PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متخصصان شبکه چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟

vps247
June 3rd, 2017, 09:23
سلام
من از یک سایت خارجی با پی پال قصد خرید دارم
این سایت به شدت حساس هست و اگر با وی پی اس وصل بشم سفارش را قبول نمی کنند
ویندوز 7
ویندوز 2016
ویندوز 2012
همه را تست کردم ریجکت کردند

سوال من اینه وقتی من روی سرور مجازی ویندوز 7 نصب کرده ام
از کجا متوجه میشن که وی پی اس هست؟
چه راه حلی وجود داره که اونها فکر کنند کامپیوتر شخصی هست نه وی پی اس

Fracture
June 3rd, 2017, 09:31
تخصص شبکه لازم نیست عزیز، شما وی پی است تو دیتاسنتر میزبانی شده و ای پی دیتا سنترها با آی اس پی ها فرق داره.
یه میانبر میتونه این باشه که اگه سایتشون ثبت نام داره، اول ثبت نام کنید بعد ازشون به نحوی اینوویس بگیرید واسه پرداخت.

vps247
June 3rd, 2017, 09:37
تخصص شبکه لازم نیست عزیز، شما وی پی است تو دیتاسنتر میزبانی شده و ای پی دیتا سنترها با آی اس پی ها فرق داره.
یه میانبر میتونه این باشه که اگه سایتشون ثبت نام داره، اول ثبت نام کنید بعد ازشون به نحوی اینوویس بگیرید واسه پرداخت.

این سایت بدین شکل هست که اپراتورشون ثبت نام را چک می کنند بعد فاکتور ایجاد می کنند
سیستمشون به راحتی وی پی اس را شناسایی میکنه با هر نوع ای پی
حتی اگر ای پی از ای اس پی هم باشه بازهم میگن که وی پی اس بوده
این چیزی هست که یک متخصص شبکه میتونه جواب بده نه کسی که اطالاعتش در حد یک سرور هست

RealHAM
June 3rd, 2017, 09:59
سلام
لطفاً آدرس سایت را خصوصی کنید تا ما نیز یک تست بزنیم
با احترام

Z.eus
June 3rd, 2017, 10:09
درود؛

به احتمال قوی از سیستم maxmind استفاده میکنند و نتیجتا شما با آیپی که مربوط به دیتاسنتر باشد نمیتوانید اقدام به ثبت سفارش کنید و آن را به عنوان Fraud تلقی میکند.
تنها راه حل این است که یک کاربر از کشوری با نت خانگی اش اقدام به انجام این مورد نماید.
ضمنا این موارد از حیطه کار مختصص شبکه ، sysadmin و.. خارج است، بهتر است تایتل را ویرایش کنید

موفق باشید..

vps247
June 3rd, 2017, 11:48
درود؛

به احتمال قوی از سیستم maxmind استفاده میکنند و نتیجتا شما با آیپی که مربوط به دیتاسنتر باشد نمیتوانید اقدام به ثبت سفارش کنید و آن را به عنوان fraud تلقی میکند.
تنها راه حل این است که یک کاربر از کشوری با نت خانگی اش اقدام به انجام این مورد نماید.
ضمنا این موارد از حیطه کار مختصص شبکه ، sysadmin و.. خارج است، بهتر است تایتل را ویرایش کنید

موفق باشید..

باز هم دقت نکردید به عرایض بنده در پاسخ به اون دوست عزیز
اصلا بنده صحبتم سر ای پی خانگی یا دیتاسنتر نیست!!!
شما میتونید یک نفر که تو خارج هست ای پی خود
isp
را ریموت کنید اخر چه ربطی دارد به ای پی دیتاسنتر

من عرضم این هست فرض کنید بنده یک ای پی خانگی را ریموت کردم روی وی پی اسی که ساختم با ویندوز7

اونها چطور باز هم با این شرایط می فهمد بنده از وی پی اس استفاده کردم؟

ParsWebIT
June 3rd, 2017, 16:46
از این سایت استفاده کنید که بدونید از شما چه اطلاعاتی رو میشه دید
http://whoer.net/

اینطوری خیلی راحت متوجه میشید که چه اطلاعاتی از سیستمتون خونده میشه

us12
June 3rd, 2017, 22:17
یک اشتراک اینترنت dial up از یک کشور دیگه بگیرید و با خط تلفن و مودم dial up وصل شوید و کار را انجام دهید.