PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هاستینگ i-whost.net

p30off
June 16th, 2017, 08:24
با سلام خدمت دوستان

مدت یک ماه پیش از هاستیک i-whost.net هاست اشتراکی خریداری کرده بودم که بعد از ارسال تیکت برای ریستور بک آپ هیچگونه پاسخی دریافت نکردم
و چند تیکت دیگه ارسال کردم و تماس تلفنی هم گرفتم که متوجه شدم کلا سایت رو تعطیل کردن ولی سرویس دهی ناقص و بدون پشتیبانی برای کلاهبرداری همچنان ادامه داره

متاسفانه بخش بک آپ رو از هاست برداشتن که امکان بک آپ و ریستور هم بصورت دستی وجود نداشته باشه.و فقط یک کنترل پنل فقط در دسترس هست

اومدم اینجا اطلاع رسانی کنم که کسی فریب نخوره و کمکی به دوستانی که قصد خرید هاست دارند کرده باشم

تاپیکی که در فروم سایت خودشون باز کردم لینکش رو میزارم که ببینید بعد از گذشت یک ماه کسی پاسخ نداده و چند نفر هم همین مشکل بنده رو دارند

https://my.i-whost.net/index.php?m=forum&action=viewtopic&id=29#reply-58

armin2afm0056
June 16th, 2017, 12:07
سلام.بله ایشون راست میگن...گفته هاشن صحت داره
من یک هفتس سرویس خریدم هاست با پرداخت ماهانه...همراهش دامین ir ثبت کردم..فاکتورهارو که پرداخت کردم هاست فعال شد ولی دامنه ثبت نشد!!!مجبور شدم دامنه رو از جای دیگه سفارش بدم....تیکت دادم که دیدم جوابی نمیدن....گفتم شاید نباشن..دو تا تیکت دیگه باز کردم الان تیکت ها همچنان باز هست و 4 روز گذشته هیچکس جوابی نمیده

خوشبختانه من عادت دارم تا از یه شرکت مطمئن نشدم سرویس ماهانه میخرم..اینجا هم همینکارو کردم زیاد ضرر نکردم شانس آوردم

دوستانی که سرویس هاست و سرویسای دیگه دارن که سایتشون فعال هست هرچه سریعتر به یه صورتی سایتشون رو انتقال بدن چون معلوم نیست اینا تا کی اینجوری سرویسارو برای کلاهبرداری باز بذارن...یه صبح بلند میشین میبینین سرویسا ساسپند شده

هرچه سریعتر اصلا همین الان اقدام کنین....اینا کلاهبرداری دارن میکنن..سریعتر منتقل کنین سرویساتونو

- - - Updated - - -

اونایی که زیاد ضرر کردن با هم استشهاد جمع کنن برن شکایت کنن از این بی همه چیزا..اینا فکر کردن اینترنت درو پیکر نداره..باید ازشون شکایت کرد که دو روز دیگه با یه اسم دیگه نیان

p30off
June 16th, 2017, 12:14
واقعا تعجبه خیلی راحت میتونستن سایت و کاربراشو با قیمت خوبی به یه شرکت دیگه بفروشن
تا اینکه با اسم کلاهبرداری برن

متاسفانه تهران هم نیستن که آدم پیداشون کنه
مازندران هستن

mizbanwebhost
June 16th, 2017, 12:32
سلام

شاید اتفاقی برای مدیر سایت افتاده باشه . بیشتر تحقیق کنید .

p30off
June 16th, 2017, 12:39
سلام.

به هر حال یک سایت رو یک نفر که پشتیبانی نمیکنه

اگر هم اتفاقی افتاده بود یه بیانیه ای چیزی میدادن
الان بیشتر از 1 ماه هست که جواب نمیدن
یعنی سرورهاشون بدون مدیریت همچنان بدون مشکل دارن کار میکنن؟؟

armin2afm0056
June 16th, 2017, 12:41
اقا اینا اصلا هاستینگ نیستن..کارشون یه چیز دیگست اومدن شرکت هاستینگ زدن!!!!!

ببینین:

36129

باید یه تایپک جامع و کامل بزنن دوستان تا بنده خدایی طعمه اینا نشه...

