PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : آیا نیازه روی CPanel ماژول ioncube نصب بشه. اگر آره چجوری ؟

cssir
June 4th, 2017, 03:07
با سلام خدمت دوستان عزیزم
بنده در حال یادگیریر WHMCS هستم اما روی هاست Local اونم با Wamp Server
به دلیل اینکه من دارم از نسخه نال شده WHMCS 5.2.8 استفاده میکنم توی آموزش های موجود از ماژولی یاد شده به نام ioncube که میگن باید حتما اعمال بشه
سوال این حقیر این هستش که اگر من بخوام ذوی هاستینگ CPanel و یا Direct Admin از همین نسخه نال شده استفاده کنم آیا نیازه که ioncube رو اونجا انجام بدم یا خیر (آخه بعضیا میگن نیاز نیست)
اگر نیازه چطوری باید این ماژول رو نصب کنم روی هاستم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. متعاقبا از وقتی که برای این تاپیک صرف میکنید سپاسگذارم. :111:;;):53:

kiavaco
June 4th, 2017, 03:09
با سلام خدمت دوستان عزیزم
بنده در حال یادگیریر WHMCS هستم اما روی هاست Local اونم با Wamp Server
به دلیل اینکه من دارم از نسخه نال شده WHMCS 5.2.8 استفاده میکنم توی آموزش های موجود از ماژولی یاد شده به نام ioncube که میگن باید حتما اعمال بشه
سوال این حقیر این هستش که اگر من بخوام ذوی هاستینگ CPanel و یا Direct Admin از همین نسخه نال شده استفاده کنم آیا نیازه که ioncube رو اونجا انجام بدم یا خیر (آخه بعضیا میگن نیاز نیست)
اگر نیازه چطوری باید این ماژول رو نصب کنم روی هاستم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. متعاقبا از وقتی که برای این تاپیک صرف میکنید سپاسگذارم. :111:;;):53:

خود میزبان نصب میکنه :x

cssir
June 4th, 2017, 03:51
خود میزبان نصب میکنه :x

یعنی اگه حتی من نسخه نال شده رو نصب کنم نیاز به هیچ کار دیگه ای نیست ؟
این فقط بخاطر اینه که من Local هستم درسته ؟

kiavaco
June 4th, 2017, 03:54
ببینید localhost فرق داره . روی سیستم شما هست و مثل سیپنل بعضی امکانات رو نداره و مثلا ioncube چون whmcs با ioncube کد شده باید نصب باشه که روی xampp اینا نیست

ولی روی هاست ها معمولا نصب هست چرا که ممکنه یه سایت نیاز داشته باشه

بنابراین روی هاست نصب هست و نیاز نیست کاری کنید و فقط whmcs رو نصب میکنید ولی روی مثلا زمپ و ... باید نصب کنید چون نصب نیست

safaeean
June 4th, 2017, 03:56
یعنی اگه حتی من نسخه نال شده رو نصب کنم نیاز به هیچ کار دیگه ای نیست ؟
این فقط بخاطر اینه که من Local هستم درسته ؟

معمولا روی همه هاست ها نصب هست. روی wamp فکر نکنم باشه و بشه

cssir
June 4th, 2017, 04:07
ببینید localhost فرق داره . روی سیستم شما هست و مثل سیپنل بعضی امکانات رو نداره و مثلا ioncube چون whmcs با ioncube کد شده باید نصب باشه که روی xampp اینا نیست

ولی روی هاست ها معمولا نصب هست چرا که ممکنه یه سایت نیاز داشته باشه

بنابراین روی هاست نصب هست و نیاز نیست کاری کنید و فقط whmcs رو نصب میکنید ولی روی مثلا زمپ و ... باید نصب کنید چون نصب نیست

بله ممنون از راهنماییتون متوجه شدم داستان چیه

- - - Updated - - -

معمولا روی همه هاست ها نصب هست. روی wamp فکر نکنم باشه و بشه

چرا من روی Wamp نصب کردم
ioncube رو یکم دردسر داره ولی

Motahari.web
June 4th, 2017, 09:17
قابل نصبه ioncube رو لوکال اما توی هاست ها میتونید قسمت select php version فعال کنید یا اگر این مورد فعال نیست از مدیر هاست بخواید نصب میکنن

cssir
June 4th, 2017, 12:55
قابل نصبه ioncube رو لوکال اما توی هاست ها میتونید قسمت select php version فعال کنید یا اگر این مورد فعال نیست از مدیر هاست بخواید نصب میکنن

بله ممنون بابت راهنمایی