PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ میکروتیک

soheilsan
June 3rd, 2017, 12:38
سلام وقت بخیر
یه سوال داشتم
من میخوام دیتایی رو از شبکه ای (مثل شبکه A) که به صورت وایرلس به آنتن (مثلا A) وصله را توسط انتن دیگر (انتنB) به انتن مرکزی (انتن C) انتقال بدم.(چون در طول مسیر مانع دارم یه انتن واسط گذاشتم که راحتتر منتقل کنه به صورت مستقیم نمیتونم از A به C دیتا بفرستم). حالا سوالم اینه که انتن B رو چطوری باید کانفیگ کنم که دیتا را از انتن a بگیره و به انتن C بفرسته. نحوه کانفیگ POINT TO POINT رو بلدم ولی قلق انتن واسط رو بلد نیستم چطوری کانفیگ کنم. انتن های من هم میکروتیک هستش. ممنونم میشم کمک کنید.

mo_mohit1
June 4th, 2017, 02:47
سلام دوست عزیز/ تا اونجایی که بنده اطلاع دارم نمیشه یک آنتن رو هم در حالت ap و هم در حالت station قرار داد(اگر که جدید اومده باشه یا روشی که بنده مطلع نباشم)پس باید در نقطه bاز دو آنتن استفاده کنید که یکی در حالت گیرنده از نقطه a و دیگری جهت ارسال به نقطه c استفاده میشود و ارتباط پایداری خواهید داشت

soheilsan
June 4th, 2017, 11:35
سلام دوست عزیز/ تا اونجایی که بنده اطلاع دارم نمیشه یک آنتن رو هم در حالت ap و هم در حالت station قرار داد(اگر که جدید اومده باشه یا روشی که بنده مطلع نباشم)پس باید در نقطه bاز دو آنتن استفاده کنید که یکی در حالت گیرنده از نقطه a و دیگری جهت ارسال به نقطه c استفاده میشود و ارتباط پایداری خواهید داشت
بله درسته حرف شما. من بد تایپ کردم در نقطه b دو تا انتن lite5 میخوام بذارم که یکی بگیره و اون یکی بفرسته. ممنون از تذکر به جای شما. نحوه کانفیگ وصل کردن دو تا انتن به هم دیگرو میخوام بدونم چجوریه

soheilsan
June 6th, 2017, 15:41
کسی نیست کمکم کنه؟