PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدسی مخابراتی

مینا-صیفی
June 6th, 2017, 22:14
سلام من دنبال این قطعه هستم که بخرم در شهرمون اما نمیدونم به چه جایی یا مغازه ای داشته باشم بگیرم ( این قطعه جلوگیری از رطوبت میکنه و باعث میشه کیفیت خط تلفن پایدار بمونه چون شمال هستم رطوبتی هست سیم تلفن سولفات میزنه و باعث میشه کیفیت خط پایین بیاد و موجد قطعی نت بشه که مجبورم سر سیم تلفن ببرم مجدد وصل کنم تا کیفیت خط بالا بره اما اگر این قطعه باشه اینطور که بچه های شبکه میگن نیازی نیست دیگه سیم تل ببرم همیشه کیفیت خط پایدار میمونه و رطوبت نفود نمیکنه که سولفات بزنه ) با تشکر

Mr.Pouria
June 6th, 2017, 22:25
سلام من دنبال این قطعه هستم که بخرم در شهرمون اما نمیدونم به چه جایی یا مغازه ای داشته باشم بگیرم ( این قطعه جلوگیری از رطوبت میکنه و باعث میشه کیفیت خط تلفن پایدار بمونه چون شمال هستم رطوبتی هست سیم تلفن سولفات میزنه و باعث میشه کیفیت خط پایین بیاد و موجد قطعی نت بشه که مجبورم سر سیم تلفن ببرم مجدد وصل کنم تا کیفیت خط بالا بره اما اگر این قطعه باشه اینطور که بچه های شبکه میگن نیازی نیست دیگه سیم تل ببرم همیشه کیفیت خط پایدار میمونه و رطوبت نفود نمیکنه که سولفات بزنه ) با تشکر

الکتریکی ها ( لوازم تعمیرات فروشی ) دارن اما بدردتون نمیخوره ...
بهتره از موارد دیگه ای برای جلوگیری ز سولفات استفاده کنید ...

بهترین مورد پلاستیک هست ..
مقداری سیم برق بخرید ( 1 متر ) نقطه اتصال رو تمیز کنید سیم مسی کابل برق را خارج کنید و با استفاده از یک فندک پلاستیک کابل را آب کنید و تمام نقطه اتصال را پوشش بدید سپس با یک نوار چسب برق از 5 سانت عقب تر و 5 سانت بعد از نقطع اتصال را به صورت کامل و بدون فاصله چسب بزنید ...

الان چند ساله من این کارو کردم هیچ مشکلی دیگه ندارم ...