PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رد صلاحیت اماکن اینماد

hoseinsadeghi
June 1st, 2017, 11:09
باسلام دوستان من 6 ماه الاف این اینماد بودم برای هردوتا سایتم بالاخره مدارک فرستادم هرکاری گفتن کردم گواهی امضا و... نزدیک 500 هزارتومن خرج کردم ولی بعد یکماهی که بهم نماد دادن یهو دیدم نمادام تو سایتم نیست ما سایتمون دوازده ساله فعاله و هیچ مشکلی نداشته ولی خب بخاطر مشتریان جدیدمون نماد گرفتیم و مشتری هامون کاملا ازمون رازی هستم الان که رفتم وارد اینماد بشم دیدم اصلا کل دسترسی ها پاک شده فقط یک صفحه هست توش نوشته رد صلاحیت اماکن تیکتم زدم جواب ندادن زنگم میزنم کسی پاسخ نمیده کسی میدونه جریان اینکارشون چیه؟

Amy
June 1st, 2017, 22:35
با سلام و احترام
احتمالا برای کارت پایان خدمت هست
جدیدا دارن کسانی که نماد رو با معافیت موقت اخذ کردن رد صلاحیت میکنن

mr.jabbari
June 2nd, 2017, 04:22
اینجا ایران است !

kiavaco
June 2nd, 2017, 07:03
مربوط به سنتون هست . اگر درحال تحصیل هستید معافیت تحصیل به ادرسی میرعماد ببرید درست میشه

hegza
June 2nd, 2017, 15:07
با سلام و احترام
احتمالا برای کارت پایان خدمت هست
جدیدا دارن کسانی که نماد رو با معافیت موقت اخذ کردن رد صلاحیت میکنن
سلام
ار ابتدا همینطور بود
خیلی ساله سرباز فراری/یا سابقه کیفری رو اماکن رد صلاحیت میکنه و باید نامه برائت یا معافیت تحویل دهید
متاسفانه یکی از دوستان اینگونه بود هیچکس هم نمیگفت علت چیه بخصوص در شهرستان(البته شهر بزرگی هم هست) اصلا نمیدونن نماد چیه

saeed.mihan
June 2nd, 2017, 18:59
سلام
ار ابتدا همینطور بود
خیلی ساله سرباز فراری/یا سابقه کیفری رو اماکن رد صلاحیت میکنه و باید نامه برائت یا معافیت تحویل دهید
متاسفانه یکی از دوستان اینگونه بود هیچکس هم نمیگفت علت چیه بخصوص در شهرستان(البته شهر بزرگی هم هست) اصلا نمیدونن نماد چیه

ببخشید برای کسی که دارای دفترچه اعزام به خدمت هست یا در حال خدمت چطور؟!

Club4fun
June 3rd, 2017, 09:11
این از مواردی هستش که جدیدا زوم کردن روش یا معافیت ببرید یا بیخیالش شید ...

hoseinsadeghi
June 3rd, 2017, 11:48
یعنی خاک علم چی بگم والله درکشوری هستیم سربازی نری باید ازگرسنگی بمیری چی بگم اخه دانشجو حق نداره کار بکنه شهریه دانشگاهشم چون اینجا همه دانشگاه ها مفته عمه اینا تقبل میکنه

mizbanwebhost
June 3rd, 2017, 12:34
حالا ماکه اینماد داریم چه گلی به سرمون زده ؟

نماد میخواین چیکار ؟

hoseinsadeghi
June 3rd, 2017, 18:46
حالا ماکه اینماد داریم چه گلی به سرمون زده ؟

نماد میخواین چیکار ؟

سلام اقای مردانیان عزیز خب باید درگاه داشته باشیم یا نه؟

saeed.mihan
June 3rd, 2017, 19:57
دوستان بنده نامه ای نوشتم برای پلیس اماکن تهران که در حال خدمتم ببینم پاسخشون چه خواهد بود بهتون میگم، اگر نشد چاره ای نیست جز ابطال پرونده که فرایند خودش رو داره و ثبت نام مجدد به نام فرد دیگری

chaishpish
June 3rd, 2017, 20:03
دوست عزیز شما کارتون خیلی راحت حل میشه تمام مدارک و مشخصات به نام یکی از اقوام خانواده بدید ، اصلا نیاز نیست حتما به نام شما باشه نماد