- - - Updated - - -

اینا توی شرکت هستن دارن حساباشونو چک میکنن بابا..چقدر ساده این....یک ماهه که توی خفا به سر میبرن....مگه میشه یه شرکت 1 ماه تیکتارو جواب نده!!!!!!!

p30off
June 16th, 2017, 12:52
احتمالا مدیر رفته اراضی جادهارو تفکیک کنه ماشین زیرش گرفته

بابا خیلی هاست های با کیفیتی هم داشتن پشتیبانی منظمی هم داشتن
مگه میشه آدم پول حلال رو ول کنه بچسبه به کلاهبرداری
اینهمه کاربردارن بیچاره ها نمیدونن فعلا فردا که سرویسشون قطع شد
فقط ببین چی بشه
اونوقت زیر این پست 1000 نفر میان میگن اطلاعاتشون پریده

seyyed_ahmad
June 16th, 2017, 12:58
تو این انجمن که هر وقت تاپیک یا پست انتقادی در مورد این شرکت ایجاد شد یوزر اخراج و اون پست و تاپیک از بیخ نابود شد ! استارتر عزیز مواظب خودت باش !

p30off
June 16th, 2017, 13:04
یعنی میگید مدیرای انجمنو خریدن با پول کلاهبرداری که صدای کارشون درنیاد؟؟

armin2afm0056
June 16th, 2017, 13:17
تو این انجمن که هر وقت تاپیک یا پست انتقادی در مورد این شرکت ایجاد شد یوزر اخراج و اون پست و تاپیک از بیخ نابود شد ! استارتر عزیز مواظب خودت باش !

عزیز جان شما مثل اینکه حالت خوش نیست!!!!!
اینجا ما انتقاد کورکورانه نکردیم که!!!!شرکت سرویساشونو باز گذاشتن که تا اخرین لحظه تراکنش مالی داشته باشن!..این انجمن برای همین چیزاست که که چند نفرو باخبر کنیم بدبختا طعمه نشن!!اگر اینکه میگین باشه پس معلوم میشه...!!!!اونوقت به این انجمن هم اعتمادی نمیشه کرد که فکر نمیکنم اینطور باشه

ظاهرا سایتو به حال خودش گذاشتن که کاربرا سرویس سفارش بدن حالا اینکه سرویس بعد پرداخت فعال بشه یا نشه با خداست..اگر فعال شد که هیچی..اگر نشد پولتون سوخته چون اصلا جوابی نمیدن و پاسخگو نیستن

سرویس من شانسی فعال شد ولی پول دامنه رو خوردن جوابی هم ندادن

اینا اگر ریگی به کفششون نباشه توی انجمن خودشون و اینجا الان با این موضوعی که مطرح شد باید یه واکنشی حداقل توی سایت خودشون داشته باشن..اطلاعیه ای چیزی میدادن که اقا ما نیستیم شرکت پشتیبانی نداره یا فلان!!!
نه اینکه خف کنن

اینا دارن اخرین زورشونو برای کلاهبرداری میزنن سایتو باز گذاشتن که تا اخرین لحظه حسابشون پر بشه..ببینین کی گفتم..همین روزاست که ادرس ای وب هاست رو بزنین با پیچ نات فوند مواجه بشین...هرچه سریعتر سایتاتونو منتقل کنین..من که منتقل کردم!

خیلی از کاربراشون الان اطلاعی ندارن...فکر کنم به زودی غوغایی بشه توی این تایپک

parsvia
June 16th, 2017, 20:12
دوستان شاید اتفاقی برای مدیر وب سایت افتاده! وگرنه عاقلانه نیست سرویس ها باز باشن و هیچ پاسخ گویی نداشته باشن!

armin2afm0056
June 16th, 2017, 21:55
دوستان شاید اتفاقی برای مدیر وب سایت افتاده! وگرنه عاقلانه نیست سرویس ها باز باشن و هیچ پاسخ گویی نداشته باشن!

بالفرض هم اینطور باشه...

مسلما شرکت رو 1 نفر اداره نمیکنه...حتما یکی دو تا مسئول فنی و پشتیبانی داره...میگیم برای مدیر اتفاقی افتاده...بقیشون همزمان اتفاق افتاده براشون؟؟؟؟

یا اینا هیچی...نمیتونن تو قسمت اطلاعیه سایت اعلام بکنن که فلان شده یا به این دلیل پاسخگو نیستیم؟؟؟؟؟؟

اصلا با عقل جور در نمیاد!!!اینا خیلی خوب هم هستن ..نشستن دارن تراکنشهای مالیشون رو نگاه میکنن و کیف میکنن و به ریش بقیه میخندن!!!!مشکل 1 روز 2 روز 1 هفته....نه یک ماه غیبشون بزنه!!!

اینا دارن آخرین زورشونو برای پر کردن حساب میزنن...همین روزاست که سایتشون ناپدید بشه با تمام سرویس ها و خدمات!!!من که سایتمو منتقل کردم چون نمیتونم ریسک کنم صب بلند شم ببینم همه چی پریده!!!

هرکی سرویس داره ازشون به یه روشی حتی سخت منتقلش کنه تا دیر نشده!

