PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک به شرکت هاشتینگ قوی به صورت رایگان

farshad_1_2004
June 14th, 2017, 16:30
سلام

دوستانی که شرکت هاستینگ قوی دارن نیاز به کمک دارن به صورت پاره وقت حاظر به همکاری هستم به صورت رایگان

موفق باشید

bahra
June 14th, 2017, 18:28
درود
برای پشتیبانی ، تایید سرویس و نیز بازکردن تیکت های مرتبط که بعدا اعلام خواهد شد.
دسترسی به مشخصات کاربران بسته است .
300 کاربر، روزانه تیکت میاد و سفارش.
داخل سایت عضو شوید و تیکت بزنید تا یوزر و پسورد مخصوص شما حاضر شود.
portal.freehostia.ir

Farid Saadat
June 14th, 2017, 20:22
درود. هیچ شرکت بزرگ و معتبری حاظر نیست به راحتی اعتماد کنه و مشخصات کاربران رو در اختیارتون بذاره، شرکت های بزرگ و معتبر، مشکل بودجه برای استخدام ندارند و کاملا درست و اصولی کارمند استخدام می کنند.
پیروز باشید

farshad_1_2004
June 15th, 2017, 00:41
سلام
فرید جان من اصلا نمیخام به یوزر و غیره دسترسی داشته باشم فقط در پشتیبانی یا تیکت ها کمک کنم اونم به صورت پاره وقت

rezah
June 15th, 2017, 01:30
سلام
فرید جان من اصلا نمیخام به یوزر و غیره دسترسی داشته باشم فقط در پشتیبانی یا تیکت ها کمک کنم اونم به صورت پاره وقت

توانایی و چیز هایی که تسلط دارید را به ایدی @rh110 ارسال کنید

ashadata
June 15th, 2017, 11:22
سلام

برای همین کار هم بهتون نمیدن ریموت به هیچ وجه !
حتما باید حضوری باشه و شرکت های معروف ضمانت هایی هم میگیرن
مثلا ایران سرور 50 میلیون چک میگیره برای جلوگیری از ضرر احتمالی شما ! ( که میتونی برخورد بد توی تیکت یا هرچیزی باشه )