PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک خط adsl و دو سرویس مجزا. چطور ممکنه ؟؟ (لطفا یکی علتشو بگه)

cssir
June 2nd, 2017, 02:45
با سلام خدمت دوستان گرامی.
بنده خونمون دو تا خط داره. و من برای دوتا خطش از مخابرات اینترنت یکساله گرفتم.
نکته ی بسیار جالبی که بهش برخورد کردم اینه که با یکی از این خط های خونمون میتونم هم از اون سرویسم استفاده کنم و هم از این سرویسم. فقط با یک خط
چنینی چیزی چطور ممکنه ؟ آیا مشکلی هست یا طبیعیه ؟
آخه من یه دونه از خط هامون رو به مودمم وصل کردم و فقط با کانفیگ مودم میتونم از هر دو سرویس استفاده کنم. اگه میشه راهنماییم کنید. نمیخوام بعدا مشکلی پیش بیاد واسم;;):109:

mnajafi33
June 2nd, 2017, 02:54
سلام
من قبلا تو شزکت اینترنتی کار میکردم
این یک امر طبیعی هست که با یک خط بشه دو تا یوز رو کانکت کرد البته نه همزمان چون هر دوخط به یک DSLAM وصل هستن مشکلی نیست و نکته دیگه اینکه هر دو یوزر مربوط به یک شرکت هست
حتی شما از یوزر دوستتونکه ار مخابرات یوزر گرفته میتونید رومودم خودتون کانفیگکنید و استفاده کنید البه اگه هنوز Mac نمیزارن رو یوزرهای مخابرات قبلا که اینجوری بود
در هر صورت مشکلی نیست

cssir
June 2nd, 2017, 03:21
سلام
من قبلا تو شزکت اینترنتی کار میکردم
این یک امر طبیعی هست که با یک خط بشه دو تا یوز رو کانکت کرد البته نه همزمان چون هر دوخط به یک DSLAM وصل هستن مشکلی نیست و نکته دیگه اینکه هر دو یوزر مربوط به یک شرکت هست
حتی شما از یوزر دوستتونکه ار مخابرات یوزر گرفته میتونید رومودم خودتون کانفیگکنید و استفاده کنید البه اگه هنوز Mac نمیزارن رو یوزرهای مخابرات قبلا که اینجوری بود
در هر صورت مشکلی نیست

نه همزمان که نتونستنم کانکت کنم دو یوزر رو ولی نوبتی تونستم (ینی یه بار این بعد دوباره کانفیگ کردم رو اون یکی)
پس در اینصورت با یک مودم کافیه برای دو اکانت درسته ؟ و بعدا هم مشکلی پیش نمیاد.
ممنون از راهنماییتون میترسیدم مشکلی چیزی باشه یا بعدا پیش بیاد.
بازم تشکر :)

mnajafi33
June 2nd, 2017, 03:23
همزمان که نمیشه

مشکلی براتون پیش نمیاد

Sent from my HTC One using Tapatalk

srsh
June 2nd, 2017, 03:51
های وب باشه
همزمان هم میشه
یه سرویسی داره های وب "اتصال همزمان" به هر تعداد که خواستی با یه اشتراک میتونی چند تا خط هم زمان وصل بشی!!

cssir
June 2nd, 2017, 04:57
های وب باشه
همزمان هم میشه
یه سرویسی داره های وب "اتصال همزمان" به هر تعداد که خواستی با یه اشتراک میتونی چند تا خط هم زمان وصل بشی!!

بله اطلاع دارم. من از مخابرات سرویس میگیرم که اونم دوست عزیزمون فرمودن داره خوشبختانه

safaeean
June 3rd, 2017, 05:15
من از اسیا تک استفاده میکنم و همینجور میتونم از سرویس های خط های دیگه اسیاتک استفاده کنم. امکان خوبی هست ازش استفاده های خوبی میشه کرد.

cssir
June 3rd, 2017, 12:45
من از اسیا تک استفاده میکنم و همینجور میتونم از سرویس های خط های دیگه اسیاتک استفاده کنم. امکان خوبی هست ازش استفاده های خوبی میشه کرد.

بله خوشبختانه مخابرات هم این قابلیت رو داره و من ازش بی خبر بودم. خیلی مدیریت پهنای باند و کارهام رو راحت تر کرده

ahmad4u
June 3rd, 2017, 16:48
تمام این مسائل بستگی به سرویس دهنده اینترنت شما داره که مک مودم شما را قفل میکند یا نه (در اولین اتصال شما ، مک مودم شما شناسایی و سرویس شما بر روی آن قفل میشود).
اگر قفل نمیکنند شما با تغییر کانفیگ مودم (یوزرو پسورد اتصال) میتوانید به از اینترنت تمام افرادی که از آن سرویس دهنده اینترنت سرویس میگیرند استفاده کنید.