جالب اینه بکاپ توی سی پنل هم ندارن که یارو فول بکاپ بگیره بره..این یه نمونه از کلاهبرداریاشونه...یعنی نگه داشتن زورکی کاربر!!

mizbanwebhost
June 16th, 2017, 22:03
ای نماد این سایت نزدیک به 4 ماه هست که منقضی شده است .

روی این مورد هم می بایست دقت می کردین موقع خرید و همچنین اشخاصی که جدیدا خرید می کنند وقتی به چنین چیزی دقت نمی کنند ...

armin2afm0056
June 16th, 2017, 22:12
ای نماد این سایت نزدیک به 4 ماه هست که منقضی شده است .

روی این مورد هم می بایست دقت می کردین موقع خرید و همچنین اشخاصی که جدیدا خرید می کنند وقتی به چنین چیزی دقت نمی کنند ...
آخه روی نماد اعتمادم دیگه نمیشه حساب باز کرد..من خودم بارها از جایی سرویس گرفتم که نه نماد اعتماد داشت نه ظاهر موجهی داشت سایتش..اما واقعا راضی بودم از سرویس دهی و پاسخگوییش

شرکتی که بخواد کلاهبرداری و اذیت کنه با 100 تا ازین نمادا هم اینکارو میکنه نمونش آی وب هاست (بگذریم اینا شرکتشون اصلا ربطی به سرور و هاستیگ نداره و شرکت خدماتی بوده!)..کی جوابگوئه!

p30off
June 17th, 2017, 03:14
دوستان میگن شاید اتفاقی افتاده واسه مدیر

دلیلی که ثابت میکنه کارشون کلاهبرداریه و هیچ مشکلی واسش پیش نیومده
نبودن دکمه بک آپ در سی پنل هستش
که کسی نتونه منتقل کنه و به اجبار فعلا موندگار باشن کاربرا
اگه چند نفر دیگه بیان اینجا شکایت خودشون رواعلام کنن خب پدر این مردم آزارهارو درمیاریم

armin2afm0056
June 17th, 2017, 03:24

اگه چند نفر دیگه بیان اینجا شکایت خودشون رواعلام کنن خب پدر این مردم آزارهارو درمیاریم

دقیقا...ببین اگر فقط هاست داری شرکتای دیگه بدون فول بکاپ میتونن انتقال بدن سایتتو..من خودم سایتم تازه تاسیس بود منتقل کردم بدون فول بکاپ.دسترسی دادم بهشون به سی پنل و انتقال دادن..نمیدونم با چه روشی

فعلا یه سری که قبلا سرویس داشتن تو ای وب هاست هنوز فعاله...بذار سایتشونو جمع کنن برن بعد همه میریزن اینجا...[-(
من خودم هاستم هنوز فعاله ولی خب دیگه ریسک نکردم تمدید نکردم چون هیچ بعید نیست صب بیدار شی ادرس ای وب هاستو بزنی و فاتحه!!!الان هرکی سایتش بنا به هر دلیلی مشکل پیدا کنه یا بالا نیاد هیچ کاری نمیشه کرد نه جواب میدن نه چیزی

الان آی وب هاست شده سلف سرویس...خودت سرویس میخری خودت از خودت پشتیبانی میکنی#-o#-o

- - - Updated - - -

از حق نگذریم سرویساشون بد نبودن..باید واقعیت هارو گفت...من چندباری ازشون سرویس گرفتم هیچوقت مشکل خاصی نداشتم..فقط گیرشون تو پشتیبانی بود که من احساس کردم یخورده اینکاره نیستن...

ای وب هاست میتونست یکی از بهترین ها باشه من موندم چرا این کارارو میکنن!!!واقعا حیف شد خودشو بدجوری خراب کرد...خیلی باید احمق باشن که این کارو کردن..اگر یه ذره رو پشتیبانیشون زوم میکردن قطعا یکی از بهترین هاستینگا میشدن#-o[-([-(

mizbanwebhost
June 17th, 2017, 03:34
آخه روی نماد اعتمادم دیگه نمیشه حساب باز کرد..من خودم بارها از جایی سرویس گرفتم که نه نماد اعتماد داشت نه ظاهر موجهی داشت سایتش..اما واقعا راضی بودم از سرویس دهی و پاسخگوییش

شرکتی که بخواد کلاهبرداری و اذیت کنه با 100 تا ازین نمادا هم اینکارو میکنه نمونش آی وب هاست (بگذریم اینا شرکتشون اصلا ربطی به سرور و هاستیگ نداره و شرکت خدماتی بوده!)..کی جوابگوئه!

