنوز انتخاب سخته چون یکی میگه فقط المان اون یکی میگه المان همش دان هست

Kambiz
June 22nd, 2009, 13:58

Average monthly uptime for novinserver.com [ http://www.webhostingstuff.com/uptime/novinservercom.html ]

شما در مارچ 2009 نزدیک به 23 ساعت دان تایم داشتید. این یعنی عالیه

لطفا حمله نکنید.
جواب فقط.

اقا امید این 2 تا رو ببین تو باشی چی کار میکنی این میگه خوبه توپست بدی یکی دیگه می گه بده =))=))
رسما ادم گیج میشه:66:

IFACO.Net
June 22nd, 2009, 14:04
اقا امید این 2 تا رو ببین تو باشی چی کار میکنی این میگه خوبه توپست بدی یکی دیگه می گه بده =))=))
رسما ادم گیج میشه:66:

پس برای چی من آمار کیفیت اینترنت و دیتاسنترهای کشورها رو در چند پست بالاتر دادم که حساب کار دست تون بیاد !

در ضمن گرفتن سرور از آمریکا ریسک بالایی داره !

Kambiz
June 22nd, 2009, 14:16
پس برای چی من آمار کیفیت اینترنت و دیتاسنترهای کشورها رو در چند پست بالاتر دادم که حساب کار دست تون بیاد !

در ضمن گرفتن سرور از آمریکا ریسک بالایی داره !

شما می گی امریکا ریسکه پس باید آلمان گرفت دیگه
فکر کنم غیر مستقیم منظورت این بود

IFACO.Net
June 22nd, 2009, 14:55
من اسم چند کشور رو بردم که با توجه به مراتب یکی رو انتخاب کنی ، در ضمن اگر در لیستی که دادم دقت کنی آلمان بعد از آمریکا نیست !

__OMID__
June 22nd, 2009, 15:09
شما اگه بگی سرور رو برای چه کاری میخواید فکر کنم نتیجه بهتری بگیرید

در ضمن نظر سنجی خیلی کمک میکنه نه ایجاد همچین تاپیکی

Kambiz
June 22nd, 2009, 16:47
شما اگه بگی سرور رو برای چه کاری میخواید فکر کنم نتیجه بهتری بگیرید

در ضمن نظر سنجی خیلی کمک میکنه نه ایجاد همچین تاپیکی

من برای هاستینگ می خوام
نظر سنجی فقط می فهمی که آلمان یا آمریکا دلایلشو نمی فهمی

Vahid
June 22nd, 2009, 16:50
iweb بگیر برو

Kambiz
June 22nd, 2009, 18:52
iweb بگیر برو

همیشه این قدر کوتاه صحبت می کنی ؟ ;)

Kambiz
June 22nd, 2009, 18:54
من الان نظرم روگیگاست فقط از آپ تایم سرعت پورتش می ترسم
اخه بعضی از دوستان بد ممی گن ازش

این 2 تا حل بشه گیگا می گیرم:(

IFACO.Net
June 22nd, 2009, 19:11
آپتایم یکی از اصلی ترین مشخصه های هاستینگ های برتر هست !

Kambiz
June 22nd, 2009, 20:02
آپتایم یکی از اصلی ترین مشخصه های هاستینگ های برتر هست !

حالا این گیگا آپ تیمش واقا چجوریاست ؟

__OMID__
June 22nd, 2009, 23:33
من برای هاستینگ می خوام
نظر سنجی فقط می فهمی که آلمان یا آمریکا دلایلشو نمی فهمی

خوب همین که بفهمی المان یا امریکا کافیه :) دلیلشم تا بادیتاسنتر ها کار نکنی نمیفهمی تجربه بهت همه چیز حالی میکنه

NS1.HOST3ERVER.COM (has 3 domains
با این تعداد یوزر فکر نمیکنی سرور برات مناسب نیست سرور مجازی هم چیزه خوبیه ها :65:
البته اگه برای کار هاستینگ میخواید :106: اگه مشتریاتون اندازه انگشت های دست هم نیست پیشنهاد میکنم اصلا دنبال سرور گرفتن نرو چون چیزی جز ضرر عایدت نمیشه

Sajad
June 23rd, 2009, 04:36
من الان نظرم روگیگاست فقط از آپ تایم سرعت پورتش می ترسم
اخه بعضی از دوستان بد ممی گن ازش

این 2 تا حل بشه گیگا می گیرم:(

من از سرورهای روی گیگا دانلود داشته ام.
اگه بگیم پورت اون 10mb هم بوده باشه باید سرعت دانلود نرمالش 1.2mb دانلود بده در حالی که سرعت دانلودش از 120kb بالاتر نیومد. تنها و تنها و تنها تجربه ای که داشتم رو دارم میگم و نمیگم گیگا بده. مدت محدودی هم با گیگا کار کرده ام و بس...