دوستانی که میگن اینجا ایرانه باید یاد آور بشم شما خرید از کشور های خارجی داشتید . لطفا قوانین بخونید ایران در حال حاظر کمترین قوانین رو داره برای کسب و کار اینترنتی.

دوستانی که خرید از شرکت های خارجی دارن میدونن من چی میگم

saeed.mihan
June 3rd, 2017, 20:40
دوست عزیز شما کارتون خیلی راحت حل میشه تمام مدارک و مشخصات به نام یکی از اقوام خانواده بدید ، اصلا نیاز نیست حتما به نام شما باشه نماد

دوستانی که میگن اینجا ایرانه باید یاد آور بشم شما خرید از کشور های خارجی داشتید . لطفا قوانین بخونید ایران در حال حاظر کمترین قوانین رو داره برای کسب و کار اینترنتی.

دوستانی که خرید از شرکت های خارجی دارن میدونن من چی میگم
می دونم دوست عزیز با نام فرد دیگری هم میشه، اما فرایند طولانی تری داره نسبت به این (ابطال پرونده فعلی و پیگیری درخواست جدید از صفر) و برای کار ما که همواره نماد بوده و یکباره محو شده ترجیحا سریعتر باشه بهتره.

و همچنین منظور دوستان فکر نکنم این باشه که ایران سخت گیره توی تجارت الکترونیک، بحث سنگ اندازی هایی که میشه مثلا نماد اعتماد کافی بود باز الان شناسه اعتماد رو می خوان بیارن و لیست سیاه و غیره درصورتی که نماد نماد همون کار انجام میده حتی بیشتر و این درصورتی هست که با داشتن یک کد ملی محرز شده می تونن کل امار فرد رو پیدا کنند و کلا این مسائل هست که ذهنیت سختگیری رو بوجود اورده

chaishpish
June 3rd, 2017, 21:58
می دونم دوست عزیز با نام فرد دیگری هم میشه، اما فرایند طولانی تری داره نسبت به این (ابطال پرونده فعلی و پیگیری درخواست جدید از صفر) و برای کار ما که همواره نماد بوده و یکباره محو شده ترجیحا سریعتر باشه بهتره.

و همچنین منظور دوستان فکر نکنم این باشه که ایران سخت گیره توی تجارت الکترونیک، بحث سنگ اندازی هایی که میشه مثلا نماد اعتماد کافی بود باز الان شناسه اعتماد رو می خوان بیارن و لیست سیاه و غیره درصورتی که نماد نماد همون کار انجام میده حتی بیشتر و این درصورتی هست که با داشتن یک کد ملی محرز شده می تونن کل امار فرد رو پیدا کنند و کلا این مسائل هست که ذهنیت سختگیری رو بوجود اورده

برای چه کاری میخواید؟

saeed.mihan
June 3rd, 2017, 23:19
برای چه کاری میخواید؟

حدود 3 ماه میشه که نماد داریم و از شانس ما همین هفته پیش برای درگاه مستقیم بانک درخواست دادیم و همچنین لوگو طلایی که همه پیشنیازش نماد هست و فرایند اینها در حال اجرا بود که فکر کنم با مشکل مواجه بشه : (( یه چند روز دیگه صبر میکردن خوب بود

mizbanwebhost
June 4th, 2017, 00:51
سلام اقای مردانیان عزیز خب باید درگاه داشته باشیم یا نه؟
سلام

در گاه واسط بگیرید .

زرین پال یا یکی از درگاه های واسط معتبر دیگر