بله.اما

یه بانک که مجوز داره میتونه خلاف کنه و همچنین برعکسش ... ولی شما ترجیح میدین پولتون را بگذارین تو یه بانک مجوز دار یا یک موسسه بدون مجوز ؟

شما باید قبل از خرید تحقیق می کر دید . نه اینکه بعد از خرید ببینید شر کت اصلا زمینه کاری دیگه ای داره

iraniam2000
June 17th, 2017, 03:36
سلام
مدیر هاستینگ نام برده چهار سال قبل از این انجمن بابت کلاه برداری اخراج شدن ، با وجودی که به انجمن تبلیغات میدادن و سود داشتن ولی مدیران انجمن به دلیل شکایات زیاد ایشان را اخراج کردن
ضمنا طبق قوانین انجمن هر تاپیک انتقادی توسط مدیران ارشد سابق انجمن حذف شد چون قوانین انجمن اجازه تاپیک انتقادی زدن را نمیداد
زیاد خوشنام نیستند ولی تبلیغات زیاد میکنند ، از وی بی ایران و شاپ کبیر گرفته تا اینجا ولی بهترین تبلیغ کیفیت و پشتیبانی خوب هست که بعضی ها نمیفهمند که وبمسترها با هم در ارتباط هستند و وقتی سرویس بی کیفیت ارائه میکنند یا کلاه برداری میکنند اونها همدیگر را مطلع میکنند و متاسفانه چون هزینه هایی که وبمسترها میکنند کم هست معمولا شکایت نمیکنند که اگر چند نفر وقت بزارند شکایت کنند مطمئنا وضع بهتر میشد و اینجوری نبود که ایران بیشتر از آمریکا شرکت ارائه کنند هاست و سرور داشته باشه و هر کی مامان باباش از خانه بیرونش کردن بیاد تو این کار و با سرمایه مردم بازی کنه ....

armin2afm0056
June 17th, 2017, 03:41
بله.اما

یه بانک که مجوز داره میتونه خلاف کنه و همچنین برعکسش ... ولی شما ترجیح میدین پولتون را بگذارین تو یه بانک مجوز دار یا یک موسسه بدون مجوز ؟

شما باید قبل از خرید تحقیق می کر دید . نه اینکه بعد از خرید ببینید شر کت اصلا زمینه کاری دیگه ای داره

آره درست میگین...البته نمادشون چند ماه بیشتر منقضی نشده...فکر میکنم تا اقدام بشه برای تمدید یکم طول میکشه....

من از این شرکت سرویس داشتم در طول 1 یا 2 سال پیش کارشون بدک نبود...پشتیبانی هم تایم پاسخگوییش پایین بود فقط توی کارش زیاد خبره نبود پشتیبانی...یه سری کارایی مثل بستن بکاپ سی پنل اینا انجام میدادن ولی من زیاد مهم نبود برام...نمیدونم والا چرا 1 ماهی هست غیبشون زده من یه دامنه سفارش دادم ثبت نشد..شانس اوردم هاست ماهیانه گرفته بودم..توی انجمن خودشون هم چندتا کاربرا چندین سرویس سفارش دادن هیچکدوم فعال نشده..تیکتارو جواب نمیدن...حتی تلفن شرکت رو

نمیدونیم واقعا اسمشو چی باید گذاشت...به نظر من که قضییه خیلی بود داره

iraniam2000
June 17th, 2017, 03:41
- - - Updated - - -
از حق نگذریم سرویساشون بد نبودن..باید واقعیت هارو گفت...من چندباری ازشون سرویس گرفتم هیچوقت مشکل خاصی نداشتم..فقط گیرشون تو پشتیبانی بود که من احساس کردم یخورده اینکاره نیستن...

ای وب هاست میتونست یکی از بهترین ها باشه من موندم چرا این کارارو میکنن!!!واقعا حیف شد خودشو بدجوری خراب کرد...خیلی باید احمق باشن که این کارو کردن..اگر یه ذره رو پشتیبانیشون زوم میکردن قطعا یکی از بهترین هاستینگا میشدن#-o[-([-(

اون زمانی که شما میگی سرویس هاش خوب بود زمانی بود که ربسیلر از شرکت پردیس هاستینگ داشتند ولی خوب بعدش تصمیم گرفتند سرور بخرند و مستقل کار کنند و البته بستن بکاب را هم از همان پردیس هاستینگ یاد گرفتن با این تفاوت که پردیس هاستینگ تیکت بزنید بکاب میدن اینها کلا تیکت نمیدانند چی هست

armin2afm0056
June 17th, 2017, 03:49
اون زمانی که شما میگی سرویس هاش خوب بود زمانی بود که ربسیلر از شرکت پردیس هاستینگ داشتند ولی خوب بعدش تصمیم گرفتند سرور بخرند و مستقل کار کنند و البته بستن بکاب را هم از همان پردیس هاستینگ یاد گرفتن با این تفاوت که پردیس هاستینگ تیکت بزنید بکاب میدن اینها کلا تیکت نمیدانند چی هست
آره فکر کنم چون یه مدت سرویساشون خوب بود . یادمه
=))تیکت نمیدونن چیه رو خوب اومدی...

