PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات ip پس از نصب kloxo

Dadeha.com
June 18th, 2009, 17:42
سلام
چند تا مشکل هست که البته خود آقا وحید چون با این سرور کار کرده شاید بهتر بتونه کمک کنه ولی بقیه دوستان هم اگر میتونن کمک کنن.

روی سرور سیستم centos با lxadmin نصب هست.
بعد از نصب lxadmin کارت شبکه دوم را که با نام eth1 شناخته شده بود از سرور جدا کردیم. (آی پیش 192.168.100.20 بود).
الان تو kloxo در قسمت ipaddress فقط دیوایس eth1 رو میشناسه و آی پی اون رو و با reload کردن هم ip و دیوایس eth0 که به اینترنت متصل هستش رو نمیشناسه.
برای همین تو ست کردن DNS به مشکل میخوریم.

سوال بعدی اینکه چرا زمانی که iptables فعال باشه سایت ها بالا نمیاند؟ ولی تا اون رو غیر فعال میکنم درست میشه؟

Dadeha.com
June 19th, 2009, 09:34
آقا من موندم بدون جواب ها . . . . . . .

Vahid
June 19th, 2009, 09:37
سوال بعدی اینکه چرا زمانی که iptables فعال باشه سایت ها بالا نمیاند؟ ولی تا اون رو غیر فعال میکنم درست میشه؟
خوب iptables پرت ها رو میبنده باید توش ست کنی که باز باشه
باید توش ایپی رو ادد کنی

Dadeha.com
June 19th, 2009, 09:38
وجید جان این رو میتونی کمک کنی؟

بعد از نصب lxadmin کارت شبکه دوم را که با نام eth1 شناخته شده بود از سرور جدا کردیم. (آی پیش 192.168.100.20 بود).
الان تو kloxo در قسمت ipaddress فقط دیوایس eth1 رو میشناسه و آی پی اون رو و با reload کردن هم ip و دیوایس eth0 که به اینترنت متصل هستش رو نمیشناسه.
برای همین تو ست کردن DNS به مشکل میخوریم.

این آموزش ست کردن iptables هم مرجعی هست براش؟

Vahid
June 19th, 2009, 09:48
من میتونم به ssh وصل بشم؟

Dadeha.com
June 19th, 2009, 13:45
اینم از جمعه ما در محل کار . . . . . .

ممنون که کمک کردین :-p