PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید خودرو و کالا با بیت کوین؟؟؟

سیدرضا بازیار
May 30th, 2017, 17:49
درود

من اگه در حساب بیت کوین خود مثلا 50 بیت کوین داشته باشم، چطوری میتونم اون رو تبدیل به یه خودرو کنم؟

خودرو رو از کدوم فروشگاه میتونم بخرم؟ چطوری اون رو وارد ایران کنم؟ گمرکی رو چطوری پرداخت کنم؟ و...؟؟؟

ra3ou1
May 31st, 2017, 10:32
دوست عزیز هرکدوم از مواردی که فرمودین پروسه خودش رو داره و مفصل هست
ممکنه مستقیم از شاپ های خارجی بتونید خرید کنید و هم تبدیل به ارز دیگه کنید و خرید رو انجام بدین
بحث واردات هم ک خب بستگی به کشوری که خرید میکنید داره ولی قاعدتا باید ابتدا به یکی از کشورهای همسایه مثل امارات بفرستین و از اونجا به ایران ارسال کنید
گمرک هم بسته به مدل ماشین با نرخ مصوب محاسبه می گردد
در کل دردسر زیادی داره و همچنین بازه زمانی خرید و دریافت ماشین که ممکنه چند ماه زمان ببره و خواب پول شما
به نظرم بیت رو ریال کنید و از داخل خرید کنید خیلی بهتر هست.

ashadata
May 31st, 2017, 10:38
باسلام

بیت رو ریال میکنید میرید از مغازه ماشین میخرید !

ra3ou1
May 31st, 2017, 15:02
باسلام

بیت رو ریال میکنید میرید از مغازه ماشین میخرید !

در صورتی که قصد انجام کاری داشته باشن اینکار خیلی بهتر و به صرفه تر هست تا اینکه مستقیم خرید بزنند.
چرا که علاوه بر دردسرهایی که داره سرمایه شما مدتی خواب داره تا محصول مورد نظر به دست شما برسه
حالا چ ماشین چ هر وسیله یا چیزی ک مد نظرشونه

hoseinsadeghi
June 1st, 2017, 21:15
درود

من اگه در حساب بیت کوین خود مثلا 50 بیت کوین داشته باشم، چطوری میتونم اون رو تبدیل به یه خودرو کنم؟

خودرو رو از کدوم فروشگاه میتونم بخرم؟ چطوری اون رو وارد ایران کنم؟ گمرکی رو چطوری پرداخت کنم؟ و...؟؟؟

یه سر میزنی به صرافی بعدش بیت کوین هاتو بهشون میدی با کد انتقال بعد ازشون پولت رو میگیری به همین راحتی بعدش میری با اون پول تو ایران یه ماشین خوشگل میخری سوارش میشی میری پمپ بنزین باکش رو پر میکنی بعد گاز میدی حال میکنی