چیزی که هست اینه که اینا سایتو باز گذاشتن که تا اخرین لحظه تراکنش مالی داشته باشن..خدا میدونه که دارن تخلیه میکنن یا نه..ولی همین روزاست که ای وب هاست پر بکشه با یه اسم جدید ظهور کنن دوباره

Sajjad331
June 17th, 2017, 03:50
دوستان من از سال 2013 عضو ای وب هاست بودم و بار ها سرویس های مختلف ازشون گرفتم
انصافا اوایل کارشون خوب بود اما متاسفانه هم کیفیت سرویس ها افت کرد و هم پشتیبانی شون
هنوز هم تیکت هام در ناحیه کاربری موجوده که با تاخیر فراوان جواب میدادند

الان که این تاپیکو دیدم و به سایتشون سر زدم یقین پیدا کردم که تعطیل شده
مشخصه

p30off
June 17th, 2017, 03:58
آره تبلیغات زیادی انجام دادن که کاربر جذب کنن
توی وبگذر هم تبلیغ کرده بودن
هاست هاشونم نسبت به قیمت و کیفیت از خیلی جاهای دیگه بهتر بود
ولی برای جذب کاربر اینکارو کرده بودن
مطمئنم یه سایت دیگه راه اندازی کردن و اونجا مشغول جذب کاربر هستن که یه عده دیگرو باز سر کیسه کنن
به قول فرمایش دوستمون اگه چند نفر شکایتشو بکنن دیگه جرأت نمیکنه ادامه بده

armin2afm0056
June 17th, 2017, 03:59
دوستان من از سال 2013 عضو ای وب هاست بودم و بار ها سرویس های مختلف ازشون گرفتم
انصافا اوایل کارشون خوب بود اما متاسفانه هم کیفیت سرویس ها افت کرد و هم پشتیبانی شون
هنوز هم تیکت هام در ناحیه کاربری موجوده که با تاخیر فراوان جواب میدادند

الان که این تاپیکو دیدم و به سایتشون سر زدم یقین پیدا کردم که تعطیل شده
مشخصه

بله دارن میزنن به چاک با پول ملت...سرویسی هاستی چیزی دارین هرطور شده منتقلش کنین اینا همین چند روزی بسته میشه سایتشون..تیکت های خودم یک هفتس جواب ندادن

yasserhost
June 17th, 2017, 04:10
سلام و احترام
بنده نظر خاصی ندارم ولی میخوایید تا چندماه اینطوری ادامه بدید؟
اگر بخوایید اینطوری ادامه بدید کل سایت هاتون جمع میشه حداقل بکاپ هاتون رو زودتر انتقال بدید مگه فقط با بکاپ میشه بکاپ گرفت بسادگی امکان انتقال سایت هست!
بعد از انتقال به سرویس دهنده دیگر یا گرفتن بکاپ بعد برید دنبال دلیل ...

armin2afm0056
June 17th, 2017, 04:11
ببینین اینا چه کلاهبردارایی هستن که برای کلاهبرداری اینهمه تشکیلات قائل شدن..از تبلیغات گرفته تا طراحی سایتشون!!!!یعنی ظاهر این سایتو هرکی ببینه واقعا اگر گول نخوره شاهکاره!!!!هرکی ندونه فکر میکنه هاستینگ برتر تو ایرانه!!![-(:-|:-|
حالا جالب اینه کلی دمو دستگاهو انجمنو اینا راه اندازی کردن!!!!!پنل کاربریشون مدام بروزرسانی و شیکتر میشد!!!!!8-|8-|

yasserhost
June 17th, 2017, 04:15
ببینین اینا چه کلاهبردارایی هستن که برای کلاهبرداری اینهمه تشکیلات قائل شدن..از تبلیغات گرفته تا طراحی سایتشون!!!!یعنی ظاهر این سایتو هرکی ببینه واقعا اگر گول نخوره شاهکاره!!!!هرکی ندونه فکر میکنه هاستینگ برتر تو ایرانه!!![-(:-|:-|
حالا جالب اینه کلی دمو دستگاهو انجمنو اینا راه اندازی کردن!!!!!پنل کاربریشون مدام بروزرسانی و شیکتر میشد!!!!!8-|8-|

نظر خودتونه دیگه جناب کلاه بردار تو ایران زیاد هست شما قبل از خرید هر محصولی میرید اول تحقیق میکنید و بعد خرید میکنید ولی برای چیز های کوچک ابدا تحقیق نمیکنید!

