PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما هم مدیر سرور شوید!!!

modireserver
June 6th, 2017, 12:39
آیا دوست دارید شما هم مدیر سرور شوید و یک وب سایت حرفه ای هاستینگ داشته باشید؟!

درنظر داریم برای دوره های تخصصی مدیریت سرور که برای آن هیچ مرجعی وجود ندارد پک های آموزش تصویری تخصصی و جامع بسازیم لطفا در نظرسنجی 1 دقیقه ای لینک زیر شرکت کنید تا در صورت آرای بیشتر هر دوره آنرا در سریعترین زمان برای شما آماده کنیم.

فقط یک گام تا آمورش موردنظر خود فاصله دارید (https://peyman8.typeform.com/to/eoMBTT)

shanki
June 6th, 2017, 13:02
آیا دوست دارید شما هم مدیر سرور شوید و یک وب سایت حرفه ای هاستینگ داشته باشید؟!

درنظر داریم برای دوره های تخصصی مدیریت سرور که برای آن هیچ مرجعی وجود ندارد پک های آموزش تصویری تخصصی و جامع بسازیم لطفا در نظرسنجی 1 دقیقه ای لینک زیر شرکت کنید تا در صورت آرای بیشتر هر دوره آنرا در سریعترین زمان برای شما آماده کنیم.

فقط یک گام تا آمورش موردنظر خود فاصله دارید (https://peyman8.typeform.com/to/eoMBTT)

سلام تشکر از استارتر معذرت میخوام این مدیر سروری که میخواد بیاد با این پک های آموزشی مدیر حرفه ای بشه مدیر نیست!
مدیر حرفه ای باید خودش دست به کار بشه دوره + انجام کار ببینه فیلم برای این کار جز نادانی نیست !
عمل تخریب ندارم ولی این پست به عنوان توهین به مدیران هاستینگ هست!

modireserver
June 6th, 2017, 13:04
ممنون از نظر شما ولی عزیز انشاالله پکی که ارائه شد مشاهده بفرمایید خوشحال میشم اون موقع نظرتونو باز بدونم
این پکها شامل تمامی مواردی خواهد بود که طی تجربه های چندساله بدست امده و برای خود ما ایجاد شده

modireserver
June 6th, 2017, 17:42
لطفا شما هم نظر بدید تا ساخت مجموعه های آموزشی را سریعتر شروع کنیم

tarf
June 6th, 2017, 19:24
من پیشنهاد می کنم از صفر شروع کنید تا فوق پیشرفته مدیریت سرور

modireserver
June 6th, 2017, 19:40
من پیشنهاد می کنم از صفر شروع کنید تا فوق پیشرفته مدیریت سرور

بله دقیقا همینکار رو میکنیم فقط دوستان شرکت کنند تا بتونیم بهترین دوره ها رو برای ساخت انتخاب کنیم

modireserver
June 7th, 2017, 09:49
دوستان تا پایان امروز شرکت کنید جون بعد اون به بالاترین نتایج ترتیب اثر داده میشه و آموزش مربوطه ساخته میشه

modireserver
June 7th, 2017, 21:05
دوستان شرکت کنید

modireserver
June 8th, 2017, 10:17
ممنون از دوستان زیادی که در این نظرسنجی شرکت کردند بزودی آموزشهای این دوستان ساخته میشه اگر افراد دیگری هم موندن لطفا رای بدن

modireserver
June 8th, 2017, 22:09
امشب اخرین روز نشرسنجی هستش لطفا شرکت کنید

nevergotme
June 8th, 2017, 23:13
داداش خب یه نظر سنجی درست میکردی با میگفتی مدیرا بزارن بالای تاپیک