PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Php کار حرفه ای !

DEFALT
June 3rd, 2017, 18:56
سلام ، خوب و سلامت هستید
دوستان عزیز من یه مشکل دارم که یه اسکریپت نیمه اختصاصی هست حالا کاری ندارم ..
من اینو میخوام که نصب کنم صفحه سفید میاد و بالا نمیاد و در ارور لاگ ارور زیر مشاهده میشه .

[03-Jun-2017 11:50:53 UTC] PHP Warning: require_once(/home/user/public_html/oc-load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/user/public_html/site.ir/index.php on line 23
[03-Jun-2017 11:50:53 UTC] PHP Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/user/public_html/oc-load.php' (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/user/public_html/site.ir/index.php on line 23

دوستان لطفاً هر کسی میتونه راهنمایی کنه کمک کنه جبران میکنیم ♥

realAmir
June 3rd, 2017, 19:54
فایل oc-load.php موجود در پوشه روت (پابلیک)، در خط 23 درخواست شامل شدن فایلی در مسیر site.ir/index.php رو میکنه که پیدا نمیشه (وجود نداره).
کلا فایل oc-load.php باعث بروز خطا شده که جلو اجرا رو در قسمتی گرفته، فایل رو بررسی کنید تا مشکل حل بشه.

DEFALT
June 3rd, 2017, 20:05
فایل oc-load.php موجود در پوشه روت (پابلیک)، در خط 23 درخواست شامل شدن فایلی در مسیر site.ir/index.php رو میکنه که پیدا نمیشه (وجود نداره).
کلا فایل oc-load.php باعث بروز خطا شده که جلو اجرا رو در قسمتی گرفته، فایل رو بررسی کنید تا مشکل حل بشه.
دوست عزیز این مشکل حالا یکم حل شد ولی وقتی میخوام نصب کنم بعد از اینکه اطلاعات دیتابیس رو وارد میکنم و اینستال میزنم بعد مرحله اول صفحه سفید میشه و نصب نمیشه که در ارور لاگ بنده مشاهده کردم متن زیرو »

[03-Jun-2017 15:15:18 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function mb_strlen() in /home/user/public_html/site.ir/oc-includes/osclass/helpers/hValidate.php on line 123

از خط 122 تا 127 کدهای زیر است که داخل فایل hValidate.php است :

function osc_validate_max ($value = null, $max = 255) {
if ( mb_strlen($value, 'UTF-8') > $max ) {
return false;
}
return true;
}

ممنون میشم کمک کنید که چیکار کنم

realAmir
June 3rd, 2017, 20:12
دوست عزیز این مشکل حالا یکم حل شد ولی وقتی میخوام نصب کنم بعد از اینکه اطلاعات دیتابیس رو وارد میکنم و اینستال میزنم بعد مرحله اول صفحه سفید میشه و نصب نمیشه که در ارور لاگ بنده مشاهده کردم متن زیرو »

[03-Jun-2017 15:15:18 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function mb_strlen() in /home/user/public_html/site.ir/oc-includes/osclass/helpers/hValidate.php on line 123

از خط 122 تا 127 کدهای زیر است که داخل فایل hValidate.php است :

function osc_validate_max ($value = null, $max = 255) {
if ( mb_strlen($value, 'UTF-8') > $max ) {
return false;
}
return true;
}

ممنون میشم کمک کنید که چیکار کنم
تابع mb_strlen به طور پیشفرض توسط PHP فعال نیست و باید به صورت دستی فعال کنید (مثلا در هاست های اشتراکی عادی میتونید از بخش Select PHP Version این کار رو انجام بدید)
یا در صورتی که به خود سرور دسترسی دارید، برای نصب از دستور زیر در ترمینال استفاده کنید:

sudo apt install php7.0-mbstring
راهنمای راه اندازی رو میتونید در سایت رسمی PHP ببینید: http://www.php.net/manual/en/mbstring.installation.php

DEFALT
June 3rd, 2017, 20:41
تابع mb_strlen به طور پیشفرض توسط PHP فعال نیست و باید به صورت دستی فعال کنید (مثلا در هاست های اشتراکی عادی میتونید از بخش Select PHP Version این کار رو انجام بدید)
یا در صورتی که به خود سرور دسترسی دارید، برای نصب از دستور زیر در ترمینال استفاده کنید:

sudo apt install php7.0-mbstring
راهنمای راه اندازی رو میتونید در سایت رسمی PHP ببینید: http://www.php.net/manual/en/mbstring.installation.php
واقعاً مرسی واقعاً تشکر میکنم از شما دوست گرامی ♥
مشکلم فعلاً حل شده حالا اگر مشکلی بود باز اینجا مطرح میکنم ♥
مرسی ♥