حالا شاید چیزی شده ولی برای اینکه مشکلی پیش نیاد یک بکاپ از سایتتون داشته باشید!

p30off
June 17th, 2017, 07:16
دوست عزیز متاسفانه امکان فول بک آپ رو برداشتن

دوستان اگه کسی روش خاصی برای فول بک آپ داره راهنمایی کنه

یک نکته هم که واسم جالبه اینه که توی انجمن سایتشون پست های انتقادی اخیر رو حذف نمیکنن
آخه برای کلاهبرداری بیشتر باید اینارو حذف کنن که کمتر کسی متوجه بشه یعنی اینا حتی مخفیانه هم وارد سایتشون نمیشن؟
کلا فقط حساب بانکی رو احتمالا چک میکنن

از بعد از عید دیگه پشتیبانی نکردن یعنی تقریبآ 3 ماه

ashadata
June 17th, 2017, 10:22

یک نکته هم که واسم جالبه اینه که توی انجمن سایتشون پست های انتقادی اخیر رو حذف نمیکنن
آخه برای کلاهبرداری بیشتر باید اینارو حذف کنن که کمتر کسی متوجه بشه یعنی اینا حتی مخفیانه هم وارد سایتشون نمیشن؟

درود
فایل هاتون رو جدا و دیتابیس رو جدا دانلود کنید

ColdWorld
June 17th, 2017, 11:03

یک ftp بسازید داخل هاست و از یک وی پی اس بهش وصل بشید و تمام فایلهاتون رو دانلود کنید. بعدش به صورت دستی دیتابیس رو دانلود کنید.
یا اگر سی پنله همه فایلها و دایرکتوری ها رو zip کنید و با وی پی اس یا سیستم شخصیتون دانلود کنید.

Ashkankamangar.ir
June 17th, 2017, 14:47

فایلها را زیپ و دیتابیس را از phpmyadmin اکسپورت کنید و از جایی دیگه هاست خریداری و منتقل کنید
فقط ایمیلها میپره میتونید سیو کنید و اس اس ال هم سیو کنید باقی چیزها منتقل میشود

p30off
June 17th, 2017, 16:44
تشکر انجام دادم

mha1368
June 17th, 2017, 16:49
بکن و برو و خودتو راحت کن ...
بنده هم با داستان هایی تونستم بکنم ازشون..

mohmadreza622
June 17th, 2017, 20:56
من حدود 2 سال پیش سایتم رو هاستشون بود کیفیت خوب بود ولی امان از زمانی که کارت میفتاد به پشتیبانی .....
بک اپ که نداشت هاستشون هر چقدر بهشون میگفتم فعال کنید فعال نمیکردن و میگفتن (( 20G فضا رایگان توسط Google Drive ارائه می شود )) با این وعده ما رو مجبور کردن 3 ماه سرویس بگیریم بعدش هم که عملی نکردن و گفتن رو سرویس های شش ماهه فقط بک اپ فعال میشه که ما رو میخواستن مجبور کنن 6 ماهه بگیریم .

mostafa74
June 24th, 2017, 12:09
سلام
یه دامین هم ما ثبت کردیم جواب نمیدن و دامین هم ثبت نکردن
یه دامین هم تمدید کردیم اونم به همین صورت نه تمدید شده و نه پاسخگو هستن

ashadata
June 24th, 2017, 12:29
سلام
یه دامین هم ما ثبت کردیم جواب نمیدن و دامین هم ثبت نکردن
یه دامین هم تمدید کردیم اونم به همین صورت نه تمدید شده و نه پاسخگو هستن

درود

باید فعلا بی خیال بشید خیلی وقته دیگه پاسخگو نیستن مثل این که

اگر دامنه ها مهم هست از جای دیگه تمدید و ثبت کنید

mostafa74
June 24th, 2017, 12:35
درود

باید فعلا بی خیال بشید خیلی وقته دیگه پاسخگو نیستن مثل این که

اگر دامنه ها مهم هست از جای دیگه تمدید و ثبت کنید

همین کار رو کردیم

moshtab
June 26th, 2017, 01:09
سلام منم چند سال پیش داشتم خوب بود ولی سایتش زیاد بسته میشد.
دانلود فیلم ایرانی جدید (http://mysongfa.com/)

naserima
June 28th, 2017, 13:36
سلام
دو ستان لطفا راهنمایی کنید، من هم از این شرکت یک دامنه دارم، پول تمدید را دو هفته پیش واریز کردم ولی نه تمدید کردن نه پاسخگو بودن، الان دامنه expire شده وقتی هم می خوام ترنسفر کنم با اینکه auth کد را دارم شرکت مقصد می گه دامنه لاک هست، الان من چکار می تونم بکنم؟ .i-whost نماینده کدوم شرکت در فروش دامنه هست؟ آیا پیدا کردن شرکت اصلی می تونه کمکی کنه؟ اگر کسی می تونه کمک کنه ممنون می شم واقعا گیر افتادم!!!

