PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی هاست دانلود

msadegh58
June 16th, 2017, 11:21
سلام
میخوام هاست دانلود ایران بگیرم ولی تو این زمینه کلا هیچ اطلاعاتی ندارم . از دوستان کسی میتونه وقت بذاره راهنمایی کنه ؟

JeyServer
June 16th, 2017, 11:41
سلام، روزتون
چقدر خوب بود که میفرمایید دقیقا سوالتون و مشکلتون چیه؟

درهر صورت اگر مایل به گفتگوی آنلاین هستید من در جی سرور آنلاین هستم: https://www.jeyserver.com

msadegh58
June 16th, 2017, 13:29
سرویس اینترنتی ک دارم امکان دانلود 900 گیگ از سایتای ایرانی رو بهم میده با توجه به اینکه اکثر فایلهای مد نظرم در سرورهای خارج از کشوره بهم گفتن احتمالا میتونم از هاست دانلود استفاده کنم ولی من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم

ضمنا فعلا افلاین هستین متاسفانه امکان استفاده از راهنماییتون برام مقدور نیست

TeraServerCo
June 16th, 2017, 13:36
سلام
شما اگر بخواین از سرور ایران دانلود داشته باشید
باید ابتدا فایل هاتون رو روی سرور ایران دانلود نمائید به همین منظور
اگر بخواین 900 گیگ دانلود بر روی سرور داشته باشید باید هزینه تقریبا 1 ترابایت ترافیک سرور رو پرداخت کنید
هاست دانلود به کار شما نمیاد زیرا ابتدا باید فایل ها رو از سرور خارج دانلود کنید بریزید رو هاست دانلود
اطلاعات تماس در امضا موجود هست خواستید تماس بگیرید راهنمایی کنم
با تشکر

سرویس اینترنتی ک دارم امکان دانلود 900 گیگ از سایتای ایرانی رو بهم میده با توجه به اینکه اکثر فایلهای مد نظرم در سرورهای خارج از کشوره بهم گفتن احتمالا میتونم از هاست دانلود استفاده کنم ولی من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم

ضمنا فعلا افلاین هستین متاسفانه امکان استفاده از راهنماییتون برام مقدور نیست

vpgroup
June 16th, 2017, 13:38
با سلام
در ارتباط باشید

DaryaHost
June 16th, 2017, 17:57
سلام
میخوام هاست دانلود ایران بگیرم ولی تو این زمینه کلا هیچ اطلاعاتی ندارم . از دوستان کسی میتونه وقت بذاره راهنمایی کنه ؟

درود
دوست عزیز در تلگرام در تماس باشید راهنماییتون میکنم
09212182842

masterphp
June 16th, 2017, 18:25
سلام
شما بهتره برای این کار از سرویس های اشتراک فایل که سرور ایران دارن استفاده کنید مثل آپلود بوی یا این سایت upera.co

msadegh58
June 17th, 2017, 17:56
سلام
شما بهتره برای این کار از سرویس های اشتراک فایل که سرور ایران دارن استفاده کنید مثل آپلود بوی یا این سایت upera.co

سلام میشه بیشتر توضیح بدین لطفا ؟
یعنی اول فایلام رو تو اپلود بوی اپلود کنم بعدش دانلود کنم . درسته ؟ بعدش اگه مثلا ی سرویس با فضای 10 گیگ برداشتم میتونم بعد از دانلود فایلها رو حذف کنم و مجددا اپلود کنم یا نه؟

vogonee
July 11th, 2017, 11:32
سلام میشه بیشتر توضیح بدین لطفا ؟
یعنی اول فایلام رو تو اپلود بوی اپلود کنم بعدش دانلود کنم . درسته ؟ بعدش اگه مثلا ی سرویس با فضای 10 گیگ برداشتم میتونم بعد از دانلود فایلها رو حذف کنم و مجددا اپلود کنم یا نه؟

شما یه اکانت دانلود آپلود از آپلود بوی میخرید و لینک هاتون رو لیچ میکنید روی سرور ایران آپلود بوی ... بدون اینکه هزینه ترافیک یا سرور بدید فقط هزینه اشتراک آپلود بوی و شروع میکنید به دانلود . اکثر لینک هارو ساپرت میکنه من 4 شیرد هم باهاش یکبار گرفتم :)