PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور ایران با امنکان اتصال هارد

amin021
June 10th, 2017, 14:06
سلام !

بنده قصد دارم یک سری فایل ها رو از اینترنت دانلود کنم که سرور سایت های که میخوام ازشون دانلود کنم تماما ایرانی هست و شاید یکی دو تا خارجی !/

الان درخواست سرور مجازی و یا اختصاصی رو با قابلیت ارسال و اتصال هارد اکسترنال یا اینترنال دارم !

ترافیک اینترانت (دانلود از سرور های ایرانی) نامحدود و رایگان باشه .

یه مقداری هم ترافیک اینترنت (دانلود از سرور های خارجی) داشته باشه در حد 30 تا 50 گیگ در ماه

قیمت ها رو معقول بدید !

شرکت معتبر باشه و ریسک ..... نداشته باشه .

نمیدونم رو سرور مجازی هم میشه هارد وصل کرد یا نه ولی اگر میشه سرور مجازی باشه بهتره برای پایین اومدن هزینه ها !

دیتاسنتر هم مهم نیست ولی یه چیزی باشه که دانلود داخلی رایگان داشته باشه و قیمت و کیفیت معقولی هم داشته باشه !

دانلود هم حدودا یک یا 2 ترابایت در ماه داخلی انجام میگیره و 30 تا 50 گیگ هم خارجی !

ممنون میشم افر های خودتون رو رقابتی ارسال کنید

با تشکر . یا علی

company_hosting
June 10th, 2017, 14:11
سلام

امکان ارائه میباشد

سرور مجازی با قابلیت ا تصال هارد اکسترنال

هزینه سرور مجازی + دانلود 1 ترابایت ماهانه 95 هزارتومان

برای خرید به بخش فروش تیکت بزنید

با تشکر

RoobinaServer
June 10th, 2017, 14:21
سلام !

بنده قصد دارم یک سری فایل ها رو از اینترنت دانلود کنم که سرور سایت های که میخوام ازشون دانلود کنم تماما ایرانی هست و شاید یکی دو تا خارجی !/

الان درخواست سرور مجازی و یا اختصاصی رو با قابلیت ارسال و اتصال هارد اکسترنال یا اینترنال دارم !

ترافیک اینترانت (دانلود از سرور های ایرانی) نامحدود و رایگان باشه .

یه مقداری هم ترافیک اینترنت (دانلود از سرور های خارجی) داشته باشه در حد 30 تا 50 گیگ در ماه

قیمت ها رو معقول بدید !

شرکت معتبر باشه و ریسک ..... نداشته باشه .

نمیدونم رو سرور مجازی هم میشه هارد وصل کرد یا نه ولی اگر میشه سرور مجازی باشه بهتره برای پایین اومدن هزینه ها !

دیتاسنتر هم مهم نیست ولی یه چیزی باشه که دانلود داخلی رایگان داشته باشه و قیمت و کیفیت معقولی هم داشته باشه !

دانلود هم حدودا یک یا 2 ترابایت در ماه داخلی انجام میگیره و 30 تا 50 گیگ هم خارجی !

ممنون میشم افر های خودتون رو رقابتی ارسال کنید

با تشکر . یا علی

با سلام

سرویس دانلود فایل : http://www.roobinaserver.ir/download-file.php

باتشکر

amin021
June 10th, 2017, 15:00
از شرکت داده گستر شینا شیراز خریداری میشود !

اقای شیروانی و اقای حسینی بسیار بسیار مودب و کار بلد هستند و اعتماد به همشهریان برای هر کس رضایت بخش هست !

با تشکر و از افر دوستان عزیز