p30off
June 28th, 2017, 14:05
سلام

باید قبل لاک شدن وقتی دیدی جواب نمیدن سریع انتقال بدی
همیشه دامنه رو جای معتبر تهیه کن حالا هاست اگه تعطیل کنن کاریش میشه کرد
فکر کنم کاستومر هاست کنترلر باشن

اگه میتونی فعلا دامنه آی آر بگیر تا دو سه ماه دیگه که آزاد شه
چون الانم بازم بشه کاری کرد باید جریمه بدی

اگه بتونی پیدا کنی ایمیل بزنی بهشون کاری واست میکنن
فقط چطور تا حالا بهشون نگفتی توی شرکت اصلی پنل واست ایجاد کنن

الان من از میهن نایس گرفتم توی کاستومر پنل بهم دادم

این آی وب هاست حالا حالا قبلا گفتم جا داره تا وقتی سایشون بازه و کسی شکایت نمیکنه همینجور ادامه داره کلاهبرداریشون

ashadata
June 28th, 2017, 14:11
سلام
دو ستان لطفا راهنمایی کنید، من هم از این شرکت یک دامنه دارم، پول تمدید را دو هفته پیش واریز کردم ولی نه تمدید کردن نه پاسخگو بودن، الان دامنه expire شده وقتی هم می خوام ترنسفر کنم با اینکه auth کد را دارم شرکت مقصد می گه دامنه لاک هست، الان من چکار می تونم بکنم؟ .i-whost نماینده کدوم شرکت در فروش دامنه هست؟ آیا پیدا کردن شرکت اصلی می تونه کمکی کنه؟ اگر کسی می تونه کمک کنه ممنون می شم واقعا گیر افتادم!!!

اسم دامنه رو ارسال کنیم تا بررسی بشه
یا تلگرام در تماس باشید

@ashadata

mostafa74
July 5th, 2017, 22:56
سلام
من این شماره رو ازشون پیدا کردم
09357722136
جواب هم دادن گفتن تا ۱ هفته دیگه مشکلات حل میشه
حالا یا حل میشه یا یه جواب سر باز کنی دادن
باید دید چی میشه

p30off
July 19th, 2017, 05:04
بالاخره مدیران این هاستینگ بعد از نوش جان کردن کلی پول یه بیانیه ارسال کردن که پرتال هک شده
یعنی پولتون هاپولی شده
یکی نیست بگه این همه سایت هک میشن دیگه متل شما کاری انجام نمیدن؟
خیلی کارها میشه راحت انجام داد
نه اینکه از بهمن ماه سال گذشته تا الان هیچ اقدامی نشه بعد کلی ضرر و زیان مشتریان عذر بدتر از گناه بیارید

تنها کار یا حداقل کاری که میتونن بکنن برگردوندن مبالغ مشتریانه تا حداقل باورشون شه این حرف و حدیث ها

متن بیانیه هاستینگ آی وب هاست

همانطور که مستحضرهستید پشتیبانی سایت از ااخر سال گذشته با اختلال مواجه شده و کاربران قادر به دریافت پشتیبانی نبوده اند، در تاریخ 13 بهمن 1395 در مانیتورینگ سرور پرتال کاربری اقدام به نفوذ مشاهده شد که با رصد دقیق فعالیت فرد مهاجم بررسی و مستند شد به همین منظور طی درخواست 9510301512908616 اقدام به ایجاد پرونده در دادگستری و انجام کارها حقوقی شده ایم با توجه به حساسیت موضوع پرتال کاربری از سرور ها جدا شد تا ااز اقدامات بعدی مهاجم جلوگیری شود، مهاجم بدون اطلاع از این مورد سعی در بررسی داشته که منجر به دریافت مستندات بیشتری از هدف ان شده ایم، در حال حاضر بعد از گذشت 4 ماه و شناسایی فرد مهاجم پرونده در شعبه 4 دادیاری ناحیه 31 با شماره 9609981513300063 در حال رسیدگی است. ( شماره پرونده قابل پیگیری می باشد )

در طی این مدت سرور ها فعال بوده و تمدید یا کنسل سرویس در ناحیه کاربری به دلیل عدم اتصال ان به بخش دامنه و سرور تاثیری نداشته به همین منظور از امروز سرویس هایی که فاقد اعتبار می باشد مسدود می شود. همچنین دامنه هایی که طی این مدت ثبت یا تمدید نگردیده بررسی می شود. در حال حاضر امکان ثبت دامنه ایجاد سرویس مجدد با ناجیه کاربری اضافه شده و میتوانید بدون مشکل از این امکانات استفاده کنید.

