PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال راجبه اینماد (نماد اعتماد)

m2020k2012
June 9th, 2017, 05:07
سلام وقت بخیر
من هنوز یک سال نشده نماد گرفتم و هنوزم اعتبار داره
الان رفتم تو سایت اینماد(نماد اعتماد) رفتم تو بحش احزار اطلاعات کسب و کار
نوشته 35.000 هزار تومان باید پرداخت کنید
اینم عکس:
36095
مگه 35.000 هزار تومان موقعه تمدید نماد نیست پس چرا الان میگه؟
کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
باتشکر

TATSERVER.NET
June 9th, 2017, 11:06
دوست عزیز متنی که نوشته شده رو بخونید. شما بعد از تایید کسب و کار هر 3 ماه یکبار باید آدرستونو تایید کنید. (مجموعاً 4بار)

zarpop.com
June 9th, 2017, 11:31
سلام وقت بخیر
اینم عکس:
36095
باتشکر

سلام
درسته نماد یک ساله هست ولی احراز هویت هر سه ماه یک بار هست و هزینه ارسال بسته پستی هر سه ماه یک بار هست.

m2020k2012
June 9th, 2017, 20:34
دوست عزیز متنی که نوشته شده رو بخونید. شما بعد از تایید کسب و کار هر 3 ماه یکبار باید آدرستونو تایید کنید. (مجموعاً 4بار)
میدوتم هر سه ماه یک بار نامه میاد
ولی الان سوال راجبه 35.000 هزار تومان هست هنوز یک ساله نشده میگه 35.000 هزار تومان بده

ashkan 261
June 9th, 2017, 20:54
این 35 تومنو همون اول میگیرن و تا یک سال نیازی به پرداخت هزینه نیست .
بعد که این پولو میدین یه بسته پستی میاد دستتون که توش یک فرم هست ، باید اون فرم رو پر کنید و بعد از اعلام کارشناس سایت اینماد مدارکی که ازتون میخواد رو ببرید دفتر اسناد رسمی و گوهی امضا بگیرید و به صندوق پستی که اعلام کردن بفرستید تا نماد براتون صادر بشه .

BAMPA
June 9th, 2017, 21:03
سلام
درسته نماد یک ساله هست ولی احراز هویت هر سه ماه یک بار هست و هزینه ارسال بسته پستی هر سه ماه یک بار هست.

هزینه دریافت تاییدیه‌های اطلاعات تماس کسب و کار اینترنتی، مبلغ 350،000 ریال بابت 4 مرتبه انجام موارد زیر در سال می باشد:

سلام وقت بخیر
اینم عکس:
36095
باتشکر

دوست عزیز از اینگونه موارد توی ای نماد زیاد پیش میاد و کار خاصی هم از دستتون برنمیاد ...
در هر صورت بهتره در سایت نماد تیکت ایجاد کرده یا تماس بگیرید ببینید قضیه از چه قراره ...