همیشه این قدر کوتاه صحبت می کنی ؟ ;)
iweb بحثی روش نیست. همه چیزش مناسبه...

Kambiz
June 23rd, 2009, 05:44
خوب همین که بفهمی المان یا امریکا کافیه :) دلیلشم تا بادیتاسنتر ها کار نکنی نمیفهمی تجربه بهت همه چیز حالی میکنه

ns1.host3erver.com (has 3 domains
با این تعداد یوزر فکر نمیکنی سرور برات مناسب نیست سرور مجازی هم چیزه خوبیه ها :65:
البته اگه برای کار هاستینگ میخواید :106: اگه مشتریاتون اندازه انگشت های دست هم نیست پیشنهاد میکنم اصلا دنبال سرور گرفتن نرو چون چیزی جز ضرر عایدت نمیشه

اولا آمارت اشتباه هستش;)
دوما بشما مربوط نیست با چنتا یوزر می خوام برم رو سرور اختصاصی پولشو دارم دوست دارم خرج کنم >:p
سوما طبق قوانین پست اسپم نده و پست نا مربوط به تاپیک نزن:68:
موفق باشی

Kambiz
June 23rd, 2009, 05:46
من از سرورهای روی گیگا دانلود داشته ام.
اگه بگیم پورت اون 10mb هم بوده باشه باید سرعت دانلود نرمالش 1.2mb دانلود بده در حالی که سرعت دانلودش از 120kb بالاتر نیومد. تنها و تنها و تنها تجربه ای که داشتم رو دارم میگم و نمیگم گیگا بده. مدت محدودی هم با گیگا کار کرده ام و بس...

Iweb بحثی روش نیست. همه چیزش مناسبه...

پس بیخیل گیگا باید بشیم
آمیریکا بهتر , بنظر میاد

Sajad
June 23rd, 2009, 05:58
پس بیخیل گیگا باید بشیم
آمیریکا بهتر , بنظر میاد

از اینکه سرور آمریکا خوبه شک نکن. اما آمریکا هم همه دیتاسنترهاش ممکنه خوب نباشه. در ضمن آمریکا ممکنه سرورت رو ببندن بگن تحریمی...
اگه غیر از آلمان و آمریکا میخوای iweb میتونه انتخاب خوبی باشه برات که البته کاناداست...

iweb.com

اگه هم کانادا نمیخوای بگو در این مورد ادامه ندیم

Arashdn
June 23rd, 2009, 07:01
از اینکه سرور آمریکا خوبه شک نکن. اما آمریکا هم همه دیتاسنترهاش ممکنه خوب نباشه. در ضمن آمریکا ممکنه سرورت رو ببندن بگن تحریمی...
اگه غیر از آلمان و آمریکا میخوای iweb میتونه انتخاب خوبی باشه برات که البته کاناداست...

iweb.com

xlhost به هیچ وجه مشکل تحریم نداره
ادمینش ایرانیه من ازشون پرسیدم گفتن چون با خودی تجارت میکنیم دولت امریکا هیچی نمیگه پس از بابت ایکس ال هاست خیالتون راحت ...

Kambiz
June 23rd, 2009, 10:51
xlhost به هیچ وجه مشکل تحریم نداره
ادمینش ایرانیه من ازشون پرسیدم گفتن چون با خودی تجارت میکنیم دولت امریکا هیچی نمیگه پس از بابت ایکس ال هاست خیالتون راحت ...

Iweb.com

این مشخصات سیستم مال المان از همشون بالاتره؟
ئخصوصا رم /:)

__OMID__
June 23rd, 2009, 11:44
اولا آمارت اشتباه هستش;)
دوما بشما مربوط نیست با چنتا یوزر می خوام برم رو سرور اختصاصی پولشو دارم دوست دارم خرج کنم >:p
سوما طبق قوانین پست اسپم نده و پست نا مربوط به تاپیک نزن:68:
موفق باشی

اصلا از طرز حرف زدنت خوشم نیومد ادبت کجاست .

اولا گفتی برای هاستینگ میخوای من نظرمو گفتم نگفتی میخوای پولتو خرج کنی .

دوما به من نگو دارم اسپم میکنم که اسپمر رو دست خودت نیست اگه خواستی پست های اسپمتو اینجا برات لینک میکنم

سوما جواب این طرز حرف زدن را خواهی دید .

همکاران عزیز هم این کسانی که دارن توزمینه هاستینگ مثل قارچ رشد میکنند و صنف هاستینگ رو هرروز بدتر از دیروز میکنن اندازه لیاقتشون راهنمایی کنن .

