PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به مشاوره برای خرید سرور (سریع)

rezapj
December 26th, 2010, 15:30
سلام بنده یکی از کاربران هاست دی ال هستم

سایت به سرور اختصاصی ..... منتقل کردم .ولی پشتیبانی دیر جواب میده و مشکلاتی از جمله منتقل نشدن کامل فایل هام هست و که کامل منتقل نشده و بهشون میگم میگن مشکل از خودمونه

حالا برای یک سایت با الکسای 72.000 جهان . 2-3 تا وردپرس و یک انجمن مای بی بی به نظر شما سرور اختصاصی یا هاست بگیرم (+هاست دانلود) ..مثل هاست دی ال باشه مسلما هاست میخوام

ولی لطفا راهنمایی کنید + قیمت ها

و اینکه اول میخوام منتقل کنید تا از انتقال کامل فایل ها مطمئن بشم و بعد پرداخت کامل میکنم (2جا پرداخت کردم و حالا هزینه ای برگشت نمیدن)
و ایشالله همکاری مادام العمر داشته باشیم

nimafire
December 26th, 2010, 15:33
سلام
برای سرور اختصاصی و سرو رمجازی میتوانیم به شما سرویس دهی کنیم.
اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید سرور های اختصاصی بهترین انتخاب برای شما هستند. به دلیل اختصاصی بودن منابع. امکان گسترش برنامه های نرم افزاری و ... .
نزدیک به 3 سال هست با دیتاسنتر ای وب کار میکنیم و پشتیبانی کام به کاربران ارایه میکنیم.
در صورت تمایل بفرمایید ا در خدمت شما باشیم

mr.he3am
December 26th, 2010, 15:38
سلام
لطفا با بنده تماس بگیرید 09385206059
فکر نمیکنم پشیمون شوید :)

pardishosting
December 26th, 2010, 15:46
سلام بنده یکی از کاربران هاست دی ال هستم

سایت به سرور اختصاصی ..... منتقل کردم .ولی پشتیبانی دیر جواب میده و مشکلاتی از جمله منتقل نشدن کامل فایل هام هست و که کامل منتقل نشده و بهشون میگم میگن مشکل از خودمونه

حالا برای یک سایت با الکسای 72.000 جهان . 2-3 تا وردپرس و یک انجمن مای بی بی به نظر شما سرور اختصاصی یا هاست بگیرم (+هاست دانلود) ..مثل هاست دی ال باشه مسلما هاست میخوام

ولی لطفا راهنمایی کنید + قیمت ها

و اینکه اول میخوام منتقل کنید تا از انتقال کامل فایل ها مطمئن بشم و بعد پرداخت کامل میکنم (2جا پرداخت کردم و حالا هزینه ای برگشت نمیدن)
و ایشالله همکاری مادام العمر داشته باشیم

ما می تونیم به غیر از هاست دانلود بقیه سرویس های شما رو با کیفیت بالا و بدون دان تایم تامین کنیم.
الانم هم سایت هایی با الکسای 10 هزار و بالاتر داریم ساپورت می کنیم.

rezapj
December 26th, 2010, 16:06
اجب مشاوره هایی (:|

pardishosting
December 26th, 2010, 16:12
اجب مشاوره هایی (:|

شما دنبال سرویس خوب هستید همکاران هم دارند پیشنهاد می دند .
در ضمن ما تا یک ماه اول بدون قید و شرط هزینه شما رو مرجوع می کنیم.

---
December 26th, 2010, 16:13
09390911001

خواستید تماس بگیرید بهتر میشه راهنمایی کرد

AftabHosting
December 26th, 2010, 16:59
سلام در صورت نیاز میتونم بیشتر سما را راهنمایی کنم مشتری های از هاست دی ال هم داریم و راضی هستند .

در صورت نیاز ایمیل بدید تا بیشتر صحبت کنیم .

agarb98
December 26th, 2010, 19:11
با سلام بنده هم می تون برای ما مشاوره بدم

درضمن بنده مشتری زیاد دارم که به تازگی از هاست دی ال انتقال دادم روی سرویس ها که هم سرور مجازی دادم بهشون هم هاست دی ال هم سرور اختصاصی

اگر تمایل بنده در خدمتم

irlogo
December 26th, 2010, 23:45
چند تا از دوستان شما در hostdl مشتری ما شدن
ازشون در مورد کیفیت ما سوال کنین، مثلا

persiantuts.com
faramob.ir
kocholo.org
1pars.com
xtar.ir

itjavani
December 26th, 2010, 23:52
مسلما وی پی اس یا سرور اختصاصی بگیرید بهتره!
توصیه این هست که اگر وی پی اس میگیرید فایل های دانلودتونو از ایندکس سایت جدا کنید و روی سرور دیگه ای فایل هاتونو بریزید...
جهت خرید میتونید با ما تماس بگیرید...
در خدمتیم...

amirizadi
December 27th, 2010, 07:29
100٪ وی پی اس برای سایتهای شما بهتره
اگر خواستید در خدمتم
با تضمین کیفیت

iNicz.Com
December 27th, 2010, 08:55
بدون شرح :53: