PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رد صلاحیت اماکن نماد اعتماد برای خدمت سربازی

saeed.mihan
May 31st, 2017, 23:02
سلام
وقت بخیر
گویا اخیرا برای گرفتن نماد اعتماد رفتن به سربازی ضروری شده، و نماد ما نیز به حالیت تعلیق در آمده به دلیل اینکه وضعیت بنده اعزام به خدمت است و دفترچه پست شده، آیا دوستان مشکل مشابه داشته اند؟
برای رفع آن چه کرده اید؟

hoseinsadeghi
June 1st, 2017, 14:46
منم این مشکل برام پیش اومده اینجا کسی که خدمت نرفته نمیتوانه کار بکنه معلوم نیست هزینه کوفتی شهریه دانشگاه چطور باید بدیم

saeed.mihan
June 2nd, 2017, 19:01
باید تبصره ای یا گزینه ای وجود داشته باشه برای افراد در حال خدمت!
بدون هیچ اطلاع و یهویی تعلیق شدن خیلی بده

hmydcm
June 2nd, 2017, 22:48
باید تبصره ای یا گزینه ای وجود داشته باشه برای افراد در حال خدمت!
بدون هیچ اطلاع و یهویی تعلیق شدن خیلی بده
سلام.
در حال حاضر خدمت هم می رید؟
اگر بله با شماره اینماد تماس بگیرید شاید راهکاری پیش پای شما گذاشتند.
اما اگر سربازی باید برید و نرفتید فکرنمی کنم راهی داشته باشه. مثل برخی از خدمات اجتماعی دیگه ( گواهینامه ) کسانی که به سربازی نرفتند رو محروم کردند. با این حال توصیه می کنم باز هم با اینماد تماس بگیرید.
مطمئنا باید راه چاره ای داشته باشه. من یا سایر دوستان چنین تجربه ای نداشتیم که شمارو راهنمایی کنیم.

البته می تونید نماد رو به اسم فرد دیگه ای ثبت کنید. شاید به اینصورت بتونید این محدودیت رو دور بزنید. اگر خواستید چنین کنید توصیه می کنم اون رو به فرد مورد اعتماد و نزدیک خود بسپرید.

Maysam.M
June 4th, 2017, 21:41
ظاهرا هیچ راه حلی نداره مگه اینکه اینماد رو به اسم عضو دیگه ای از خانواده یا به اسم یکی از اعضای فامیل بگیرید که اون هم دردسرهای خاص خودش رو داره به خصوص برای گرفتن درگاه

JahanSoft
June 4th, 2017, 23:38
حالا میفهمم چرا ریشه اکثر درگاه های واسط را خشکوندند !

Raymvnd
June 5th, 2017, 00:35
درود...من هم اکنون سربازم..برگه اشتغال به خدمت ممکنه مشکل شما را حل کند....
اگه سربازی نیستید زودتر اقدام کنید در اینده به مشکل بر نخوری...
تقریبا تمامی داشتن مدارک مهم و کسب و کار به سربازی گره خورده...

safaeean
June 5th, 2017, 00:39
من ماه پیش گرفتم مشکلی به وجود نیومده هنوز . دانشجو هم هستم

alfavps.com
June 5th, 2017, 01:29
گواهی اشتغال به تحصیل ببرید مشکل رفع میشه

ashadata
June 5th, 2017, 09:02
با سلام

من گواهی اشتغال به تحصیل دارم بازم گیر میدن !

karimi2
June 5th, 2017, 11:58
حالا میفهمم چرا ریشه اکثر درگاه های واسط را خشکوندند !

چرا ؟

Raymvnd
June 6th, 2017, 00:33
چرا ؟

درود...چرا نداره...همه چیز به کارت پایان خدمت ربط پیدا کرده...

abbas141
June 6th, 2017, 00:57
سلام

کلا سیستم نماد اعتماد بیشتر از این که از کسب و کار ها و مشتری حمایت کنه داره وارد حاشیه میشه .

karimi2
June 6th, 2017, 02:29
درود...چرا نداره...همه چیز به کارت پایان خدمت ربط پیدا کرده...

یعنی کسی که بخواد با سیستم واسطه هم کار کنه نیاز به پایان خدمت داره ؟ :-o

saeed.mihan
June 14th, 2017, 22:45
دوستان اینطور که با پلیس اماکن تهران مکاتبه داشتم گویا اصلا راهی وجود نداره و اگه قراره برین به خدمت و به محض ارسال دفترچه و مدتی که در حال خدمت هستید باید بیخیال نماد بشید، حتی نامه اشتغال به خدمت هم فایده نداره فقط کارت پایان خدمت.

دوستانی که با نام شرکت ثبت کردند، چه مدارکی لازم بود؟ و ایا برای شرکت هم استعلام اماکن شد برای اعضای هیات مدیره؟

alichamaani
July 31st, 2017, 21:45
سلام دوستان عزیز منم تازگیا درخولست نماد دادم مدارکمو فرستادم امروز با نوشته رد صلاحیت اماکن روبرو شدم !!!!
اخه دوستان اگه واقا مشکل سربازیه چرا پس روی بارگذاری مدارک تو کارت پایان خدمت نوشته شده اختیاری ؟؟؟
اگه ضروری بود و مشکل ساز حتما مینوشت اجباری دیگه مثا شناسنامه!!!!!!!!!
:(:(:(
درک نمیکنم کسیم جواب نمیده

joomla2
July 31st, 2017, 22:43
دوستان اینطور که با پلیس اماکن تهران مکاتبه داشتم گویا اصلا راهی وجود نداره و اگه قراره برین به خدمت و به محض ارسال دفترچه و مدتی که در حال خدمت هستید باید بیخیال نماد بشید، حتی نامه اشتغال به خدمت هم فایده نداره فقط کارت پایان خدمت.

دوستانی که با نام شرکت ثبت کردند، چه مدارکی لازم بود؟ و ایا برای شرکت هم استعلام اماکن شد برای اعضای هیات مدیره؟

سلام.
شرکت هایی که مدیرعاملش سربازی نرفته هم رداماکن شده!!!

saeed.mihan
August 1st, 2017, 02:20
سلام.
شرکت هایی که مدیرعاملش سربازی نرفته هم رداماکن شده!!!

اینطور که بنده در جریانم شخصی که درخواست میده برای نماد به نمایندگی شرکت فقط استعلام می شود

karimi2
August 1st, 2017, 13:24
اینطور که بنده در جریانم شخصی که درخواست میده برای نماد به نمایندگی شرکت فقط استعلام می شود

این سوال منم هست که از کجا باید مطمئن بشیم..

یکی از افراد هیئت مدیره کارت داشته باشه کافیه یا باید مدیر عاملم حتما داشته باشه ؟