Sajad
June 23rd, 2009, 11:48
خواهشا خاطر همدیگه رو ازرده نفرمایید!!!!!

خوب سخت افزار سرور مهمه. اما تو هاستینگ فقط و فقط سخت افزار حرف اول رو نمیزنه خیلی بُعد های دیگه ای هم هست که باید در نظر گرفت.

__OMID__
June 23rd, 2009, 12:11
برای این دوستمون هر چقدر توضیح بدید هیچی نمیفهمه :76:

من این آقا رو خواستم راهنمایی کنم که ضرر نکنن بهشون برخورده میگه به شما مربوط نیست این طرز صحبت درسته به نظر شما

Sajad
June 23rd, 2009, 12:21

من این آقا رو خواستم راهنمایی کنم که ضرر نکنن بهشون برخورده میگه به شما مربوط نیست این طرز صحبت درسته به نظر شما

درست نیست ولی شما کوتاه بیا. بذارید بحث در راه خودش ادامه پیدا کنه ؛ این تاپیک فقط مال ایشون نیست ؛ کسان دیگری هم خواهند آمد و میبینن و براشون مفید خواهد بود.

Kambiz
June 23rd, 2009, 13:11
اصلا از طرز حرف زدنت خوشم نیومد ادبت کجاست .

اولا گفتی برای هاستینگ میخوای من نظرمو گفتم نگفتی میخوای پولتو خرج کنی .

دوما به من نگو دارم اسپم میکنم که اسپمر رو دست خودت نیست اگه خواستی پست های اسپمتو اینجا برات لینک میکنم

سوما جواب این طرز حرف زدن را خواهی دید .

همکاران عزیز هم این کسانی که دارن توزمینه هاستینگ مثل قارچ رشد میکنند و صنف هاستینگ رو هرروز بدتر از دیروز میکنن اندازه لیاقتشون راهنمایی کنن .

اولا اگه بابت حرف من نارااحت شدی من عذر می خوام ام نوشته شما باعث شد من اینجوری جواب بدم اینجا داریم در مورد دیتا سنتر المان و امریکا بحث می کنیم نه سر تعداد مشتری ها

Kambiz
June 23rd, 2009, 13:12
خواهشا خاطر همدیگه رو ازرده نفرمایید!!!!!

خوب سخت افزار سرور مهمه. اما تو هاستینگ فقط و فقط سخت افزار حرف اول رو نمیزنه خیلی بُعد های دیگه ای هم هست که باید در نظر گرفت.

اخه اون سخت افزاری که گیگا می ده با اون قیمتش ادم رو وسوسه می کنه :60:

Kambiz
June 23rd, 2009, 13:14

چون که با اطلاعات غلت حرف زدی در ضمن موضوع تاپیک چیز دیگستو باید در همون رابطه صحبت بکنیم
از من گله مند نشو >:d<

Sajad
June 23rd, 2009, 15:02

درسته. قیمتش خوبه. سخت افزار بالایی هم میده. خودمم دو دلم که بگیرم ازش یا نه . اما وقتی آپتایم بعضی دوستان که رو این دیتاسنتر هستن میبینم زیر 100 هست هر ماه و سرعت دانلودش هم خیلی اذیت میکنه یه جورایی نظرم بر میگرده که نگیرم.

با این حال کاملا تصمیم نهایی رو خودت میگیری. اگه گرفتی و خوب بود برات به ما هم بگو خوشحال میشیم.

Nikihost
June 23rd, 2009, 23:07
دوست من اگر بحث وسوسه است.بيا من بهت يه افر معرفي ميكنم كه دركش تا 2-3 ساعتي برات نامفهوم باشه.واسه اينكه قيمت سرور شكسته نشه.قيمت نميدم
به نظر من اگر شما بخواي امريكا و المان را تجربه كني.هر كدوم يكي Vps بگير.حداقل همه چيز مياد تو دستت.
موفق باشيد

rayannet
June 23rd, 2009, 23:11
دوستان اونایی که میگن سرور گیگا خوب نیست بیان من یک سرور مجازی بهشون میدم تست کنن اگر خوب بود سرور اختصاصی از گیگا بگیرن
برای دریافت تست پیغام خصوصی

Arashdn
June 24th, 2009, 04:36
دوستان اونایی که میگن سرور گیگا خوب نیست بیان من یک سرور مجازی بهشون میدم تست کنن اگر خوب بود سرور اختصاصی از گیگا بگیرن
برای دریافت تست پیغام خصوصی
من قبلا یکی گرفته بودم
از کسی که میدونستم زیاد سرورو پر نمیکنه
در ضمن وقتی خود دیتاسنتر میگه سرعت 10 مگابیت رو گارانتی میکنیم....