PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای Temporarily unreachable

farhadrohi
May 29th, 2017, 23:32
سلام من از ساعت 5 نمیتونم Fetch کنم و خطای Temporarily unreachable رو دریافت میکنم در قسمت robots.txt Tester هم که الان میزنم پیغام زیر میاد:
robots.txt fetch failed
Latest version seen on 5/29/17, 5:44 AM Failure
You have a robots.txt file that we are currently unable to fetch. In such cases we stop crawling your site until we get hold of a robots.txt, or fall back to the last known good robots.txt file

تیکت پشتیبانی زدم گفتم مشکلی در سرور نیست گفتن مشکلی در ساعات گذشته پیش آمده بود که توسط بخش فنی مرتفع گردید و الان مشکلی نمی باشد.
اکانت وبمستر رو دادم پشتیبانی بررسی کردن و گفتن
طی بررسی های صورت گرفته مشکلی در خصوص لود هاست و سایت نمی باشد و سایت از تمام نقاط در دسترس می باشد. که لینک هاست تراکر بهم دادن و لوکیشن ها قابل دسترس بودن .
بعد در ادامه گفتن خطای موجود در گوگل ممکن است به دلیل عدم ارتباط هاست با سرویس گوگل به طور موقت باشد

نکته:لاگ های Fetch ساعات پیش منطقه زمانی PDT بود.توی هاست تراکر لوکیشن های زیر در دستر نیستن
Santiago, Chile

Connection timed out

(2 ms, -, -) 21045 ms
-
-
Chile, MaxiDed Ltd.

Singapore, Singapore
ConnectFailure

(0 ms, 21020 ms, -) 21020 ms
-
-
Premium Reseller

Los Angeles, CA, United States
ConnectFailure

(27 ms, 21003 ms, -) 21030 ms
-
-
Premium Reseller

Santa Ana, Costa Rica
ConnectFailure

(0 ms, 21015 ms, -) 21015 ms
-
-
Cyberfuel S. A.

Clarks Summit, PA, United States
ConnectFailure

(0 ms, 21027 ms, -) 21027 ms

-
-
Mrhost.biz

San Jose, CA, United States
ConnectFailure

(1 ms, 20999 ms, -) 21000 ms
-
-
HostTracker MH

Brescia, Italy
ConnectFailure

(0 ms, 20993 ms, -) 20993 ms
-
-
Unho.it

دوستان آیا چنین چیزی رو تجربه کردن؟؟مشکل از چی هست؟

farhadrohi
May 30th, 2017, 13:47
دوستان کسی نیس راهنمایی کنه.بیش از 20 ساعته مشکل رو دارم

shayandavoudi
May 30th, 2017, 14:09
شما یا هاستتون مشکل داشته یا اینکه مشکل دسترسی به ربات های crawler وجود داشته

farhadrohi
May 30th, 2017, 14:17
شما یا هاستتون مشکل داشته یا اینکه مشکل دسترسی به ربات های crawler وجود داشته

مشکلی در بارگزاری سایت نیست و همونطور گفتم فقط چندین لوکیشن در دسترس نیستن.در گوگل وبمستر هم اصلا گوگل انگار با هاست اتصال برقرار نمیکنه.توی fetch از دیروز بعدظهر Temporarily unreachable میده و در robots.txt Tester هم پیغام اینه و لود نمیکنه این مورد رو
robots.txt fetch failed
You have a robots.txt file that we are currently unable to fetch. In such cases we stop crawling your site until we get hold of a robots.txt, or fall back to the last known good robots.txt file

در ضمن موقعیت هاست ایران هست

saeid1346
May 30th, 2017, 18:00
مشکلی در بارگزاری سایت نیست و همونطور گفتم فقط چندین لوکیشن در دسترس نیستن.در گوگل وبمستر هم اصلا گوگل انگار با هاست اتصال برقرار نمیکنه.توی fetch از دیروز بعدظهر Temporarily unreachable میده و در robots.txt Tester هم پیغام اینه و لود نمیکنه این مورد رو
robots.txt fetch failed

در ضمن موقعیت هاست ایران هست
مشکل از هاسته به احتمال زیاد فقط داخل دسترسی دارن به سایت.

اینجا چک کنید سایتو نتیجش رو بگید

http://www.host-tracker.com