PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده یا شراکت در سایت دانلود فیلم و سریال دوبله... بامزایا و حقوق

mehdibig
May 31st, 2017, 13:52
باسلام به همه کاربران عزیز:من چندماهی سایت فیلم دوبله زدم و چون تنها هستم بدنبال شراکت با چند نفر هستم تا سایتو باهم بچرخونیم برای ابتدا شراکت هم نیازی نیست پولی بدید اول ی هفته باهم کار میکنیم اگه باهم به توافق رسیدیم باهم شراکت میکنیم....

حالت دوم دنبال نویسنده برای سایتم با دستمزد و تسویه حساب هفتگی فقط کمی وردپرس بلد باشید یا علاقه داشته باشید یاد بگیرد حله ...

هر کی خواست پیام بده ان شاله باهم به توافق میرسیم من فقط دنبال پیشرفت سایتم و یک کاره گروهی... باتشکر از کاربران عزیز...

ایمیل بنده:mehdi.bigalong@yahoo.comمنتظر نظرات شما هستم

سلام به همه کاربران عزیز باتوجه به استقبال زیاد شما عزیز خواهشن کسانی که دوست دارن مشارکت هم بکنن پیام بدن برای شارکتم فعلان پولی نمیخواد بدن باهم حرف میزنیم و بتوافق میرسیم
درمورد نویسندگی هم تسویه هفتگی به شما ۱۰تا۲۰ پست میدن یک هفته باید اماده کنی ....
ممنون از نظرات دوستان و درخواست هاشون منتظر درخواست بعدی هستم...
نماز و روزتونم قبول در گاه حق...
فعلان

rooya
May 31st, 2017, 16:17
اگه دنبال یه تیم متعهد و با نظم با قیمت پایین و کیفیت مناسب هستین میتونین در تلگرام یا با ایمیل زیر در تماس باشید.

www.bestwriter.ir (http://www.bestwriter.ir/)

09399419300

@dghostir

info@bestwriter.ir

geniune
May 31st, 2017, 18:00
سلام

زمینه ی فعالیتی فیلم که میخواید آغاز کنید ؟

بدون سانسور یا با سانسور

noghrehost
May 31st, 2017, 20:28
با سلام.
لطفا ایمیلتون رو چک کنید.
با احترام.

rooya
May 31st, 2017, 20:40
چک شد دوست عزیز جواب رو براتون فرستادم بیاین تلگرام ببینیم میخواین چیکار کنین و در چه حدی به دنبال پیشرفت کار هستین؟8-|

mehdibig
June 1st, 2017, 10:54
سلام

زمینه ی فعالیتی فیلم که میخواید آغاز کنید ؟

بدون سانسور یا با سانسور[/Q

فعلان فقط دوبله سانسور شده روی سایت قرار مگیره چون خودم ی ارشیو دارم فیلم و سریال ایرانی-فیلم هندی و خارجی دوبله سانسور شده و شرکتی و انمیشین و... اگه دوست داشتی به ایمیلم پیام بده ممنون

[QUOTE=noghrehost;1669594]با سلام.
لطفا ایمیلتون رو چک کنید.
با احترام.

سلام دوست عزیز ایمیلت چی بود جوابتو دادم یا نه ممنون اگه جواب بدی

چک شد دوست عزیز جواب رو براتون فرستادم بیاین تلگرام ببینیم میخواین چیکار کنین و در چه حدی به دنبال پیشرفت کار هستین؟8-|

سلام دوست عزیز چی چک شد شما از طرف کی حرف میزنید به من ایمیل ندادید شما...