خواهشمندیم با توجه به حجم درخواست ها صبر و حوصله داشته باشید تمامی درخواست ها رسیدگی خواهد شد.

hossein_hatami
July 19th, 2017, 07:46
قشنگ تر از اون اینه که اگه فول بکاپ از سرویست بخوای باید پول هاستتو بدی تا بهت فول بکاپ بده

armin2afm0056
July 19th, 2017, 10:40
بالاخره مدیران این هاستینگ بعد از نوش جان کردن کلی پول یه بیانیه ارسال کردن که پرتال هک شده
یعنی پولتون هاپولی شده
یکی نیست بگه این همه سایت هک میشن دیگه متل شما کاری انجام نمیدن؟
خیلی کارها میشه راحت انجام داد
نه اینکه از بهمن ماه سال گذشته تا الان هیچ اقدامی نشه بعد کلی ضرر و زیان مشتریان عذر بدتر از گناه بیارید

تنها کار یا حداقل کاری که میتونن بکنن برگردوندن مبالغ مشتریانه تا حداقل باورشون شه این حرف و حدیث ها

متن بیانیه هاستینگ آی وب هاست

همانطور که مستحضرهستید پشتیبانی سایت از ااخر سال گذشته با اختلال مواجه شده و کاربران قادر به دریافت پشتیبانی نبوده اند، در تاریخ 13 بهمن 1395 در مانیتورینگ سرور پرتال کاربری اقدام به نفوذ مشاهده شد که با رصد دقیق فعالیت فرد مهاجم بررسی و مستند شد به همین منظور طی درخواست 9510301512908616 اقدام به ایجاد پرونده در دادگستری و انجام کارها حقوقی شده ایم با توجه به حساسیت موضوع پرتال کاربری از سرور ها جدا شد تا ااز اقدامات بعدی مهاجم جلوگیری شود، مهاجم بدون اطلاع از این مورد سعی در بررسی داشته که منجر به دریافت مستندات بیشتری از هدف ان شده ایم، در حال حاضر بعد از گذشت 4 ماه و شناسایی فرد مهاجم پرونده در شعبه 4 دادیاری ناحیه 31 با شماره 9609981513300063 در حال رسیدگی است. ( شماره پرونده قابل پیگیری می باشد )

در طی این مدت سرور ها فعال بوده و تمدید یا کنسل سرویس در ناحیه کاربری به دلیل عدم اتصال ان به بخش دامنه و سرور تاثیری نداشته به همین منظور از امروز سرویس هایی که فاقد اعتبار می باشد مسدود می شود. همچنین دامنه هایی که طی این مدت ثبت یا تمدید نگردیده بررسی می شود. در حال حاضر امکان ثبت دامنه ایجاد سرویس مجدد با ناجیه کاربری اضافه شده و میتوانید بدون مشکل از این امکانات استفاده کنید.

خواهشمندیم با توجه به حجم درخواست ها صبر و حوصله داشته باشید تمامی درخواست ها رسیدگی خواهد شد.

آره این ایمیل برای منم ارسال شد

یه دروغ دیگشون اینکه اصلا سایت و پرتالشون هک شده بود درست...این انجمن رو هم ازشون گرفته بودن؟؟؟یعنی یکومشون نمیتونستن بیان اینجا یک تایپک بزنن یا توی انجمن های دیگه که سایتمون هک شده!!!!!!!!

الان تنها راهشون اینه که پول مشتریان رو برگردونن اگر واقعا حرفشون راسته...وگرنه فاتحشون خوندس

hossein_hatami
July 19th, 2017, 10:42
دلت خوشه ها الان بکاپ میخوام ازشون میگن پول بده

parsnia co
July 19th, 2017, 11:02
سلام
متاسفانه گاهی اوقات غیر از صبر و شکیبایی کاری از دست مشتری ساخته نیست، بنده نیز سابقا از ایشان خرید سرویس داشته ام و متاسفانه عملکرد صحیحی نداشتند.
همکار گرامی i-whost.net لطفا کمی منصف تر و صادق تر با مشتریان برخورد کنید تا تعریف مشتریان از هاستینگ های ایرانی "کلاهبرداری" نباشد و شاهد چنین شکایات و تاپیک هایی نباشیم، هر چند این اولین شکایت از شما نیست.
موفق باشید

ScoRPioN2
November 6th, 2017, 18:51
درود
متاسفانه من هم یک هفته پیش دامنه رو تمدید کردم و الان دیدم دامه اصلی سایت Expire شده است پیگیری کردم دیدم اصلا تمدید نکردن ، تیکت هارو هم جواب نمیدن، الان هم که این تاپیک رو دیدم فکر کنم همچنان مشکلات بر طرف نشده است.
متاسفانه هیچ ارگانی هم نیست نظارت کنه رو کار شرکت های هاستینگ که این مشکلات پیش نیاد.