PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در مسابقات لن

Genral X2
May 29th, 2017, 12:35
با سلام خدمت دوستان عزیز به یه راهنمایی نیاز دارم

قرار شده یه سری ارگان ها مسابقات لن برگزار کنند یه سری از مسولیت ها گردن ما افتاده به قطعه نیاز دارم که بتونم چندین کامپیوتر رو به هم وصل کنم مثلا دانشگاه ها ، یه سری مدنظر هست مثلا هاب سویچ ها ولی بعضی ها گفتن پشتیبانی نمی کنه از برخی از سیستم ها و ... .
برای وصل کردن کامپیوتر ها به هم با lan اگه میشه با توجه به سابقه کاریتون یه قطعه بهم معرفی کنید که مشکلمون بر طرف شه از این نظر

با تشکر

Mr.Pouria
May 29th, 2017, 12:39
با سلام خدمت دوستان عزیز به یه راهنمایی نیاز دارم

قرار شده یه سری ارگان ها مسابقات لن برگزار کنند یه سری از مسولیت ها گردن ما افتاده به قطعه نیاز دارم که بتونم چندین کامپیوتر رو به هم وصل کنم مثلا دانشگاه ها ، یه سری مدنظر هست مثلا هاب سویچ ها ولی بعضی ها گفتن پشتیبانی نمی کنه از برخی از سیستم ها و ... .
برای وصل کردن کامپیوتر ها به هم با lan اگه میشه با توجه به سابقه کاریتون یه قطعه بهم معرفی کنید که مشکلمون بر طرف شه از این نظر

با تشکر

بری اتصال به صورت lan فقط کافیه یه سوییچ مناسب تحیه کنید که کیفیت خوبی داشته باشه + کابل مناسب ... ( cat7 در حال حاظر قوی ترین کابل هست )

Genral X2
May 29th, 2017, 15:15
بری اتصال به صورت lan فقط کافیه یه سوییچ مناسب تحیه کنید که کیفیت خوبی داشته باشه + کابل مناسب ... ( cat7 در حال حاظر قوی ترین کابل هست )

میشه یه سویچر مناسب هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت با حداقل 6 پورت معرفی کنید ؟

Mr.Pouria
May 29th, 2017, 18:06
نصبت به بوجتون میتونید خرید کنید :

http://www.alldigitall.ir/index.php?route=product/category&path=1230

هرچی مدل ها گران تر و پورت ها کمتر میشود = کیفیت بالاتر و امکانات بیشتر