PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت خبرخوان!

delta
December 26th, 2010, 13:12
سلام دوستان.. کسی یک اسکریپت خبر خوان معروف و بدون ایراد با نصب بی دنگ و فنگ سراغ داره؟ بیشتر سایتهای اسکریپت رو گشتم بیشتر اسکریپتها ایراد داشتند و اصلا نصب نمیشدند!! یکی دو تا هم پیدا کردم انگار حتما باید رو وردپرس نصب بشه و... کسی سراغ نداره درست و حسابیشو؟

sadegh
December 26th, 2010, 13:15
سیستمی میخوای یا تکی ؟

delta
December 26th, 2010, 13:45
سیستمی باشه بهتره.. به صورت جداگانه نصب بشه نه اینکه رو یک سیستم دیگه!

delta
December 26th, 2010, 17:51
up :62:

majid_news
December 30th, 2011, 21:57
با سلام

من یه اسکریپت نوشتم که میتونه هر سایتی که شما آدرس RSS اون سایت رو بهش دادین بره و خبر های اون سایت رو به سایت شما انتقال بده . این سیستم دارای امکانات و ماژول های زیادی هست و قالب های زیبا و گرافیکی هم داره

این سیستم به سرعت توی گوگل ایندکس میشه و میتونه پیج رنک خوبی رو برای شما داشته باشه

این اسرکیپت می تونه خبر ها رو همراه با عکس هاشون نشون بده . در ضمن هیچ گونه فشاری روی سرور و هاست شما نمیاره .

به صورت پیشفرض من نزدیک به ۱۵۰ تا سایت رو با RSS هاشون وارد سیستم کردم
مدیریت آگهی . نظر سنحی . اراس اس های تفکیکی . ... به همراه پشتیبانی از جمله دیگر امکانات این سیستم هست

امکانات تکمیلی رو توی این صفحه ببینید .
Tarrahe Avval .inc v.i5 (http://www.tarraheavval.com/onlinenews.htm)

MihanTech
December 30th, 2011, 22:10
با سلام

من یه اسکریپت نوشتم که میتونه هر سایتی که شما آدرس RSS اون سایت رو بهش دادین بره و خبر های اون سایت رو به سایت شما انتقال بده . این سیستم دارای امکانات و ماژول های زیادی هست و قالب های زیبا و گرافیکی هم داره

این سیستم به سرعت توی گوگل ایندکس میشه و میتونه پیج رنک خوبی رو برای شما داشته باشه

این اسرکیپت می تونه خبر ها رو همراه با عکس هاشون نشون بده . در ضمن هیچ گونه فشاری روی سرور و هاست شما نمیاره .

به صورت پیشفرض من نزدیک به ۱۵۰ تا سایت رو با RSS هاشون وارد سیستم کردم
مدیریت آگهی . نظر سنحی . اراس اس های تفکیکی . ... به همراه پشتیبانی از جمله دیگر امکانات این سیستم هست

امکانات تکمیلی رو توی این صفحه ببینید .
Tarrahe Avval .inc v.i5 (http://www.tarraheavval.com/onlinenews.htm)

قیمت ؟

aalireza439
December 30th, 2011, 23:04
این تاپیک مال یک سال پیشه!

123website
January 3rd, 2012, 21:15
از اسم تاپيك معلومه مال عهد بوقه!الان ديگه گوگل سايت كپي بردار رو سه روزه حذف ميكنه! :@